Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
381

Erotiskais stāsts - labāko draudzeņu rotaļīgā orģija

Kā sākās manas dzīves kvēlākais erotiskais stāsts? Pietika vien ar diviem kokteiļiem un meitenes pamazām sāka izģērbties, lai iesāktu jautro orģiju. Aija ar Elīzu devās straujā uzbrukumā Līnas krūtsgaliem, ar tādu iedvesmu un sparu, ka tie kļuva līdzīgi spiciem un stingriem dimantiņiem. Tas ar kādu atdevi viņas iesaistījās šajā rotaļā uzkurināja manu vēlmi vēl vairāk,…

Kā sākās manas dzīves kvēlākais erotiskais stāsts? Pietika vien ar diviem kokteiļiem un meitenes pamazām sāka izģērbties, lai iesāktu jautro orģiju. Aija ar Elīzu devās straujā uzbrukumā Līnas krūtsgaliem, ar tādu iedvesmu un sparu, ka tie kļuva līdzīgi spiciem un stingriem dimantiņiem. Tas ar kādu atdevi viņas iesaistījās šajā rotaļā uzkurināja manu vēlmi vēl vairāk, bet diemžēl liktenis man bija lēmis palikt vien novērotājas lomā.

Ar cēlu nekaunību Aija nogūlās uz kušetes, lai savu apslēptāko vietiņu atklātu Līnas nerātnajai mēlītei, kas tā vien alka pēc Aijas ķermeņa izgaršošanas. Tikmēr Elīza, kas līdz šim man bija šķitusi viskautrīgākā no trim nebēdnēm, uzsēdās uz Aijas sejas. Viņas kunkstēja un vaidēja labsajūtā. Ar katru nākamo sekundi jutos ar vien uzbudinātāka - jutu kā mana kājstarpe jau sāk sulot.

Erotiskais stāsts

Tas bija tikai sākums

Pēc mežonīga orgasma Aija sāka drāzt Līnu, izmantojot mākslīgu vīrieša locekļa parodiju. Līna tikmēr ar mēli kāri glāstīja Elīzas klitoru. Kad visas trīs bija beigušas, Līna pagriezās pret mani un jautāja - Vai Tu tiešām nevēlies mums piebiedroties? – Nē, neaicini viņu, viņa tāpat lauzīsies kā veca bāba! - noburkšķēja Aija, kaut arī bija redzams, ka viņa nebūt neiebilstu un patiesībā cenšas mani noskaņot uz pareizās nots.

Ar ko turpinājās šis erotiskais stāsts? Visas trīs draudzenītes, sajūsmā spiegdamas, metās pie manis un pēc īsa mirkļa jau biju izģērbta – šīm trakulēm nebija iespējams pretoties. Aija ar Līnu vieglītiņām kodīja manus krūtsgalus, bet Elīza noslīga manā priekšā uz ceļiem.

Ak, Dievs!

Mani ir orāli apmierinājuši vairāki vīrieši, bet tādu labsajūtu, ko man sniedza Elīza, nebiju vēl izjutusi. Viņa perfekti zināja, kas, kad un kā ir jādara. Ja vīrieši uzskata orālo seksu par prelūdiju lielajam drāzienam, tad viņi smagi kļūdās!

Tikmēr Elīza sāka apmierināt Līnu, Līna glāstīja Aiju, bet es stāvēju kā statuja ar izplestām kājām. Šis kutelīgais baudījums, ko man sniedza Elīza ar savām maigi asajām mēles kustībām, bija vārdiem neaprakstāms.

Tas bija baudas karuselis

Mēs visas tajā bijām ievilktas. Dažbrīd šķita, ka no šīs virmojošās baudas griezās pat mājas jumts. Elīza tikai turpināja laizīt un izsūkt no manis visas iespējamās saldsāļās garšiņas.

Mans klitors bija pārbriedis – es vairs nespēju skaidri domāt!

Es beidzu ar sen neredzētu sparu un baudu. No manis tecēja mīlas sula, ko ar savu mēlīti uztvēra un, tik acīmredzami kāri, baudīja Elīzas svelmainās lūpas.

Erotiskais stāsts

Vai drīkstu atzīties?

Es pirmo reiz mūžā izbaudīju sievietes garšu. Man bija nepieciešams saņemt visu savu drosmi, lai pārkāptu savam pareizumam un atļautu sev ielaisties šajā kaislīgajā meiteņu orģijā. Elīzas ķermenis bija stingrs, viņas vagīnai bija lieliski salda garša. Nepagāja ne piecas minūtes, kad viņa sāka strauji elsot. Sapratu, ka viņa tuvojas noslēgumam, tādēļ vēlējos izbaudīt, kādu efektu radīs mans rādītājpirksts viņas šaurajā aliņā. Maigi kustinot pirkstu, es sūcu viņas klitoru. Tas sniedza Elīzai neaprakstāmi spilgtu baudas uzvirmojumu.

Tuvojās pusnakts

Elīza un Līna devās mājup, atstājot mani divvientulībā ar Aiju. Jā, tieši tik ļoti rotaļīgas izrādījās manas labākās draudzenes! Jutos nedaudz apmulsusi, jo vakars bija spraigs un piedzīvojumiem bagāts – baidījos, ka nespēšu vairs ieskatīties savām draudzenēm acīs. Tomēr, es pārvarēju savu kautrību un nogūlos Aijai blakus. Nakts bija mūsu.

Laizīt otru sievieti un just, kā viņa laiza Tevi – kas var būt labāks par to!

Šis nebija tikai kārtējais erotiskais stāsts. Tas bija kas vairāk. Šis vakars kalpoja kā neaprakstāms ieguldījums manā erotiskajā pieredzē. Tas patiesi bija tā vērts!

Erotiskais stāsts

Lasītākie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Piedzīvojumi  
4
1922
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1419
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
2
873
Grupveida sekss - reāli iespaidi un pieredzes stāsti

Komentētākie

Piedzīvojumi  
13
178
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Piedzīvojumi  
6
208
‘Dogging’ - kas ir šī ekstrēmā un nelegālā izklaide?
Piedzīvojumi  
5
143
Sekss nūdistu pludmalē - pieredzes stāsts

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
191
Biznesa darījumu afēras - Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
787
Ieraksts dienasgrāmatā - erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
805
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām