Piedzīvojumi  
9
312

Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti

Iepazīšanās vietnes un lietotnes (piemēram, Tinder) mūsdienās ir ļoti populāras – ar to palīdzību mēs cenšamies atrast savas dzīves lielo mīlestību, nepieliekot lielas pūles un neizejot pat ārpus mājas. Protams, ne vienam vien šādā veidā izdodas atrast sev tīkamu personu, ar kuru kopā doties uz satikšanos. Bet kurš gan var zināt, vai šis randiņš izdosies? Vairāki cilvēki piekrita dalīties savā pieredzē par to, kā izvērtās viņu sliktākais randiņš pēc iepazīšanās tiešsaistē.

Jūlija, 34 gadi

Bija silta vasara, tāpēc mēs ar puisi vienkārši pastaigājāmies pa pilsētu. Noskaņojumam paņēmām pudeli alkohola. Viss bija pat diezgan mīļi un jautri, tikai man bija nedaudz auksti. Viņš uzmeta man uz pleciem vējjaku, un tālāk mēs devāmies cauri parkam. Mēs jau bijām diezgan daudz iedzēruši un man kļuva grūti domāt. Es gribēju aiziet uz tualeti. Mans kavalieris pieklājīgi palika mani gaidīt, sēdēdams uz soliņa. Es aizgāju un… pilnībā par viņu aizmirsu!

Nākamajā rītā es pamodos savā gultā. Man nenormāli sāpēja galva. Lēnām sāka ataust vakardienas atmiņas. Atcerējos, ka biju runājusi ar kādu vīrieti… Un pēkšņi koridorā ieraudzīju viņa jaku! Man nekad nav bijis tik liels kauns. Es aizbēgu no puiša un nozagu viņa jaku! Ko viņš par mani domāja? Vismaz kabatās nebija ne atslēgu, ne dokumentu. Tikai pāris monētas…

Amanda, 24 gadi

Reiz man bija iespēja doties uz randiņu ar puisi, kura profilā nebija viņa foto. Protams realitāte atšķīrās no gaišajām cerībām. Nekad agrāk nebiju bijusi šādā situācijā, tāpēc nodomāju uzreiz nedoties prom. Sarunas gaitā pāris reizes nācās pieminēt to, ka man ir brālis. Vienā brīdī viņš nolēma uz mani atstāt iespaidu un sāka zīlēt, skatoties manā plaukstā. Rezultātā ar ārkārtīgi gudru un nopietnu skatienu viņš teica: “Tātad, es skaidri redzu, ka tu neesi vienīgais bērns ģimenē.” Sākumā domāju, ka viņš joko, bet nē…

Неудачные свидания после знакомства в интернете: 5 историй

Aleksandra, 25 gadi

Man patīk noslēpumaini puiši, taču šādi puiši mēdz būt garīgi nestabili. Es satiku vienu tādu iepazīšanās lietotnē. Fotogrāfijā puisis bija izskatīgs: gari melni mati, saulesbrilles, skaists augums. Mēs satikāmies un principā izskats atbilda manām cerībām, bet viņa uzvedība bija apkaunojoša – tā vietā, lai pateiktu ‘sveika’, viņš man veltīja stiklainu skatienu. Kad es teicu, ka viņš ir dīvains, puisis bija patiesi pārsteigts.

Beigu beigās devāmies pastaigā pa parku. Visas tikšanās laikā viņš man stāstīja dažādas sazvērestības teorijas un ik pa brīdim mēģināja neveikli apskaut vai pieskarties manai rokai. Es jutos ārkārtīgi neērti, un slepus uzrakstīju ziņu draudzenei, lūdzot palīdzību. Viņa piezvanīja, un mēs atdarinājām filmās redzamo ainiņu: “Ak, nē! Manai draudzenei ir ārkārtas situācija, man jāsteidzas palīgā!”

Puisis mani pavadīja līdz transportam. Un pēkšņi viņš sāka runāt par patriarhālām vērtībām: viņš man skaidroja, ka visas sievietes tikai provocē vīriešus (arī es, jo atnācu uz tikšanos garos svārkos), šķiršanās esot jāaizliedz, un laulībā palaist roku pret sievieti nemaz neesot tik slikti. Saruna beidzās ar paceltām balsīm brīdī, kad ielēcu vilciena vagonā.

Vakarā no viņa atnāca ziņa: “Kad tiksimies nākamreiz?” Es pieklājīgi atteicos, uz ko saņēmu atbildi: “Jā, protams, tas ir tāpēc, ka man nav mašīnas, bet atbraucu ar autobusu un aizvedu tevi uz parku, nevis uz restorānu…” Jā, tas, protams, bija galvenais…

Mihails, 30 gadi

Reiz es iepazīšanās vietnē satiktu meiteni un aizvedu viņu uz savu iecienītāko muzeju. Mana izredzētā bija sešus gadus jaunāka par mani. Kāpēc muzejs? Es mīlu mākslu un cerēju būt oriģināls, jo randiņus tādā vecumā parasti pavada kafejnīcās vai bāros.

Muzejā tika izstādītas mākslinieka Nikolaja Ge gleznas. Kad meitene to dzirdēja, viņa jautāja: “Ko? Kāds Ge?” un sāka smieties. Pilnā balsī. Tā, ka viss muzejs skanēja. Tad es sapratu, ka viņa vēl ir bērns, un man nebija laika gaidīt, kamēr viņa izaugs. Nopirku viņai saldējumu un atvadījāmies.

