Aktualitātes  
1
160

Atbilde uz mūžīgo jautājumu: Kāds ir ideālais seksa partneru skaits cilvēka dzīvē?

Kāda ir atbilde uz mūžīgo jautājumu, cik seksa partneri parasti ir cilvēkam dzīves laikā? SuperDrug veiktajā pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 2000 cilvēku no ASV un Eiropas, tika jautāts par seksuālajiem ieradumiem, un atklājās, ka vidējais seksa partneru skaits cilvēku dzīves laikā ir mazāks, nekā daudzi var iedomāties.

Pētījuma autori gan skaidro, ka šis pētījums ir jāuztver virspusēji, jo nav skaidrs, ko respondenti definē kā “seksuālo partneri“. Tomēr ir svarīgi saprast, ka dzīves laikā nav viena precīza un ideāla partneru skaita. Tā ir ļoti individuāla lieta, kas jums nav jāatklāj citiem, ja vien to nevēlaties.

Katram dzimumam atšķirīgs partneru skaits

Pētījums atklāja, ka vidēji sievietei dzīves laikā ir septiņi seksuālie partneri, bet vīrietim – apmēram sešas. Un, lai gan daži var uzskatīt, ka šie skaitļi ir mazi, tie esot “ideāli” daudziem Amerikas Savienotajās Valstīs. ASV respondenti novērtēja septiņus kā “visideālāko” seksuālo partneru skaitu, kāds cilvēkam var būt.

https://www.sickchirpse.com/wp-content/uploads/2017/08/2fc6d58a-afd0-11e6-ab6d-811b8dc49924-1.jpg

Tomēr pētījumi liecina, ka šie skaitļi var būt neprecīzi. Saskaņā ar aptauju, tikai 67,4% sieviešu un 58,6% vīriešu ir stāstījuši patiesību par savu seksuālo partneru skaitu. Turklāt nekur pētījumā nav definēts, kas ir “seksuālais partneris”. Tā kā definīcija nav dota un lielākā daļa, īpaši dažāda dzimuma un seksuālās identitātes cilvēki, seksa jēdzienu definē atšķirīgi, šis skaitlis var būt pat vairāk izkropļots, nekā mēs domājam.

Mazsvarīgs rādītājs

Cilvēki pēc būtības ir konkurētspējīgi un vēlas zināt, vai viņi spēj turēt līdzi citiem, tāpēc pietiekami daudz cilvēku interesējas par šādiem pētījumiem. Bet ir svarīgi paturēt prātā, cik maza nozīme šim “seksuālo partneru skaitam” patiesībā ir. Cilvēka vērtība nepazeminās un nepalielinās atkarībā no tā, cik seksuālo partneru viņam ir.

Ja vien jūs nodarbojaties ar drošu seksu, jūsu partnerim vajadzētu būt vienalga par jūsu seksuālās pieredzes pagātni.

SuperDrug aptaujas autori saka, ka “seksuālo partneru skaits” ir ļoti personisks jautājums un ikviens var izvēlēties, vai atklāt to citiem, vai nē. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka jūsu pašreizējā partnera bijušo partneru “ideālais” skaits ir tik daudz, cik viņi kādā dzīves posmā jutās ērti. Nevajadzētu kādu vērtēt augstāk vai zemāk tikai pamatojoties uz to, cik reizes un ar ko viņam ir bijis sekss.

1 komentārs

  • 22.11.2021 20:35
    Gastons
    0

    manis dēļ tā statistika tik švaka 😀 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4458
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1531
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1426
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1303
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
215
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
271
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
306
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
284
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
334
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
221
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties
Aktualitātes  
12
306
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
0
361
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?