Piedzīvojumi  
5
143

Sekss nūdistu pludmalē - pieredzes stāsts

Lai arī Latvijā pieejamās oficiālās nūdistu pludmales ir teju uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, citviet pasaulē tās ir visai iecienītas atpūšanās vietas. Kāda sieviete atklāti dalās savā pieredzē - sekss nūdistu pludmalē. “Mēs ar Niku bijām kopā jau gadu, kad nolēmām doties savās pirmajās brīvdienās kā pāris, un, izskatot visus ceļojumu bukletus, par galamērķi izvēlējāmies…

Lai arī Latvijā pieejamās oficiālās nūdistu pludmales ir teju uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, citviet pasaulē tās ir visai iecienītas atpūšanās vietas. Kāda sieviete atklāti dalās savā pieredzē - sekss nūdistu pludmalē.


“Mēs ar Niku bijām kopā jau gadu, kad nolēmām doties savās pirmajās brīvdienās kā pāris, un, izskatot visus ceļojumu bukletus, par galamērķi izvēlējāmies Horvātiju. Lai gan mēs jau praktiski dzīvojām kopā, ideja par veselas nedēļas pavadīšanu kopā, kuras laikā varēsim veltīt uzmanību tikai viens otram, lika tauriņiem lidināties manā vēderā.

Seksuālā ziņā mēs bijām diezgan azartiski. Mēs bijām gatavi uz visu: klusu stūrīti kādās draugu kāzās vai pat seksu brīvā dabā.

Brīvdienas bija tīrā svētlaime. Mēs joprojām atradāmies savā “medusmēneša fāzē” un visu dienu atpūtāmies pludmalē, pēc tam pavadot laiku mīlējoties viesnīcas istabiņā. Ceturtajā dienā mēs ar laivu no Dubrovnikas devāmies uz mazu saliņu. Šeit bija tikai viena pludmale, bet, ieraugot zīmi pie ieejas, un bonusā vēl apkārt klejojošos kailos cilvēkus, sapratām, ka tā nav parasta pludmale.

Neviens no mums nekad iepriekš nebija bijis nūdistu pludmalē, un sākotnēji savas domas paturējām pie sevis, jūtoties mazliet uzjautrināti. Mēs nebijām plānojuši būt kaili, bet visi skatījās uz mums, un mēs sākām justies neērti ar drēbēm mugurā. Es redzēju sievieti, kura nevarēja novērst skatienu no Nika, un man sāka iepatikties ideja būt kailai citu priekšā, it īpaši tāpēc, ka viņiem acīmredzami patika redzētais.

Niks devās peldēties, un, kad es palūrēju uz viņu pār savu saulesbriļļu malu, sapratu, ka visi pārējie arī skatās uz viņu. Visas acis bija vērstas uz viņa locekli. Redzot, kā visa pludmale viņu vēro, es neticami uzbudinājos.

Vietiņa, kur bijām apgūlušies, bija paslēpa akmeņos. Kad Niks atgriezās no peldes, es nolēmu, ka mēs neviena nemanīti varētu ļauties vienam ātrajam seksiņam. Steidzīgi skūpstoties, mēs nevarējām tērēt laiku - ikviens varēja pēkšņi mūs pieķert.

Niks sāka maigi glāstīt manus krūtsgalus, un es pret savu kāju jutu, kā viņš kļūst ciets. Pastiepusi roku, es virzīju viņa uzbriedušo locekli sevī. Viņš lēnām kustējās uz priekšu un atpakaļ, cenšoties būt apdomīgs, un es aizvēru acis, pilnībā aizmirstot, kur atrodos. Kad Niks sāka kustēties ātrāk, es čukstus izdvesu, “stiprāk”, un atvēru acis, lai ieraudzītu krāšņu vīrieti, kurš stāvēja uz klints mums blakus, tikai dažu metru attālumā, aizrautīgi raugāmies uz mums. Es noelsos, un Niks arī viņu pamanīja, bet neviens no mums neiebilda.

Es noķēru vīrieša skatienu, kamēr viņš vēroja, kā mēs abi baudas augstumos gūstam orgasmu. Ļaut svešiniekam pievienoties, pat no attāluma, bija neticami uzbudinoši. Pirms es paspēju pamirkšķināt acis, vīrietis jau bija pazudis tikpat ātri, cik parādījies.

Atlikušo pēcpusdienu mēs palikām savā vietā, jūtoties nerātni un nokautrējušies katru reizi, kad kāds gāja mums garām, nenojaušot par to, ko mēs tikko esam darījuši. Noķērām pēdējo laivu atpakaļ uz Dubrovniku, un, baidoties, ka mūsu vērotājs mūs atpazīs, paslēpāmies zem saulesbrillēm un cepurēm. Mēs viņu neieraudzījām, lai gan kaut kur dziļi sirdī es to vēlējos. Kad es domāju par brīdi, kad mūs pieķēra, es joprojām satraukumā drebu. Tagad es zinu, ka ir vērts uzņemties šādus riskus.”

5 komentāri

 • 11.06.2021 15:38
  Vecis
  0

  skatos, ka te sludinājumos reizi pa reizei parādās piedāvājumi par nūdistu pludmalēm. varbūt jāpaprovē 😀

  • 13.07.2021 18:46
   Fiona
   0

   Davai, laižam 😀 😀

 • 13.06.2021 11:05
  edmundsons
  0

  Reaali gribetu pamegjinat xd

 • 14.06.2021 13:48
  Anna
  0

  nu ja, to jau tikai veči grib pamēģināt 😀

 • 15.06.2021 22:04
  Sinča
  0

  nekad neesmu bijusi tādā pludmalē, bet tagad gribētos aizbraukt!!!!;D

Lasītākie

Piedzīvojumi  
4
1922
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1419
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
2
873
Grupveida sekss - reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
0
585
Seksa sala - narkotikas, sekss un nebeidzama izklaide [video]

Komentētākie

Piedzīvojumi  
13
178
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Piedzīvojumi  
6
208
‘Dogging’ - kas ir šī ekstrēmā un nelegālā izklaide?
Piedzīvojumi  
5
143
Sekss nūdistu pludmalē - pieredzes stāsts
Fantāzijas  Piedzīvojumi  
5
94
Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  Piedzīvojumi  
4
449
Vīrieši atklāj, kas viņus seksa laikā padara trakus (labā nozīmē)
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
297
Sekss kinoteātrī
Piedzīvojumi  
0
585
Seksa sala - narkotikas, sekss un nebeidzama izklaide [video]
Piedzīvojumi  Aktualitātes  
2
259
Iegriez ballīti ar “Patiesība vai Risks” nerātno versiju