Irēna, 27 gadi

Šis randiņš nebija īpaši plānots. Ilgu laiku nebiju izmantojusi iepazīšanās lietotni, bet tā bija manā telefonā. Vienu dienu pienāca ziņa: “Tiekamies tagad un tūlīt?” Noskaņojums tajā brīdī bija visai drūms, un cerībā uz labāku garastāvokli, es piekritu.

Mēs satikāmies kafejnīcā un labi pavadījām laiku, lai gan, godīgi sakot, es uzreiz jutu, ka kaut kas nav kārtībā. Bet būtībā nebija par ko sūdzēties, tāpēc es piekritu otrajam randiņam. Šoreiz viņš mani aizveda uz kino, nopirka popkornu un latte. Un tad viņš mani izvizināja pa naksnīgo pilsētu. Viss bija pieklājīgi un jauki, bet es vienkārši jutu, ka nav tās dzirkstelītes. Atgriežoties mājās, uzrakstīju viņam vēstuli, kurā godīgi atzinos, ka vairs tikties nevēlos. Uz ko saņēmu ziņu: “Tā nedrīkst! Kas par tevi maksā, tas ar tevi dejo!” un vēl kaudzi apvainojumu. Šokā es aizskaitīju viņam naudu par kino biļeti un popkornu un nobloķēju viņu.

9 komentāri

 • 19.01.2022 12:37
  bibibi
  0

  bij reize, kad, kamēr biju tualetē, puisis vnk pazuda no kafejnīcas, pirms tam ātri izdzerot savu nupat uzpildīto vīna glāzi. 😀

 • 19.01.2022 22:10
  Serēna
  0

  Man bija spontānais Tinder randiņš (pēc pāris ziņām nodomāju, ka tāpat svētdienas vakarā nav nekā labāka, ko darīt, un aizgāju), kura laikā vīrietis stundas laikā iztrieca vīna pudeli un runāja tādas dīvainības, ka es sāku skatīties apkārt, vai kaut kur nav slēptā kamera un es nenonākšu YouTube 😀

 • 20.01.2022 00:28
  Kaimiņu Puišelis
  2

  bija kur meitene puss randiņu , pareizāk ceļa posmu norunaja pa telefonu ar māti….un sievietei bija 28gadi ? likās vaitad nevar nākamajā dienā par ikdienas lietām parunat ?

 • 22.01.2022 00:02
  Fiona
  0

  es esmu pārstājusi vispār kaut ko meklēt, bet profils nav dzēsts, ja atnāk paziņojums, tad jau paskatos, kādam atbildu, ja vismaz kaut cik māk uzsākt sarunu.
  bieži ir tā, ka uzraksta, kaut ko ne pa ķeksi pēc tam atbild, un tad arlabunakti eju gulēt.

 • 22.01.2022 00:05
  Fiona
  0

  vēl man raksta viens vietējais, ko zinu, skolā mācījās klasi augstāk, bet kontakts mums nebija. virtuālajā vidē nemaz nav kautrīgs, pat pārāk atklāts un pat smieklīgs, bet, ja sanāk saskrieties, pat pasveicināt nav spējīgs, vienu reizi viņš ienāk veikalā, redz, ka es arī tur esmu. bija gara rinda, bet viņš tik ilgi klaiņoja, lai nebūtu jāstāv rindā aiz manis. 😀 😀

 • 22.01.2022 18:02
  R.
  0

  Viens no “interesantākajiem” gādījumiem noteikti bija, kad satikos ar vienu dāmu no tinder. Aizvadīta diezgan patīkama, aktīva diena bija un atpakaļceļā iebraucām paēst lido. Ejot ārā pretim nāca bariņš džeku, šī tāda tramīga un bāla palika. Beigās es izrādās, ka esmu viņas darba kolēģis un atzīmējām kolēģa dzimšanas dienu. Izrādījās, ka ir aizņemta, tikai nesapratu draugs vai vīrs. Vēl interesantāk, ka piedāvāja turpināt tikšanos, uz ko laipni atteicu. 😀

  • 25.01.2022 11:33
   Anna
   0

   😀 😀 😀 sasmējos!

 • 01.03.2022 00:32
  o0o00
  0

  neatceros,kurs to teica,bet viena gudra latviesu sieviete itka,ka randinu sakuma ir japarada viss sliktais,kas pasam piemit un ja otru tas nezutrauc,tad var veidot ko talak..savadak visi nez kadi iztaisas un tad rodas temas,kur cies visu muzu

 • 04.05.2022 07:36
  Māris
  0

  Iepazinos lietotnē ar ļoti jauku un komunikablu sievieti.Pēc kādas nedēļas sarunājām randiņu,satikāmies,vakariņas,izbrauciens pa pilsētu utt.
  Katrā ziņā vakars bija izdevies,jo ar viņu bija viegli sarunāties un pati arī burvīgi izskatījās.
  Noslēgumā aizvedu viņu majās,skūpst uz lupām un norunājām jau nākamo tikšanos.Braucot mājās,uzpildīju degvielu un pie kases konstatēju ka manā makā nav nevienas banknotes.
  Labi ka bankas karti bija atstājusi,citādi man nāktos kasierei skaidrot situāciju.😁

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2608
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2544
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1767
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
502
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
312
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2608
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
696
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1076
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2544
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  Padomi  
1
580
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt