Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1084

Orģija – pieredzes stāsts. Smarža mani padarīja traku

Orģija ir nedaudz neparasts, bet ārkārtīgi karsts laika pavadīšanas veids. Ne visi uzdrīkstas mēģināt, bet grupveida sekss arī nav piemērots visiem. Pat pēc piedalīšanās orģijās cilvēki ne vienmēr ir iepazinušies ar visām šī “formāta” iespējām. Taču cilvēki, kuri nekautrējas atklāt savu seksualitāti un bauda seksu pēc būtības, vienmēr atrod iespējas to dažādot un izvairīties no rutīnas. Tie, kas interesējas par orģijām vai ir jau rūdīti šādu ballīšu viesi, šajā rakstu sērijā atradīs stāstus no to cilvēku mutēm, kuri ir piedalījušies orģijās.

Smarža mani padarīja traku

Mans bijušais draugs mani pierunāja piedalīties grupu seksa aktos un orģijās. Es nekad nevarēju palikt kopā ar vienu puisi ilgāk par gadu, tāpēc darīju jebko, kas man palīdzēja izvairīties no nīstās rutīnas.

Mans libido ir ļoti cieši saistīts ar manu ožu. Smaržas var mani ieslēgt un var arī sabojāt visu vienā mirklī. Īpaši spēcīgi uz mani iedarbojas gardās vīriešu smaržas, vaniļas, lavandas un kokosriekstu aromāti. Lai gan es neesmu pietiekami jūtīga, lai ‘paliktu mitra’ vienkārši atrodoties smaržu veikalā, nedomāju, ka būtu nepieciešams kas vairāk par spēlēšanos ar sevi un labi smaržojošs vīrietis blakus, lai sasniegtu orgasmu. Tas, ar ko es vēlētos padalīties, ir iespaidīgākā pieredze, kāda man jebkad ir bijusi orģijā, kuru apmeklēju.

Mans toreizējais draugs mani zināja kopš pamatskolas, bet tuvas attiecības mums izveidojās tikai pēc universitātes beigšanas. Problēma ar to bija tā, ka viņš, iespējams, nezināja, kāds cilvēks es esmu, un laika gaitā es pamanīju daudz vērtību atšķirību. Bet es vilcinājos. Lai gan bija ļoti grūti dzīvot kopā, man bija bail kaut ko mainīt, jo tā es biju pieradusi. Mūsu attiecības neuzlabojās, un kad es nevarēju to vairs izturēt, teicu, ka man trūkst seksa.

Problēma nebija tajā, ka mēs nemīlējāmies, bet gan tajā, ka mans galvenais libido dzinējspēks – oža – nīkuļoja un netika izmantots. Es gribēju jaunus piedzīvojumus ar jauniem cilvēkiem.

Viņš arī atzina, ka nav svētais. Tā bija ļoti atklāta saruna. Mēs nolēmām mainīt attiecības pret “gultas partneriem” un devāmies piedzīvojumā.

Sākām ar grupu seksu trijatā, izmēģinājām arī filmēšanu, lomu spēles, BDSM utt. Burtiski jebko, ko vien var iedomāties. Diemžēl nekas mani neuzrunāja tik ļoti kā sekss ar jauniem partneriem vai ar citu iesaistītu sievieti. Jauna cilvēka aromāts, nepazīstams, mani sajūsmināja un joprojām uzbudina kā neviens cits afrodiziaks. Man vienmēr ir ļoti paticis mīlēties ar aizsietām acīm, un, ja to dara jauns partneris, piedzīvot orgasmu ir vieglāk par vieglu, lai arī cik klibs viņš būtu.

Lai gan bijām ļoti kautrīgi, pēc ilgas vilcināšanās un nedaudz lielākas iniciatīvas no manas puses, devāmies uz svingeru ballīti. Tur bija daudz iesācēju, ne tikai mēs, tāpēc jutāmies nedaudz drošāk un brīvāk. Mēs dzērām un atpūtāmies. Labi pavadījām laiku, lai gan pārāk daudz nedarījām. Vienā brīdī jutos diezgan uzbudināta, bet tas bija tāpēc, ka man blakus mīlējās divi vīrieši un sieviete. Viņu smaržas mani ļoti patīkami ieintriģēja. Dažus mēnešus vēlāk mēs saņēmām uzaicinājumu uz nākamo ballīti.

Otrreiz man nebija grūti iejusties, jo jutos brīvāka, vide likās diezgan pazīstama. Un pats galvenais, smaržu bija tik daudz…

Mēreni pikants kanēlis, maiga vaniļa, smaržīgas zemenes, skābas meža ogas, koksnes vīriešu smaržu klāsts, matu kopšanas līdzekļi un viss pārējais radīja man visīstāko smaržu simfoniju, kas padarīja mani slapju … Tu zini to sajūtu, kad esi izsalcis, smaržo ēdiens un siekalas jau tek? Man ir tāpat, bet ne jau siekalas krājas, bet gan vēlme mīlēties. Gandrīz vienmēr tā notiek, kad es sajūtu kādu garšīgu smaržu, un būtība ir tāda, ka 99% smaržu man ir garšīgas… Neko negaidot, aizvilku savu draugu līdz gultai, kur viens pāris jau mīlējās. Mēs sākām to darīt blakus.

Vienkāršam cilvēkam varbūt ir nedaudz grūti saprast tik spēcīgu saikni starp smaržu un libido, bet es jau sen esmu samierinājusies ar to, ka šajā aspektā esmu pilnīgi atšķirīga no visiem pārējiem cilvēkiem. Tā vakara laikā mīlējos ar daudziem dažādiem vīriešiem, bija arī sievišķīga tuvība. Es neatceros viņu sejas, bet atceros viņu smaržas. Gandrīz 10 gadus vēlāk es joprojām esmu neregulārs ciemiņš svingeru ballītēs. Es neatceros lielāko daļu ballīšu, bet to nakti, kurā bija ideāla smaržu un seksa kombinācija, es loloju līdz pat šai dienai.

Orģija – pieredzes stāsts. Tas bija labākais sekss manā dzīvē

Orģija – pieredzes stāsts. Tur es satiku savu nākamo sievu

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
8062
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3639
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2632
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2624
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
507
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
11
8062
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3639
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
323
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
8062
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Piedzīvojumi  
1
716
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Stāstiņi  
0
2361
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Piedzīvojumi  
0
1089
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos