Padomi  
4
367

Vasaras sekss – TOP 10 labākās vietas

Gulta noteikti nav vienīgā vieta, kur baudīt intīmus mirkļus. Laiku pa laikam ir nepieciešams satricināt savu seksuālo dzīvi ar adrenalīnu un pārsteigumiem! Vasara tam ir īpaši piemērots laiks. Tātad, apskatīsim 10 populārākās vietas, kurās izbaudīt, kas ir patiesi karsts vasaras sekss.

Pludmalē

Bez šaubām, pirmais, kas nāk prātā, domājot par vasaras mīlas piedzīvojumiem, ir pludmale! Lieliska vieta, kur cilvēki atpūšas valkājot ļoti maz drēbju (vai dažreiz bez tām…). Noteikti var atrast īsto brīdi un palikt nepamanītiem!

Ūdenī

Ir tik labi karstā vasaras dienā veldzēties vēsā jūrā, baseinā vai ezerā. Patiesībā vairāk nekā divas trešdaļas pāru ir fantazējuši par seksu ūdenī. Tikai ņemiet vērā, ka tas var sagādāt arī dažādas neērtības, taču tā joprojām ir aizraujoša pieredze. Nomaļā vietā vai pludmalē, izliekoties, ka tikai mīļojaties – tas ir atkarīgs no jums!

Vasaras sekss. Sekss ūdenī

Uz balkona vai terases

Jūs droši vien vairāk nekā vienu reizi esat sapņojuši par seksu ārpus telpām. Ja to nevarat izdarīt reputācijas vai citu baiļu dēļ, ideāla alternatīva būs balkons vai terase (jūsu mājā vai vietā, kur atrodaties atvaļinājumā). Nakts tam ir īpaši piemērots laiks: pietiekami silts, pietiekami daudz adrenalīna un ļoti mazs risks!

Kāpņu telpa

Turpināsim pafantazēt par seksu sabiedriskās vietās. Ja jau sen sapņojat par vienu “ātro” kāpņu telpā, vasara tam ir vispiemērotākais laiks. Galu galā šobrīd daudzi kaimiņi ir atvaļinājumā, pavadot nedēļas nogales kaut kur prom no mājām. Tātad, daudz mazāka iespēja tikt pieķertiem!

Sekss kāpņu telpā


Viesnīcā

Galu galā daudzi no mums vasarā kaut kur dodas. Ja jūsu seksuālo dzīvi regulē rutīna, viesnīca būs lielisks risinājums: cita vide, bet ar tādu pašu drošību un privātumu.

Laukos

Vasarā ikviens cenšas aktīvāk pavadīt savu brīvo laiku: izbraucieni ar nakšņošanu teltīs, pārgājieni, velobraucieni… Ja kopā ar partneri baudāt dabu, noteikti varat atrast sev piemērotu vietu, kur baudīt arī nevaldāmu kaisli.

Sekss dabā. Vasaras sekss

Publiskajā tualetē

Jā, vasarā mūs sajūsmina seksīgāks apģērbs, kaisli vairo arī siltums… Ja ballītes vai citas izklaides laikā esat tik iekarsuši, ka nezināt, kur likties, kāpēc gan to neizbaudīt bāra (vai citas vietas) tualetē?

Uz klāja

Jūras un burāšanas cienītājiem kuģa klājs var būt ideāla vieta, kur atbrīvot savu mežonīgo pusi. Protams, ūdens transportu var iznomāt ikviens, taču atcerieties: ja jums nav nekādu burāšanas prasmju, jums vajadzētu pārliecināties, ka laivas kapteinis neiebilst pret jūsu privātumu.

Sekss uz klāja

Mašīnā

Došanās izbraucienos ar automašīnu ir ierasta vasaras nodarbe. Kāpēc gan neizlemt mazliet novirzīties no ceļa un izbaudīt lielisku seksa devu? Mašīnas salonā, uz pārsega vai… viss ir jūsu iztēles ziņā!

Lidmašīnas tualetē

Ja dodaties tālākos ceļojumos ar lidmašīnu, varat riskēt un izbaudīt prieku mākoņos…

Kā redzat, ir daudz iespēju dažādot savu seksuālo dzīvi, īpaši vasarā – siltajā sezonā! Viss, kas jums nepieciešams, ir iztēle, vēlme un aizraušanās. Eksperimentējiet un izbaudiet!

4 komentāri

 • 17.08.2022 13:19
  Olga Volga
  0

  var arī uz tallink klāja 😉 !!!!!!!

 • 17.08.2022 15:55
  1234
  0

  Garā, garā zālē vai naktī uz jumta…. 🙂

  • 17.08.2022 23:22
   kabacis
   0

   vai pa dienu uz jumta. Būs divas ceptas vistiņas 😀 😀 😀

 • 21.02.2023 23:47
  AndaBi
  1

  Labākās vietas – var paiet nostāk no kādas publiskās pastaigu takas apmēram kādus 300 m. Parkos pēc tumsas. Labākais variants vienmēr ir svārki jo tā var viegli paslēpties. Izmanto pozas kas mazāk izskatās pēc seksa pozām piemēram parkā uz soliņa sēž vīrietim klēpī ar seju prom no viņa. Svārki ļauj visu noslēpt.)

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4400
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3906
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
629
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
818
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
325
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
601
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
493
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises