Piedzīvojumi  Padomi  Aktualitātes  
0
231

Sekss brīvā dabā – ar ko rēķināties un kā to izbaudīt?

Sekss brīvā dabā vismaz vienu reizi mūžā ir absolūts “must have”, jo tas sniedz aizraujošas emocijas, neaizmirstamu pieredzi un palīdz attiecībās saglabāt tik ļoti nepieciešamo dzirkstelīti. Iedomājies, kādas sajūtas tevi pārņemtu, mīlējoties ar partneri zem zvaigžņotas debess! Romantika, tuvums, kaisle, bauda – ahhh! Pirms mesties šajos erotiskajos brīvdabas piedzīvojumos ir dažas lietas, kam ir jāsagatavojas…

Sekss brīvā dabā vismaz vienu reizi mūžā ir absolūts “must have”, jo tas sniedz aizraujošas emocijas, neaizmirstamu pieredzi un palīdz attiecībās saglabāt tik ļoti nepieciešamo dzirkstelīti. Iedomājies, kādas sajūtas tevi pārņemtu, mīlējoties ar partneri zem zvaigžņotas debess! Romantika, tuvums, kaisle, bauda – ahhh! Pirms mesties šajos erotiskajos brīvdabas piedzīvojumos ir dažas lietas, kam ir jāsagatavojas savlaicīgi. Nelielu ‘čeklisti’ un ieteikumus, kas būtu labākās seksa rotaļlietas, ko iesaistīt šādos piedzīvojumos, atradīsiet raksta turpinājumā.

Tu neesi Harijs Poters ar neredzamības apmetni

Sekss brīvā dabā

Iespējamo seksa vietu plānošanu jāsāk ar izsvēršanu, kur būs vismazākais risks, ka tevi un tavu partneri kāds ieraudzīs. Īpaši jāpiedomā pie tā, lai šajā vietā neplānoti nepagadītos bērni vai ģimenes, citādi varat pamatīgi satrūkties. Izvērtējiet arī, cik droši tas ir no likumiskā viedokļa – cik liela ir iespēja, ka jūs varētu pieķert policisti, apsargi, personas ar jūtīgu psihi, kas par jūsu izklaidēm nekavējoties ziņotu likumsargiem. Ticiet vai nē, bet arī meža vidū cilvēki mēdz izvietot novērošanas kameras!

Ja tiksiet pamanīti un pieķerti, nodarbojamies ar seksu publiskā vietā (Latvijas valsts mežu teritorija ir uzskatāma par publisku vietu), nāksies ne tikai pārtraukt izklaidi, bet arī saņemt visai bargu sodu.

Cilvēki nav vienīgie nelūgtie viesi

Kad abi ar partneri būsiet tikuši skaidrībā, kuras ir tās vietas, kurās nodarboties ar seksu būtu gana droši, lai citi cilvēki jūs abus nepieķertu, laiks padomāt par nākamo nelūgto viesu veidu – dzīvniekiem. Jūs noteikti negribētu, lai pašā mīlēšanās karstumā jums gar sānu aizlīstu čūska vai pēkšņi uzrukšķētu mežacūka, vai ne?

Izvēlieties tās vietas, kuras pārzināt vislabāk un varat būt salīdzinoši droši par to, ka nekādi bīstamie un nevēlamie viesi, meža dzīvnieku un/vai abinieku formā, neizdomātu neaicināti pievienoties jūsu karstajām izklaidēm.

Mazi nieciņi, kas var bojāt atmosfēru

Sekss brīvā dabā

Trešais solis, par ko jāpadomā, ir sekojošs: kā nodrošināties pret kukaiņiem, smiltīm, skujām un citiem mazizmēra traucēkļiem. Nav nekā nepatīkamāka par attapšanos “pusceļā”, ka patiesībā jūs guļat skudru pūznī. Tāpat arī odu, mušu un dunduru aizgaiņāšana nepadarīs mīlēšanās procesu erotiskāku un baudāmāku.

Pret kukaiņiem visefektīvākais nodrošinājums būs rūpīgi aizvērta telts, savukārt pret smiltīm, dubļiem, skujām, zariņiem un citiem durstīgiem smalkumiem – blīva un izmērā plata sega. Mīlēties teltī uz Dormeo matrača, protams, būtu visērtākais risinājums, bet tajā pašā laikā arī vistālākais no “brīvas dabas”.

Izsargāšanās un higiēna ir īpaši svarīgas lietas

Nodarbojoties ar seksu ārpus telpām, ir īpaši jāpiedomā pie kontracepcijas metodēm un jāsarūpē papildu prezervatīvi. Gadījumā, ja nejūtaties simtprocentīgi droši par to, ka tiešām negadīsies neplānota ķibele (lasīt – grūtniecība), noteikti neaizmirstat arī par nodrošināšanos ar avārijas kontracepcijas tableti.

Kas attiecināms uz personīgo higiēnu, mitrās salvetes, kā arī roku dezinfekcijas līdzeklis ir obligātas prasības. Protams, pēc atgriešanās no aizraujošās ekskursijas, būtu ieteicams ieiet arī siltā dušā un rūpīgi pārbaudīt savus kailos ķermeņus, lai pārliecinātos par ērču neesamību.

Labākās seksa rotaļlietas, ko iesaistīt šajā avantūrā

Aizraujoša seksuālā avantūra

Nedomājiet, ka seksa rotaļlietas ir paredzētas tikai lietošanai iekštelpās! Nebūt ne! Lai arī dildo un locekļa formas vibratorus šoreiz gan tiešām labāk atstāt mājās, ir vēl daži citi instrumenti, ar kuru palīdzību padarīt šo neparasto pieredzi vēl aizraujošāku.

Kādas intīmmantiņas vislabāk ņemt līdzi kaislīgajā pārgājienā? Lieti noderēs gan anālie stimulatori jeb spraudņi, kā arī izmērā mazi klitora stimulatori. Īpaši aizraujošiem piedzīvojumiem noteikti jāizvēlas attālināti kontrolējamie vibratori – tie piedos šai neordinārajai pastaigai vēl karstāku emociju vilni.

Sekss brīvā dabā pavisam noteikti paliks jūsu atmiņās uz ilgu laiku, kā arī stiprinās jūsu saikni un atraisīs vēl nebijušas un iepriekš neizjustas emocijas. Jo ekstremālāki būs jūsu kopīgie piedzīvojumi, jo stiprākās un noturīgākas būs jūsu attiecības!

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2504
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Piedzīvojumi  
4
1872
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Padomi  
1
1531
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
1
1388
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā

Komentētākie

Piedzīvojumi  
13
150
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Aktualitātes  
10
99
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
8
222
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Aktualitātes  
8
102
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
160
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
1
1388
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
3
349
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Aktualitātes  
5
1352
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē