Piedzīvojumi  
6
328

‘Dogging’ – kas ir šī ekstrēmā un nelegālā izklaide?

Vojerisma piekritēji, ekshibicionisti un citi ekstrēma seksa cienītāji pirms vairākiem gadiem ieviesa jaunu izklaidi ar nosaukumu “dogging” – tas ir sekss publiskā vietā, kurā piedalās brīvprātīgi skatītāji. Jebkura publiska vieta var kļūt par šī eksperimenta galamērķi – tā var būt iela, stadions, parks – pats galvenais, lai šai izklaidei būtu skatītāji

Angļu seksa orģijas

Termins “dogging” radās Lielbritānijā jau tālajā 1970. gadā, raksturojot cilvēku, kas izspiego pāri, kas nodarbojas ar seksu ārpus telpām – novērotājs uzmācīgi izseko katru pāra kustību un vēro viņus. Citviet tiek skaidrots, ka novērotāji un citreiz arī paši mīlnieki, ja tiktu pieķerti, varas iestādēm aizbildinātos, ka tikai izveduši pastaigā savu suni.

Galu galā par “dogging” atbalstītājiem kļuva visi ekstrēmo seksuālo piedzīvojumu piekritēji, kuriem rūp nekas cits kā ātrs sekss publiskā vietā. 

dogging

Vissvarīgākais šajā procesā ir piesaistīt pēc iespējas vairāk skatītāju uzmanību. Pēdējos gados šāda seksa aizstāvji Lielbritānijā ir pulcējušies pat iepriekš norunātās vietās. Atnākušie dalībnieki labi zina, kādam mērķim viņi pulcējas. Daži ir apņēmušies izpildītāju lomu, citi ir novērotāji. 

Tiklīdz iestājas tumsa, sākas īstā izrāde: pāris iznāk laukuma vidū un sāk mīlēties, atskan publikas atbalstošie izsaucieni. Pēc dažiem mirkļiem viņiem pievienojas arī iekarsušie skatītāji. Galu galā šāda seksuāla izrāde, visticamāk, pārvēršas par reālu seksa orģiju

Izrādes beigās auditorija mierīgi dodas katrs savās gaitās. Un, ja rīt viņi nejauši satiek viens otru uz ielas, viņi izliekas nepazīstam cits citu. Nedomāju, ka kādu no dalībniekiem pārņem sirdsapziņas pārmetumi, ja reiz viņi ļāvās iekārei tikai dažas minūtes pēc iepazīšanās. Šiem cilvēkiem vissvarīgākais ir piedzīvot adrenalīnu un prieku. Un tas, kas notiks tālāk, nevienu neinteresē. 

Šādu publisku orģiju dalībnieki neslēpj faktu, ka “dogging” izraisa daudz spēcīgāku atkarību nekā jebkas cits. Neskatoties uz to, sekss sabiedriskās vietās katru gadu arvien vairāk zaudē apkaunojošas darbības statusu.

Ārvalstu policijas ziņojumos arvien biežāk uzpeld ziņas par “dogging” kampaņām vietās, kuras bieži apmeklē tūristi. Šī iemesla dēļ siltajā sezonā amatpersonas aktīvāk patrulē pilsētu parkos un laukumos. 

Sekss dabā stiprina attiecības

Tikmēr seksologi apgalvo, ka nestandarta, spontāns sekss vai sekss neierastās vietās īpaši pozitīvi ietekmē jebkura pāra attiecības.

To var darīt, piemēram, mežā, pludmalē, ūdenī, uz ūdens vai parkā. Tikai jāpatur prātā daži pamata noteikumi. Piemēram, sekss ūdenī nav īpaši drošs tajā esošo mikroorganismu dēļ (par to vairāk lasi šeit). Vajadzētu arī atcerēties, ka baudot jebkādus mīlas priekus brīvā dabā, nevajadzētu traucēt citus cilvēkus.

6 komentāri

 • 21.05.2021 19:29
  Sinča
  0

  ārpus mājas vienmēr ir vislabāk!!!;)

 • 22.05.2021 10:33
  edmundsons
  0

  Vot sadaa pasaakumaa es piedalitos xd

 • 22.05.2021 13:56
  Liene
  0

  Es nedomāju, ka tas ir īsti droši. Piemēram Latvijā. Te es domāju, ka ir ļoti maz cilvēki kuri piedalās šādās izvirtībās. Un ja kāds vecāks pāris ietu garām, tad vienozīmīgi viņi būtu šokā.

 • 27.05.2021 23:35
  janis
  0

  TAS IR TRAKI. ESMU MĒĢINĀJIS

  • 03.06.2021 00:25
   Oļegs
   0

   wtf kur???

  • 04.06.2021 17:32
   Ivo
   0

   jā, es arī gribu zināt vai Latvijā kaut ko tādu dara?

0/ 0

Lasītākie

Piedzīvojumi  
4
2234
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1503
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
0
847
Profesionāls masieris ar neprofesionālu attieksmi

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
308
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Piedzīvojumi  
9
152
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
6
328
‘Dogging’ – kas ir šī ekstrēmā un nelegālā izklaide?

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  Padomi  
1
370
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
205
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?
Piedzīvojumi  Padomi  
1
173
Sagaidi Jauno gadu intīmā gaisotnē – erotiskās spēles karstai naktij
Piedzīvojumi  
4
119
Dāvana tavam mīļotajam – striptīzs!