Aktualitātes  
1
125

Vai sekss lidmašīnā ir nelikumīgs un vai par to var sodīt?

Vārdu salikumu “Mile High Club” izmanto, lai aprakstītu cilvēkus, kuriem ir bijis sekss (vai kādas citas intīma rakstura nodarbes) lidmašīnā. Parasti šim procesam tiek izvēlēta tualete, un aviokompānijas stingri pret to iebilst. Bet vai tas ir likumīgi?

Izrādās, ka uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes. Pirmkārt, jāuzsver, ka sekss lidmašīnā ir pretrunā ar praktiski visu aviosabiedrību noteikumiem. Tualetē nedrīkst atrasties divi cilvēki, ja tas nav nepieciešams (palīdzība invalīdiem, bērni ar vecākiem – tā nav problēma), un cieņa pret citiem pasažieriem ir vienkārši pašsaprotama.

Citiem vārdiem sakot, aviosabiedrības, kuras uzzina, ka pāris nodarbojas ar seksu tualetē, var aizliegt šiem cilvēkiem jebkad izmantot savus pakalpojumus.

Nedaudz atšķirīgi skati vērojami lidmašīnās, kuru pirmās klases sastāv no atsevišķām telpām. Sekss joprojām var būt pretrunā ar aviokompānijas noteikumiem, bet, ja tas netraucē citus pasažierus, neviens par to visdrīzāk nekad neuzzinās.

Turklāt aviosabiedrības var pievērt acis uz to tāpēc, ka pirmās klases pasažieru komforts (un baudījums) ir galvenā prioritāte. Aviosabiedrības vēlas, lai pasažieri, kuri pērk visdārgākās biļetes, atgrieztos arī citos lidojumos.

Bet likumi ir nedaudz atšķirīgs jautājums.

Gaisa kuģim piemēro tās valsts tiesību aktus, kurā tas atrodas. Turklāt lidojuma laikā uz to attiecas arī tās valsts likumi, kurā gaisa kuģis ir reģistrēts, un pasažieri, kas pārkāpuši normu, teorētiski var tikt sodīti saskaņā ar savas valsts likumiem.

Piemēram, Lielbritānijā par seksu sabiedriskā vietā var sodīt ar sešu mēnešu cietumsodu. Vai jūs domājat, ka tas ir pārāk nežēlīgs sods par šādu noziegumu? Latvijā savukārt par seksu publiskā vietā tiek piespriests naudas sods no 70 līdz 350 eiro.

Pretējā dzimuma pārstāvja ļaunprātīga izmantošana Saūda Arābijā reģistrētā lidmašīnā var beigties arī ar piekaušanu. Un šeit pat neiet runa par seksu – pat skūpsti var tikt uzskatīti par nepiemērotiem publiskajai telpai.

Savukārt eiropiešu iecienītajā brīvdienu galamērķī Dubaijā pat precētam pārim sabiedriskās vietās (un līdz ar to lidmašīnā) ir jābūt ļoti atturīgam – skūpsti nav pieļaujami.

Sekss sabiedriskās vietās daudzās valstīs nav likumīgs, un lidmašīna tiek uzskatīta par publisku vietu. Tātad, lai gan noteikumi ir dažādi, varat būt pārliecināti – tas nav likumīgi. No otras puses, tas, vai saņemsiet sodu, ir atkarīgs no citiem pasažieriem un apkalpes locekļiem. Cits sliecas par to ziņot, bet citi uz šādām lietām skatās ar humoru.

1 komentārs

  • 30.08.2021 23:48
    annamaria
    0

    Ja starp diviem cilvēkiem ir jūtas, ko vecmodīgi sauc par mīlestību, tad plānot seksu nav iespējams. Bet, ja sekss ir fiziskā nepieciesamība, tad nu gan jāizdoma kā to iekāri apmierināt jebkurā vietā un laikā

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4512
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1533
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1428
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1330
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
219
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
313
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
285
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
343
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
337
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina
Aktualitātes  
6
1533
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā