Aktualitātes  
3
94

Vai tiešām sekss reizi nedēļā ir zelta vidusceļš?

Vai arī jums sanāk aizdomāties par to, vai nodarbojaties ar seksu pietiekami daudz? Izrādās, ka vislaimīgākajiem pāriem sekss ir tikai vienu reizi nedēļā (vismaz tā apgalvo pētnieki). Vairāk seksa mūs nepadarīšot laimīgākus, un (kāds pārsteigums) arī mazāk kā reizi nedēļā nebūs pietiekami, lai justos apmierināti.


Mums nemitīgi tiek atgādināts, ka, lai cilvēks būtu laimīgs, viņam regulāri jānodarbojas ar seksu. Un, lai arī Netflix un picas vakars varētu izklausīties kā ideāli kopā pavadīts laiks, ikviens piekritīs, ja teiksim, ka nodarbošanās ar seksu noteikti būs labāka alternatīva attiecību uzlabošanai.

Taču izrādās, ka tas attiecas tikai uz noteiktu punktu: pāri, kuri nodarbojas ar seksu vairāk nekā vienu reizi nedēļā, neredz jūtamu laimes sajūtas pieaugumu, liecina pētījums.

Protams, nekāpsim arī otrā grāvī – pāri, kuri nodarbojas ar seksu retāk nekā reizi nedēļā, var izjust neapmierinātību, ir pārliecināti Kanādas Toronto-Misisavas universitātes zinātnieki.

“Mēs atklājām, ka cilvēki jūtas visapmierinātākie, ja ar seksu nodarbojas vidēji reizi nedēļā,” skaidro vadošā pētniece Dr. Eimija Moisa.

“Sekss biežāk nekā reizi nedēļā nav saistīts ar lielāku labsajūtu.”

Pētnieki atklāja, ka tam nav tiešas saistības ar cilvēku vecumu, dzimumu vai to, cik ilgi pāris ir kopā. Pētnieki visu vainu tiecas likt uz mediju pleciem, kuros tiek popularizēta ideja, ka vairāk seksa nozīmē laimīgākas attiecības.

“Lielākā daļa cilvēku cenšas būt laimīgāki, un sekss ir viens no dzīves aspektiem, kas, domājams, ir saistīts ar lielāku laimi,” saka Moisa.

Analizējot tūkstošiem datu, kas tika apkopoti vairāku desmitu gadu garumā, pētnieki arī atklāja, ka pāri, kuriem nav daudz seksa, jūtas ievērojami nomāktāki nekā viņu “vienmēr gribošie” kolēģi.

Tāpēc atcerēsimies – cilvēka pilnai laimei ir nepieciešams tik vien, kā sekss reizi nedēļā.

3 komentāri

 • 25.09.2021 14:00
  Janis Smits
  0

  Cik zināms no savas pieredzes un dažiem lietpratējiem – sievietei gan vajag pāris reizes kārtīga sexa nedēļā. Tie izmeklējumi nevar būt objektīvi, jo par orgasmu daudzas sievietes zin tikai no sabiedrības nostāstiem.Sieviete ir reāli laimīga(to nevar nepamanīt ne viens apkārtējais cilvēks) trīs dienas pēc laba sexa kurā, ir vairāki desmiti “O!”. Vai tie pāri kuri piedalījās pētījumā spēj sasniegt spēcīgu orgasmu, un vairāk nekā standarta trīnieka skaitli, kas savukārt skaitās baigais sasniegums?

  • 26.09.2021 18:46
   crazy_man65
   0

   pilnīgi piekrītu, manuprāt reizi nedēļā tomēr ir par maz, pēc pieredzes.. gribās protams jau katru dienu un kad to nedabū tad esi tāds nekāds.

   • 27.09.2021 12:19
    Janis Smits
    0

    jap, libīdo līmenis ir katram savs. vienam pietiek ar reizi mēnesī, citam atkal vajag katru dienu. vai tiešām tas otrs jutīsies laimīgs ja sex būs tikai reizi nedēļā? stipri šaubos. libīdo līmenim ir daudz-maz jāsakrīt attiecībās, citādi tādas attiecības agri vai vēlu sabruks

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4458
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1531
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1426
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1303
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
215
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
271
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
306
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
284
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
334
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
221
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties
Aktualitātes  
12
306
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
0
361
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?