Piedzīvojumi  
1
1435

48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Daudzi pāri zina, ka regulārs sekss ir svarīga laimīgu attiecību sastāvdaļa. Bet cik bieži tad ar to vajadzētu nodarboties? Seksa terapeite Sāra Slouna norāda, ka, ja attiecībās pastāv vienprātība, drošība un entuziasms, viss ir kārtībā, un pārim vajadzētu nodarboties ar seksu atbilstoši viņu vēlmēm un vajadzībām. Tomēr mūsu nervu sistēma nenošķir seksuālo aizraušanos un mīlestību….

Daudzi pāri zina, ka regulārs sekss ir svarīga laimīgu attiecību sastāvdaļa. Bet cik bieži tad ar to vajadzētu nodarboties? Seksa terapeite Sāra Slouna norāda, ka, ja attiecībās pastāv vienprātība, drošība un entuziasms, viss ir kārtībā, un pārim vajadzētu nodarboties ar seksu atbilstoši viņu vēlmēm un vajadzībām. Tomēr mūsu nervu sistēma nenošķir seksuālo aizraušanos un mīlestību. Tātad, ja pāris ar seksu nodarbojas retāk kā reizi mēnesī, šis fiziskās tuvības trūkums var iedarboties kā nošķiršanās no partnera, un daudzi var piedzīvot arī mīlestības zaudēšanu. Šajā gadījumā var palīdzēt 48 stundu seksa izaicinājums.

Ir svarīgi saprast, ka seksuālā tuvība ik pēc 48 stundām nenozīmē klasisku seksuālu darbību. “Pāriem ir svarīgi paplašināt izpratni par tuvību. Papildu seksam tas ietver, piemēram, jutekliskus pieskārienus, masāžu, stimulēšanu un arī kailumu. Ir daudz dažādu seksuālu pieskārienu, kas ir ļoti patīkami fiziski un palīdz abiem saglabāt tuvības sajūtu,” skaidro terapeite.

Kas ir 48 stundu izaicinājums?

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2020/06/NINTCHDBPICT000588482803-2.jpg

Seksa terapeite iesaka šo procesu pārvērst spēlē. Ja viens partneris vēlas seksuālu tuvību, otra partnera ziņā ir piekrist un pateikt, kādai darbībai viņš vai viņa dotu priekšroku un kad tā varētu notikt. Tomēr tam vajadzētu notikt 24 stundu laikā pēc lūguma. Spēles mērķis ir justies ērti, sakot “jā” savam partnerim, un padarīt seksu nozīmīgāku.

Regulāra seksa priekšrocības

https://image.freepik.com/free-photo/lesbian-couple-kissing-morning_53876-91737.jpg

Uztverot izaicinājumu burtiski, jūs uzzināsiet, ka sekss ik pēc 48 stundām ir diezgan svarīgs un noderīgs. 2017. gada pētījums, kas publicēts žurnālā ‘Psychological Science’, atklāja, ka gandarījums, ko pāri piedzīvo pēc seksa, ilgst apmēram 48 stundas gan svaigās attiecībās, gan ilgstošās laulībās. Tā ir smadzeņu ķīmisko vielu kombinācija, kurai ir svarīga loma pāra mijiedarbībā.

Loģiski – jo vairāk prieka mēs piedzīvojam, jo labāks ir mūsu garastāvoklis. Šo izaicinājumu iesaka gan pāriem, gan vientuļajiem cilvēkiem.

Ja bieža nodarbošanās ar seksu nepalīdz

Ja jums ir problēmas ar seksa un tuvības biežumu, šāds izaicinājums var pasliktināt situāciju vēl vairāk. Pirms tam ir ieteicams kārtīgi izrunāties vienam ar otru.

1 komentārs

  • 22.04.2021 23:08
    janis
    0

    JO BIEŽĀK JO LABĀK

0/ 0

Lasītākie

Piedzīvojumi  
4
1963
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1435
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
3
936
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
0
599
Seksa sala – narkotikas, sekss un nebeidzama izklaide [video]

Komentētākie

Piedzīvojumi  
14
204
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Piedzīvojumi  
6
238
‘Dogging’ – kas ir šī ekstrēmā un nelegālā izklaide?
Fantāzijas  Piedzīvojumi  
6
150
Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
5
467
Vīrieši atklāj, kas viņus seksa laikā padara trakus (labā nozīmē)

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
4
1963
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
5
467
Vīrieši atklāj, kas viņus seksa laikā padara trakus (labā nozīmē)
Piedzīvojumi  Padomi  
2
337
Vienas nakts sakari: lietas, par kurām ir vērts zināt
Piedzīvojumi  
0
328
Sekss vilciena kupejā