Aktualitātes  
0
187

Sekss dabā: kas jums jāzina?

Sekss dabā vasarā izklausās kā fantastiska ideja: tas ir pārdroši un interesanti, un jaunās sajūtas adrenalīna pavadībā, iespējams, būs intensīvākas. Vai mēs iesakām to izmēģināt? JĀ! Šajā rakstā dalīsimies ar padomiem par īsto vietu, mīlēšanās veidiem brīvā dabā, seksu ūdenī un citām svarīgām lietām neaizmirstamai pieredzei.

Sekss dabā – kura ir piemērotākā vieta?

Mēs varam būt pamatoti satraukti par seksu dabā: iespēja tikt pieķertam, adrenalīna pieplūdums un viss cits dara savu. Tomēr ir ļoti svarīgi atcerēties, ka dažreiz šāds uztraukums var beigties nedaudz citādāk, nekā bija ieplānots. Kādi ir seksa noteikumi dabā?

Jo tālāk, jo labāk

Atrodiet vietu, kur patiešām varat būt vienatnē. Tā varētu būt nomaļa pirtiņa pie ezera, mājīga viensēta, nedaudz tālāk no tuvākajiem kaimiņiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vietai jāatrodas prom no skolām vai citām vietām, kur var uzturēties bērni. (Šeit likumi ir negrozāmi, proti, ja tas būs izdarīts bērna klātbūtnē, tā būs kriminālatbildība un to jau var klasificēt kā netiklu darbību izdarīšanu ar bērnu, pat ja bērnam neviens nav pieskāries, bet vienkārši atkailinājies viņa klātbūtnē.)

Kailums un likumi

Vai zināji, ka kailums sabiedriskā vietā, kur atrodas cilvēki, tiek uzskatīta par sabiedriskās kārtības pārkāpumu? Naudas summiņa, no kuras var nākties atvadīties ir līdz 500 eiro.

Arī dzimumakts sabiedriskā vietā (protams, ja abi ir pilngadīgi un dara to pēc pašu vēlēšanās) ir uzskatāms par sabiedriskās kārtības traucēšanu un ir sodāms ar naudas sodu.

Parūpējies par savu drošību

Apsveriet arī savu drošību un izvēlieties vietu, kur droši baudīt jautras spēles. Izvairieties no vietām, kur var būt ērces, nātres, akmeņi un citi kairinātāji, kas liks jums justies neērti.

Ko ņemt līdzi šajā neaizmirstamajā izbraucienā?

  • Lubrikants. Lai sekss būtu ne tikai patīkams, bet arī gluds, noteikti iesakām mugursomā paņemt pudeli lubrikanta.
  • Prezervatīvi. Drošs sekss ir labākais sekss.
  • Pretodu aerosols. Nekas nesabojā romantisku atpūtu tik ļoti kā odi. Lai nebūtu jākasās visu nakti, paņemiet odu atbaidīšanas aerosolu vai sveci.

Sekss ūdenī

Sekss ūdenī var šķist lielisks veids, kā paspilgtināt savu seksuālo dzīvi, taču ir dažas lietas, kas jums par to ir jāzina.

Ūdenstilpē atrodas ar neapbruņotu aci neredzami mikrobi un parazīti. Pēc šāda dzimumakta sievietei var attīstīties maksts iekaisums, sekss var būt neērts sliktas slīdamības un sausuma dēļ (jā, ūdens nav labākais lubrikants). Taču, ja vēlme nodarboties ar seksu šādā vietā ir spēcīga, neaizmirstiet būt uzmanīgi: pirms ieiešanas ūdenī uzvelciet prezervatīvu, jo arī no seksa ūdenī ir iespējams palikt stāvoklī.

Vairāk par seksu ūdenī lasi šeit.

Kas būtu jāatceras, lai mīlētos dabā?

Gandrīz gatavs piedzīvojumam brīvā dabā? Ko vēl būtu vērts atcerēties?

Protams, lai būtu ērtāk, iesakām ņemt līdzi telti – tā palīdzēs nodrošināt privātumu, kā arī pasargās no odiem un citiem nevēlamiem meža iemītniekiem.

Neaizmirstiet iesaiņot segas. Vienu var likt matrača vietā, ar otru var apsegties, ja izvēlaties ceļojumu nakts laikā. Šajā gadījumā noderēs arī zeķes.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6982
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3788
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2439
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1712
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
280
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
296
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
483
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
620
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?