Piedzīvojumi  Padomi  
2
306

Sekss mašīnā - labākās pozas

Ja nonākat situācijā, kad vienkārši nevarat sagaidīt, līdz nokļūsiet līdz gultai, to var darīt arī automašīnā. Ja vien kāds no jums nav 2 metrus garš, un abi jūtaties pietiekami ērti šaurās vietās, Sekss.lv iesaka izmēģināt mīlas priekus automašīnā. Uzzini, kuras ir ērtākās pozas, lai sekss mašīnā izvērstos par pozitīvu pieredzi. (Lasi arī - kā izbaudīt…

Ja nonākat situācijā, kad vienkārši nevarat sagaidīt, līdz nokļūsiet līdz gultai, to var darīt arī automašīnā. Ja vien kāds no jums nav 2 metrus garš, un abi jūtaties pietiekami ērti šaurās vietās, Sekss.lv iesaka izmēģināt mīlas priekus automašīnā. Uzzini, kuras ir ērtākās pozas, lai sekss mašīnā izvērstos par pozitīvu pieredzi. (Lasi arī - kā izbaudīt seksu brīvā dabā.)

Jātnieces poza

sekss mašīnā - pozas

Pirmkārt, nolaid aizmugurējos sēdekļus uz leju. Personai, kas atrodas augšā būs jānoliecas uz priekšu, lai nesasistu galvu. Lielāko daļu darba gan būs jāpaveic apakšā esošajam, jo otra kustības ir visai ierobežotas.

Sunītis aiz durvīm

sekss mašīnā - pozas

Šīs pozas īstenošanai būs jāizvēlas kāda nomaļa vieta, kur neviens garāmgājējs jūs nevar redzēt. Atver vienas no sānu durvīm un uz priekšu. Šī poza ir īpaši patīkama, jo šeit var ļaut vaļu kustībām, neierobežotās vietas dēļ.

Klēpī ar seju pret partneri

sekss mašīnā - pozas

Pārvieto pasažiera sēdekli pēc iespējas tālāk un apsēdies krēslā tā, lai partnere var iekārtoties Tavā klēpī. Šeit galvenokārt kustības veic augšā sēdošais. Šī poza ir lieliska arī priekš vienkāršas skūpstīšanās.

Orālais ceļā

sekss mašīnā - pozas

Mums šķiet, ka visi zinās, kā tas darāms. Persona, kas atrodas pasažiera sēdeklī, noliecas un sniedz orālu baudu vadītāja sēdeklī esošajai personai. Brīdinājums: nedariet to braukšanas laikā!!!

Apgrieztās jātnieces poza

car sex positions

Vēl viena lieliska vertikālā poza. Nolaid pasažiera sēdekli uz leju. Viens atrodas augšā, otrs apakšā, abi ar skatu uz priekšu. Viss ļoti vienkārši. Šī poza ir parocīga tādā ziņā, ka var ērti pieturēties pie priekšējā paneļa. Šī poza ir lieliski piemērota arī anālajam seksam.

Sunīšu poza bagāžniekā

car sex positions

Jums būs nepieciešama automašīna, kurai bagāžnieks savienojas ar mašīnas galveno nodalījumu. Šī būs laba izklaide, kas piemērota kādai nomaļai vietai, piemēram, mežam. Nolaid aizmugurējos sēdekļus uz priekšu un atver bagāžnieku. Šeit pavērsies pietiekami daudz vietas patīkamām izklaidēm.

Misionāru poza

car sex positions

Novieto automašīnas aizmugurējos sēdekļus uz leju. Tad jums būs pietiekami daudz vietas misionāru pozai. Ja nepieciešams, kājas var izstiept starp vadītāja un pasažiera sēdvietām.

Apmieriniet viens otru

car sex positions

Ļoti klasiski un vienkārši - apsēdieties blakus sēdekļos un ieprieciniet viens otru, izmantojot tikai rokas. Lieliski piemērots reizēm, kad nav īpaši daudz laika.

69 uz sāniem

car sex positions

Tas ir tāpat kā poza ‘69’, tikai abi iesaistītie atrodas uz sāniem. Viegli izpildāma poza, ja ir nolaisti aizmugurējie sēdekļi. Paredzēts tiem, kam ļoti patīk orālais sekss.

Karotītes mašīnas aizmugurē

car sex positions

Arī šeit būs nepieciešams nolocīt aizmugurējos sēdekļus. Kad tas ir izdarīts, iekārtojieties ērti karotīšu pozā. Un tā kā jūsu ķermeņi būs kā salīmēti, šī poza aizņems minimālu auto platību.

2 komentāri

 • 12.01.2021 21:17
  bedava
  0

  Fantastic article post. Much thanks again. Much obliged. Nicolina Filmer Reger

 • 14.06.2021 08:50
  žube
  0

  īstais laiks, lai dotos dabiņā un izmēģinātu kaut ko no šī 🙂 🙂

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Piedzīvojumi  
4
1922
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Padomi  
4
1577
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1439
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā

Komentētākie

Piedzīvojumi  
13
178
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Padomi  
9
155
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
262
Sekss trijatā - vai ir tā vērts?
Padomi  
6
186
Soli pa solim - kā uzbudināt sievieti?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
123
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
390
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
4
151
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
0
127
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru