Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
1047

Orģija – pieredzes stāsts. Tur es satiku savu nākamo sievu

Orģija ir nedaudz neparasts, bet ārkārtīgi karsts laika pavadīšanas veids. Ne visi uzdrīkstas mēģināt, bet grupveida sekss arī nav piemērots visiem. Pat pēc piedalīšanās orģijās cilvēki ne vienmēr ir iepazinušies ar visām šī “formāta” iespējām. Taču cilvēki, kuri nekautrējas atklāt savu seksualitāti un bauda seksu pēc būtības, vienmēr atrod iespējas to dažādot un izvairīties no rutīnas. Tie, kas interesējas par orģijām vai ir jau rūdīti šādu ballīšu viesi, šajā rakstu sērijā atradīs stāstus no to cilvēku mutēm, kuri ir piedalījušies orģijās.

Orģija, kur es satiku savu nākamo sievu

Ilgu laiku es domāju, ka esmu atkarīgs no seksa. Es devos uz stulbām anonīmām sanāksmēm, kurās es par sevi neuzzināju ne nieka. Es nesaku, ka tas visiem būs vienādi, bet man ir svarīgi noskaidrot konkrētus risinājumus, un atklāties un runāt par to ir neefektīvi un nelietderīgi. Vismaz man. Pēc šīm sapulcēm es vienmēr satrakojos un “nolaidu tvaiku” ar kādu meiteni no bāra, “algotu strādnieci” vai masturbēju vienatnē datora ekrāna priekšā. Man nepatika, kur virzās mana dzīve. Draugi bija precējušies vai laimīgās attiecībās. Es vienmēr izvirzīju sev augstus mērķus, mana karjera ritēja pa diezgan labām sliedēm, taču ārpusdarba laikā man nekas nesagādāja prieku.

Droši vien šeit ir vērts pieminēt, ka es ar savu vājo gribu un atkarību no seksa izpostīju gandrīz visas attiecības, kas man bija. Mana pirmā nopietnā draudzene vēl vidusskolā pieķēra mani “laizāmies” ar citu. Mēs izšķīrāmies. Tad sekoja daudz vienas nakts meiteņu, taču universitātes pēdējā kursā sākās īstā gaļasmašīna.

Pamatojoties uz to, kā sieviete ar mani mīlējās, es nolēmu, vai varu ar viņu pavadīt savu brīvo laiku (nevis otrādi).

Pēdējā kursā bija kāda meitene, mēs nebijām īsti pazīstami, bet vienā ballītē mēs “to izdarījām”. Mēs sākām rakstīt īsziņas, daudz mīlējāmies, skatījāmies filmas, bet viss grozījās ap seksu. Es nezinu, kāpēc, bet es domāju, ka es vēlos dzīvot kopā ar viņu. Man šķita, ka es nekad nenoguršu no viņas minetiem un īpašās kaislības gultā. Bet es kļūdījos. Izrādās, ka viņai ir pārāk grūti nest manas augstās prasības, vienai rūpēties par mani un būt “verdzenei gultā”.

Mēs sastrīdējāmies, un pēc viena dusmu izvirduma es aizgāju ar draugiem uz bāru. Iedzērām, gājām uz klubu “nolaist tvaiku”. Mani draugi teica, ka viņi mani saprot un apliecināja, ka man ir jāatpūšas. Tomēr man sāka palikt slikti un pēc iziešanas no kluba piezvanīju draudzenei, gribēju atvainoties. Sirds sāpēja, bet es nebiju dusmīgs. Uzgriezu viņas numuru, bet neviens neatbildēja. Atzvanīju vēl divas reizes un kaut kas pacēla klausuli, bet nerunāja. Es dzirdēju viņu, viņas draugus un vairākas vīriešu balsis. Notika saruna, un viņa acīmredzot domāja, ka ir nolikusi klausuli, neatbildot. Diemžēl es dzirdēju visu – kā viņa mani aiz muguras aprunā. Kad es to atceros, tas droši vien nebija tik slikti, bet… zini… es biju piedzēries, jutos aizvainots. Es gribēju atriebties.

Sāku skatīties uz visām klubā esošajām sievietēm, domājot, ka gribu kādu izdrāzt un tādējādi “atmaksāt”. Saskatījos ar kādu iespaidīga auguma bruneti. Milzīgas krūtis, izaicinošs apģērbs, kuplas lūpas, tetovējumi. Viņa man likās ideāla. Es iekāroju viņu. Es pamāju viņai un pacēlu dzērienu, viņa atbildēja laipni. Mēs dejojām dažādās zāles pusēs, bet gandrīz nenovērsām acis viens no otra. Piegāju pie viņas, parunājāmies, iedevu iedzert, negaidīti noskūpstīju un turpinot dejot, pateicu, ko vēlos ar viņu darīt.

Viņa teica, ka viņai ir draugs… “Tas ir vēl labāk” es nodomāju, un mans iekšējais “es” tikai berzēja rokas no laimes.

Es viņu nomierināju, stāstot, ka nevienam tas nav jāzina, un mēs dabūjām taksi, kamēr glāstījām viens otru ārā pie kluba durvīm. Taksometrā viņa bija traka pēc manis, un es pēc viņas. Mēs aizbraucām pie viņas un sākām mīlēties. Toreiz es biju ļoti dusmīgs uz savu draudzeni, un adrenalīns un testosterons sita augstu vilni. Kamēr bijām sunīšu pozā, alkohola un nevaldāmas vīrieša agresijas virpulī, es paķēru telefonu un aizsūtīju foto savai toreizējai draudzenei, parādot, ko daru. Droši vien varat uzminēt, kas notika tālāk.

Vēlāk viss kļuva sliktāk, jo iesaistījos prostitūtās, izniekoju gandrīz pusi algas. Katru reizi apmeklēju vienas un tās pašas meitenes, kļūstot par “regulāro”. Vismaz man tā bija arī patīkama sajūta, jo viņas klausījās, nenosodīja un sniedza emocionālu atbalstu, kas, iespējams, vienmēr bija vajadzīgs vairāk par seksu. Pagāja mēneši, līdz iepazīšanās vietnē satiku puisi, kurš rīkoja svingeru ballīti.

Protams, man bija jāmaksā par “piedalīšanos”, kas sievietēm bija bez maksas, bet es to tiešām nenožēloju. Daudz citu iekarsušu cilvēku, kuri vēlējās seksu tikpat ļoti kā es – man uzreiz iepatikās šī atmosfēra.

Viss notika ātri un dabiski, paplašināju paziņu loku, gada laikā apmeklēju varbūt 30 dažādas svingeru ballītes. Seksa netrūka, bet es jutos vientuļš, kad biju atkal mājās. Es sāku saprast, ka cilvēkam nevajadzētu dzīvot un būt vienam, es gribēju mīlestību, tuvību un seksu, nevis daudz seksu bez mīlestības. Man bija sāpīga dilemma, vai atkal ieslīgt attiecībās un draudēt nodarīt pāri citiem un sev, vai visu apslāpēt un doties tālāk. Es izvēlējos otro variantu, bet liktenim bija savi plāni.

Jau kārtējā svingeru ballītē (tur pazinu tikai vienu no pārējiem dalībniekiem) jutos kaut kā neparasti. Savā pilsētā un reģionā es biju diezgan pazīstams ar organizatoriem, vietējo “faunu” un dalībniekiem. Šoreiz viss bija savādāk, jo visiem vajadzēja sevi iepazīstināt, biju nosarcis un nosvīdis. Viena sieviete uzreiz iekrita acīs. Redzot viņas skarbo sejas formu, mazo bedri zodā un neticami skaistās acis, es uzreiz sapratu, ka gribēšu tieši viņu. Parasti šajās ballītēs nebija laika iepazīt cilvēkus, un es ar to īpaši neaizrāvos. Tu pļāpā un jau ģērbies nost, mīlējies. Savādi, bet daudzas lietas šoreiz bija savādākas. Tā sieviete mani bezcerīgi ignorēja. Piedāvāju dzērienus, uzkodas, izmēģināju neķītrus piedāvājumus – nekā. Viņa mani ignorēja un pilnīgi “bezsirdīgi” sāka flirtēt ar citiem vīriešiem manu acu priekšā. Pie manis pieglaudās vēl viena ārkārtīgi skaista sieviete, bet man bija skumji, mans ķermenis nesūtīja nepieciešamos signālus uz manām erogēnajām zonām, tāpēc es biju “neefektīvs”.

Es tajā vakarā neiepriecināju nevienu sievieti un tas lika man justies slikti, bet manas domas turpināja virzīties uz vienu un to pašu vietu – sievieti, kura mani atraidīja.

Pēc ballītes lija lietus, es piedāvāju viņai pavizināties. Viņa īsti negribēja, bet galu galā viņa ar vēl diviem draugiem piekrita braukt kopā ar mani. Vispār es īsti nesapratu viņas naidīgumu, un parasti tādās ballītēs visi ir silti, atvērti un jauki, bet viņa bija savādāka. Skatoties tikai uz viņu, man likās, ka neviena sieviete nevar būt skaistāka, seksīgāka un īpašāka par viņu.

Es pļāpāju ar viņas draugiem, mēs mazliet pasmējāmies, un es redzēju, ka arī viņas sejā parādījās neliels smaids. Kad viņas pēdējais draugs izkāpa un viņa bija palikusi vienīgā, es jutos kā skolnieks pirms pirmā skūpsta. Pulss laikam bija ap 200, mugura slapja, rokas trīcēja. Es neapzināti sāku sarunu par tuvējo sporta centru un mēs sākām pļāpāt. Es vedu viņu mājās tikai dažas minūtes, bet nekad savā dzīvē nebiju juties tik iesaistīts sarunā. Pirms laišanas ārā viņa man jautāja, kāpēc es tik ļoti svīstu, smējās un iedeva savu numuru, lai viņai piezvanītu, jo esmu labs sarunu biedrs.

Es to izdarīju uzreiz pēc atgriešanās. Es izlikos, ka pārbaudu, vai viņa mani nav apkrāpusi un vai numurs tiešām ir viņas. Sākām runāt, daudz smējāmies un vienojāmies, ka nākamajā dienā dosimies uz randiņu.

Mēs paēdām gardā restorānā un devāmies pastaigā pa tuvējo parku. Bija tumšs un viņa pēkšņi satvēra manu roku un ieveda krūmos. Mēs mīlējāmies. Tas bija pārsteidzošs sekss. Un tur bija viss – bija saikne, aizraušanās, varbūt pat mīlestība. Mēs devāmies uz nākamo randiņu, kam sekoja vēl viens, tad vēl daži, līdz sešus mēnešus vēlāk mēs jau dzīvojām kopā. Gredzenus mijām tieši pirms nedēļas un nekādas vecās problēmas vairs netraucē. Esmu laimīgs par savu unikālo dzīves ceļu, kas piepildīts ar daudz bezjēdzīga seksa, jo ceļā es satiku savu tagadējo sievu, kuru ļoti mīlu.

Orģija – pieredzes stāsts. Tas bija labākais sekss manā dzīvē

1 komentārs

  • 01.09.2023 22:15
    AunsPiere
    0

    Es gribu zināt kā var saņemt uzaicinājumu uz seksa ballīti. Man ir jābūt draugos ar kādu “īpašu” draugu grupu? Izklausās diezgan neiespējami tādā tikt.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
8230
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3687
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2676
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2626
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
509
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
11
8230
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3687
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
327
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
8230
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Piedzīvojumi  
1
726
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Stāstiņi  
0
2386
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Piedzīvojumi  
0
1095
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos