Piedzīvojumi  Padomi  Aktualitātes  
4
565

Sekss brīvā dabā – ar ko rēķināties un kā to izbaudīt?

Sekss brīvā dabā vismaz vienu reizi mūžā ir absolūts “must have”, jo tas sniedz aizraujošas emocijas, neaizmirstamu pieredzi un palīdz attiecībās saglabāt tik ļoti nepieciešamo dzirkstelīti. Iedomājies, kādas sajūtas tevi pārņemtu, mīlējoties ar partneri zem zvaigžņotas debess! Romantika, tuvums, kaisle, bauda – ahhh! Pirms mesties šajos erotiskajos brīvdabas piedzīvojumos ir dažas lietas, kam ir jāsagatavojas savlaicīgi. Nelielu ‘čeklisti’ un ieteikumus, kas būtu labākās seksa rotaļlietas, ko iesaistīt šādos piedzīvojumos, atradīsiet raksta turpinājumā.

Tu neesi Harijs Poters ar neredzamības apmetni

Sekss brīvā dabā

Iespējamo seksa vietu plānošanu jāsāk ar izsvēršanu, kur būs vismazākais risks, ka tevi un tavu partneri kāds ieraudzīs. Īpaši jāpiedomā pie tā, lai šajā vietā neplānoti nepagadītos bērni vai ģimenes, citādi varat pamatīgi satrūkties. Izvērtējiet arī, cik droši tas ir no likumiskā viedokļa – cik liela ir iespēja, ka jūs varētu pieķert policisti, apsargi, personas ar jūtīgu psihi, kas par jūsu izklaidēm nekavējoties ziņotu likumsargiem. Ticiet vai nē, bet arī meža vidū cilvēki mēdz izvietot novērošanas kameras!

Ja tiksiet pamanīti un pieķerti, nodarbojamies ar seksu publiskā vietā (Latvijas valsts mežu teritorija ir uzskatāma par publisku vietu), nāksies ne tikai pārtraukt izklaidi, bet arī saņemt visai bargu sodu.

Cilvēki nav vienīgie nelūgtie viesi

Kad abi ar partneri būsiet tikuši skaidrībā, kuras ir tās vietas, kurās nodarboties ar seksu būtu gana droši, lai citi cilvēki jūs abus nepieķertu, laiks padomāt par nākamo nelūgto viesu veidu – dzīvniekiem. Jūs noteikti negribētu, lai pašā mīlēšanās karstumā jums gar sānu aizlīstu čūska vai pēkšņi uzrukšķētu mežacūka, vai ne?

Izvēlieties tās vietas, kuras pārzināt vislabāk un varat būt salīdzinoši droši par to, ka nekādi bīstamie un nevēlamie viesi, meža dzīvnieku un/vai abinieku formā, neizdomātu neaicināti pievienoties jūsu karstajām izklaidēm.

Mazi nieciņi, kas var bojāt atmosfēru

Sekss brīvā dabā

Trešais solis, par ko jāpadomā, ir sekojošs: kā nodrošināties pret kukaiņiem, smiltīm, skujām un citiem mazizmēra traucēkļiem. Nav nekā nepatīkamāka par attapšanos “pusceļā”, ka patiesībā jūs guļat skudru pūznī. Tāpat arī odu, mušu un dunduru aizgaiņāšana nepadarīs mīlēšanās procesu erotiskāku un baudāmāku.

Pret kukaiņiem visefektīvākais nodrošinājums būs rūpīgi aizvērta telts, savukārt pret smiltīm, dubļiem, skujām, zariņiem un citiem durstīgiem smalkumiem – blīva un izmērā plata sega. Mīlēties teltī uz Dormeo matrača, protams, būtu visērtākais risinājums, bet tajā pašā laikā arī vistālākais no “brīvas dabas”.

Izsargāšanās un higiēna ir īpaši svarīgas lietas

Nodarbojoties ar seksu ārpus telpām, ir īpaši jāpiedomā pie kontracepcijas metodēm un jāsarūpē papildu prezervatīvi. Gadījumā, ja nejūtaties simtprocentīgi droši par to, ka tiešām negadīsies neplānota ķibele (lasīt – grūtniecība), noteikti neaizmirstat arī par nodrošināšanos ar avārijas kontracepcijas tableti.

Kas attiecināms uz personīgo higiēnu, mitrās salvetes, kā arī roku dezinfekcijas līdzeklis ir obligātas prasības. Protams, pēc atgriešanās no aizraujošās ekskursijas, būtu ieteicams ieiet arī siltā dušā un rūpīgi pārbaudīt savus kailos ķermeņus, lai pārliecinātos par ērču neesamību.

Labākās seksa rotaļlietas, ko iesaistīt šajā avantūrā

Aizraujoša seksuālā avantūra

Nedomājiet, ka seksa rotaļlietas ir paredzētas tikai lietošanai iekštelpās! Nebūt ne! Lai arī dildo un locekļa formas vibratorus šoreiz gan tiešām labāk atstāt mājās, ir vēl daži citi instrumenti, ar kuru palīdzību padarīt šo neparasto pieredzi vēl aizraujošāku.

Kādas intīmmantiņas vislabāk ņemt līdzi kaislīgajā pārgājienā? Lieti noderēs gan anālie stimulatori jeb spraudņi, kā arī izmērā mazi klitora stimulatori. Īpaši aizraujošiem piedzīvojumiem noteikti jāizvēlas attālināti kontrolējamie vibratori – tie piedos šai neordinārajai pastaigai vēl karstāku emociju vilni.

Sekss brīvā dabā pavisam noteikti paliks jūsu atmiņās uz ilgu laiku, kā arī stiprinās jūsu saikni un atraisīs vēl nebijušas un iepriekš neizjustas emocijas. Jo ekstremālāki būs jūsu kopīgie piedzīvojumi, jo stiprākās un noturīgākas būs jūsu attiecības!

4 komentāri

 • 07.07.2021 00:26
  Aivars Delveris
  1

  Vislabāk to ir darīt siltā jūrā ieejiet līdz pleciem ūdenī un diez vai kāds pamanīs ar ko jūs nodarbojieties,veiksmi izpriecās!

  • 07.07.2021 11:14
   Anna
   0

   Ūdenī pavisam noteikti to nevajadzētu darīt!
   1. Ūdens ir drausmīgs lubrikants, no efekta dabūsi defektu.
   2. Pilns ar smilšu graudiem (ceru nav jāstāsta kāpēc tas ir slikti).
   3. Infekcijas un iekaisumi nav joka lieta

 • 09.07.2021 20:33
  Vecis
  0

  Jaunībā bija hobijs aliņus dzert uz 9 stāvu mājas jumta un vecenes drāzt.Visa Rīgas panorāma redzama un no augšas tiešām Rīga izskatās kā pilsēta mežā!

  • 14.07.2021 15:27
   Ivo
   0

   nu jau tu gan lej

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5302
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4373
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3894
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Piedzīvojumi  
16
502
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3715
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  
3
586
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Piedzīvojumi  
1
696
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Padomi  
3
493
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?