Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
985

Sekss kinoteātrī

Es nemierīgi grozījos savā krēslā, skatoties uz pāri, kas bija manu acu priekšā. Veids, kādā viņu ķermeņi sakļauti kustējās. Šķita, ka viņu āda sakusīs kopā. Vaidi, elpas aizraušanās, tās savītās rokas, sasaistītie ķermeņi …

Es nevarēju novērst acis no ainas, kas pavērās manā priekšā. Bija pagājis pārāk ilgs laiks, kopš man bija iespēja piedzīvot šāda veida iekāri – kopš es biju šķīrusies no sava pēdējā partnera pirms gandrīz sešiem mēnešiem, un nosolījusies nekad vairs neiesaistīties attiecībās. Vai vismaz līdz brīdim, kad es atrastu tādu, kurš mācētu man sniegt orgasmu. Es biju centusies pārliecināt sevi, ka nemaz neilgojos pēc seksa, ka es pati varu izsisties pasaulē un pierādīt savus panākumus kā neatkarīga sieviete. Tas bija iemesls šiem iknedēļas solo kino seansiem – randiņš ar sevi, rūpes par sevi, laiks man un man vienai. Bet, milzīgajā ekrānā vērojot, kā šie ķermeņi saplūst viens ar otru, es zināju, ka man vajag … kaut ko.

Es izslīdēju no savas vietas un nokāpu pa kāpnēm, kas veda uz mazā retro kinoteātra tualeti.

Šis kino bija darbojies jau gadu desmitiem un parasti rādīja diezgan interesantas filmas – šajā gadījumā mākslas filmu klasiku, kas, šķiet, aptuveni četrdesmit procentus sastāvēja no kailu ķermeņu kadriem un garu vaidu un zemas rūkoņas skaņām. Bija pagājis ilgs laiks, kopš es tādas biju dzirdējusi. Un tas mani bija uzbudinājis vairāk, nekā es spēju aptvert.

Mans plāns bija nozagties lejā uz labierīcībām un ieslidināt roku biksītēs, lai atvieglotu sakāpināto garastāvokli un varētu turpināt pievērsties filmas sižetam.

Dodoties lejā, kaut kas piesaistīja manu uzmanību. Es pagriezos, juzdamās tā, it kā kāds būtu mani pieķēris un zinātu, ko es grasos darīt. Sapratu, ka stāvu blakus projektora kabīnei. Pa nelielo logu varēja redzēt vecmodīga projektora mirgošanu – tas noteikti bija tas, kas mani izbiedēja. Es jau grasījos doties tālāk, kad ieraudzīju ko citu, kas man lika apstāties.

Projekcionists.

Vīrietis, nedaudz vecāks par mani – tumši mati, izteikta žokļa līnija, spēcīgas rokas – viņa acis bija pielipušas ekrānam, un es redzēju viņa roku kustamies tieši zem mana redzes leņķa. Man atkārās žoklis. Vai viņš…?

Tieši tajā brīdī viņš paskatījās uz mani, un mūsu acis sastapās, un es zināju, ka viņš mani ir pamanījis. Viņš pārstāja darīt to, ko darīja, un piegāja pie durvīm, kas mūs šķīra. Mana sirds pukstēja strauji. Viņam, šķiet, bija tāda pati reakcija kā man..

Durvis pavērās, un viņš izskatījās vēl labāk bez stikla rūts starp mums. Es ļāvu savām acīm ceļot pa viņa ķermeni – es redzēju izliekumu viņa biksēs, un jutu, ka karstums manā ķermenī aug vēl intensīvāk.

“Vai es varu jums kā palīdzēt?” viņš jautāja. Es ļāvu skatienam atgriezties pie viņa sejas.

“Jā,” es atbildēju. “Es domāju, ka jūs varat.”

Es pārgāju pāri slieksnim, aizbīdīju aiz sevis durvis un piespiedu savu ķermeni pie viņa.

Viņš negaidīja uzaicinājumu; viņa roka jau atradās manos matos, un lūpas skūpstīja manējās – priekšspēle bija bijusi tā filma, kuru mēs abi bijām vērojuši, un mēs bijām vairāk nekā gatavi to turpināt.

Viņš netērēja laiku; jau piebriedis, viņš pacēla manas kleitas apmali un ļāva tai pārvilkties pār maniem gurniem. Pasniedzoties starp manām kājām, ar vienu ātru kustību viņš norāva man apakšveļu. Es satvēru viņa roku un virzīju to līdz manam miklumam, ļaujot viņam sajust mani, sajust, cik es tam biju gatava. Viņš pielika lūpas man pie kakla un, ķircinot mani, iegremdēja savus pirkstus manī..

Un tad, tieši tik vienkārši, viņš aptina manas kājas ap sevi un atspieda mani pret projektora galdu tā, ka es spēju redzēt, kā man priekšā norisinājās krāšņā seksa aina, kas mani bija novedusi šajā stāvoklī.

Viņš pārlaida rokas pār manu dupsi, iespiežot pirkstus manā miesā, un viņš izdvesa zemu rūcienu – to rūcienu, kas mani bija padarījis traku caur skaļruņiem un tagad padarīja vēl uzbudinātāku.

Es dzirdēju prezervatīva iepakojuma čaukstoņu un tad sajutu viņa garo locekli ar spēku slīdam manī.

Es noelsos, skaņām saplūstot ar tām, kas nāca no ekrāna mums priekšā. Un šī sajūta bija neaprakstāma. Viņš cieši turēja manus gurnus un iegāja manī atkal un atkal, paņemot mani stingri, nebaidoties, tāpat kā to darīja cilvēks uz ekrāna mūsu priekšā. Redzot šo mūsu atspulgu sev priekšā, tas viss kļuva vēl seksīgāks – es varēju sajust katru mirkli, uzņemt katru sensāciju.

Es sāku virzīties viņam vēl tuvāk, apļojot savus gurnus pret viņu, paņemot viņu vēl dziļāk sevī. Es pat nezināju šī vīrieša vārdu, un man tas patiesībā bija vienalga. Pašlaik mums nebija vajadzīgi vārdi. Mums vajadzēja kaisli, sajūtu, mums bija jāpilda šīs lomas vienam ar otru.

Es jutu sevi pietuvojamies kulminācijai, kas man tik ļoti bija vajadzīga – patieso sajūtu un vizuālo stimulāciju sajaukums bija vairāk nekā es spēju panest. Es piespiedu rokas pie stikla sev priekšā un vēroju sievieti uz ekrāna. Es jutu viņas elsas, viņas muskuļu saraušanos, sāpes, dedzinošo vajadzību … un pēc tam atbrīvošanos, beidzot tieši tajā pašā brīdī, kad viņš.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2585
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2315
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
483
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
289
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2192
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Piedzīvojumi  
1
647
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1038
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos