Piedzīvojumi  Padomi  
4
444

Sekss ūdenī – vai tas ir droši?

Filmās nereti sekss ūdenī tiek attēlots kā aizraujošs un īpaši erotisks process. Un cik daudz dažādu variantu ir iespējami! Sekss vannā, dušā, baseinā, upē, ezerā… Izklausās jautri, taču ir gana daudz informācijas, kas jāzina, pirms šo slapjo izdarību izmēģināšanas.

Why Shower Sex Is The Best Sex - Society19

Sekss dušā

Nodarbošanās ar seksu dušā ir lieliski piemērota ne tikai pāriem, bet arī tikai masturbācijai. Šeit jūs varat izmēģināt dažādas pozas, stāvot kājās, kā arī masēt erogēnās zonas ar dušas galviņu vai izmantot vibratoru. Tomēr paturiet prātā, ka ūdens strūklu nevajadzētu virzīt tieši uz sievietes dzimumorgānu iekšpusi, jo tas var izjaukt dabisko pH līmeni. Pastāv arī paslīdēšanas risks, tāpēc jums vajadzētu stāvēt pēc iespējas stabilākā pozā un iegādāties dušas paklāju.

Water Sex: 28 Tips and Tricks for Sex in Bath, Shower, Hot Tub, More

Sekss vannā

Sekss vannā, atšķirībā no dušas, paver iespējas dažādām horizontālām pozām. Tomēr iegremdēšanās karstā ūdenī un nodarbošanās ar seksu tajā sievietēm var radīt dažādas infekcijas. Vannas putu, sāļu vai eļļu lietošana palielina urīnceļu infekciju attīstības risku. Tātad, ja jūs patiešām vēlaties kaut ko darīt vannā, kāpēc gan nepamēģināt orālo seksu, kamēr kāds no jums sēž uz vannas malas?

Swimming Pool Sex: Just How Are You Meant To Do It!?

Sekss baseinā

Salīdzinot ar vannu vai dušu, baseins ir ļoti plašs, dodot lielu brīvību dažādām pozām. Jūs varat pārvietoties tik daudz, cik vēlaties. Tomēr sekss baseinā, tāpat kā izpriecas citos ūdeņos, var kļūt par iemeslu infekcijām.

Couple's Lake Boudoir Shoot | POPSUGAR Love & Sex

Sekss upē, ezerā vai jūrā

Protams, doma par seksu šādā vietā ir īpaši aizraujoša. Adrenalīna pieplūdums, spontanitāte, skaista daba. Bet arī šeit ne viss ir rozēm klāts. Atšķirībā no dušas vai vannas, jūs nevarat iepriekš zināt, kas jūs sagaida ūdenstilpē. Tā var saturēt mikrobus un parazītus, kurus jūs labāk nevēlētos laist tuvumā savām privātajām ķermeņa daļām.

Turklāt, lai cik aizraujošs varētu būt šāds risks, paskatieties, kas administratīvo pārkāpumu kodeksā ir rakstīts par šādu sabiedrības traucējumu. Šis prieks var būt dārgs.

Kādi ir riski, nodarbojoties ar seksu ūdenī?

Vai ir iespējams, ka iestāties grūtniecība, ja partneris ejakulēs ūdenī? Maz ticams, ka šādā veidā var palikt stāvoklī. Jo īpaši maza ir iespēja, ka ūdens ar spermu iekļūs sievietes dzimumorgānos. Turklāt, ja jums patīk relaksēties karstā vannā, šī temperatūra ir pārāk augsta, lai sperma tajā izdzīvotu.

Sieviete var palikt stāvoklī nodarbojoties ar seksu ūdenī, ja viņas partneris ejakulē, atrodoties vēl viņā, un netiek veikti nekādi aizsardzības pasākumi. Šeit nepalīdzēs pat ļoti karsta ūdens temperatūra.

Ir iespējams ne tikai palikt stāvoklī, bet arī pārnest seksuāli transmisīvās slimības. Izmantojiet prezervatīvus!

Ūdens nav labs lubrikants. Lubrikants, kas ir izgatavots uz ūdens bāzes, ūdenī būs neefektīvs. Turklāt dabīgie ķermeņa izdalījumi īsti arī nelīdzēs, jo tie vienkārši tiks aizskaloti. Tātad sekss būs daudz sausāks. Seksam ūdenī vispiemērotākais būtu silikona bāzes lubrikants. Palielinātā berze var izraisīt iekšējas traumas, nemaz nerunājot par samazinātu aizsardzību (piesardzīgi – prezervatīvi saplīst vieglāk!).

Atcerieties, ka tradicionālais dzimumakts nav vienīgā iespēja. Izmēģiniet citus stimulēšanas veidus, varbūt kāds no tiem būs daudz jautrāks, atrodoties ūdenī.

Parūpējies par sevi pēc seksa. Nomazgājies, aizej uz tualeti un, ja mīlējies karstā vannā, izdzer glāzi ūdens.

Komunikācija. Runā ar savu partneri par iespējamiem riskiem un apspriediet visus jautājumus, kas rodas pirms dzimumakta.

Pirms ieiešanas ūdenī, uzvelc prezervatīvu. Ja to darāt brīvā dabā, pārliecinieties, ka esat vieni. Ja jūs atrodaties tādā telpā, kur kāds jūs jebkurā laikā var pieķert, tā ir jūsu atbildība!

4 komentāri

 • 08.12.2020 20:38
  Nikolajs
  0

  Tev kadreiz pasai ir bijis sex udeni? Ja ir, tad vai ir kadi padomi?

  • 19.04.2021 16:11
   tanja
   0

   Man ir bijis baseina un ezera. Abas reizes bija super. Pec pieredzes varu teikt ka jo siltaks udens jo labak. Vel kas – tur leja viss loti atri paliek ne parak slidens.

 • 24.04.2021 18:37
  Sarmis
  0

  ŪDENĪ IR SUPERĪGI

 • 10.06.2021 20:42
  Fiona
  0

  KATRS mans mēģinājums nodarboties ar seksu ūdenī ir izgāzies. Dušā ir OK, ja viņš ir no aizmugures.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5300
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4367
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3884
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
501
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3537
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  
9
627
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
581
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Piedzīvojumi  
1
695
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
194
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes