Stāstiņi  Padomi  
4
1000

Kādas sajūtas patiesībā izraisa anālais sekss?

Pēdējo desmit gadu laikā anālais sekss – vai vismaz runāšana par to – ir kļuvis ievērojami mazāks tabu, varbūt tāpēc, ka sieviešu sēžamvietas ir ieguvušas pilnīgi jaunu statusu (paldies, sociālie mediji!) … vai varbūt tāpēc, ka sabiedrība pozitīvāk attiecas pret seksu kopumā. Bet tomēr anālais sekss sieviešu vidū joprojām ir visai pretrunīgs, neatkarīgi no tā, cik bieži tas tiek apspriests.

Informācijas trūkuma dēļ joprojām pastāv tendence stigmatizēt darbības, kuras daži cilvēki varētu uzskatīt par “netradicionālām”. Bet lieta ir tāda, ka anālais sekss bieži var kļūt par vēlamo metodi sievietēm, kurām kādu iemeslu dēļ nav iespējams nodarboties ar vaginālo seksu.

Dažām sievietēm tas ir kā “odziņa” pa virsu ierastajam dzimumaktam. Bet citi uz šo aktu vairāk lūkojas šādi: intriģējošs process, vērts izmēģināt, bet visticamāk nekad to vairs nevēlēsies darīt.

Ja savā sarakstā vēl neesi pievienojis anālo seksu, bet vēlies zināt, kā to izbaudīt, ir vērts izlasīt šos rakstus:

Lūk, vairāki interesanti pieredzes stāsti no cilvēkiem, kas ir izmēģinājuši anālo seksu. Lasiet tālāk un ļaujiet viņu pieredzei vadīt jūs.

“Tā bija intīmākā nakts manā dzīvē”

“Mēs ar bijušo bijām kopā apmēram trīs gadus, pirms nolēmām izmēģinājām anālo seksu. Mēs to darījām nevis tāpēc, ka mums bija garlaicīgi ar pašreizējo seksuālo dzīvi, bet gan tāpēc, ka neviens no mums to nekad nebija darījis, un mēs vēlējāmies, lai šajā pieredzē viens otram būtu “pirmie”. Viņš bija gulējis ar daudzām sievietēm pusaudža gados, tāpēc man patika ideja ar viņu darīt kaut ko tādu, ko viņš nekad iepriekš nebija darījis.

Mēs par to runājām vairākus mēnešus, pirms beidzot to piedzīvojām. Tas nebija īsti plānots, bet vienu nakti pēc tam, kad abi bijām izdzēruši pāris dzērienus, mēs sākām draiskoties manā guļamistabā, un viņš man vaicāja: “Vai mums vajadzētu to izmēģināt?” Es piekrītoši pamāju ar galvu. Mēs apbruņojāmies ar lubrikantu – es vienmēr biju dzirdējusi, ka anālā seksa laikā tas ir jāizmanto vairāk, nekā jūs domājat, – tad notupos sunīšu pozā un liku viņam ĻOTI lēnām, centimetru pa centimetram, ieiet manī. Aptuveni piecu minūšu laikā viņš atradās jau diezgan dziļi, un sajūta bija tāda, ko nekad iepriekš nebiju pieredzējusi, – pilnība, kas man lika justies tā, it kā nekad agrāk nebūtu nodarbojusies ar seksu.

Kas visu padarīja daudz labāku, bija tas, ka viņš turpināja jautāt, vai man viss ir kārtībā, un viņa seja izskatījās sirsnīga un patiesas baudas pilna, it kā tā būtu pārpasaulīga pieredze arī viņam. Mēs veidojām ļoti daudz acu kontakta – man patika pagriezt galvu un vērot viņa baudpilno seju – un mēs daudz skūpstījāmies, kad viņš tuvojās beigšanai. Neskatoties uz nervozitāti, es arī ieguvu orgasmu (es masēju savu klitoru, lai vairāk atbrīvotos). Tā bija intīmākā nakts manā dzīvē. Mēs to darījām vēl dažas reizes pēc tam “īpašos gadījumos” (man ir bail, ka tā vieta izstaipīsies, ha), un visas reizes bija pārsteidzošas, taču nevienu nevar salīdzināt ar šo pirmo reizi izjusto sajūtu.”

“Mana pirmā pieredze bija nejaušs anālais sekss”

“Es biju piedzērusies, un tas notika kā pārsteigums, jo seksa laikā nebija pietiekami daudz komunikācijas. Par laimi, es to izbaudīju un kopumā tā man bija pozitīva pieredze. Es sāku saprast, ka šī sajūta man patīk un guvu no tās baudu. Tagad, manās pašreizējās ilgtermiņa attiecībās, tā ir viena no aktivitātēm, kuru izbaudām visai bieži.

Vissvarīgākais ir pareizi iesildīties. Ir vieglāk un patīkamāk, kad anālai caurums ir sagatavots šim procesam. Pareiza priekšspēle ir būtiska – izmantojiet lubrikantu, pirkstus, muti, rotaļlietas, ko vien vēlaties. Tas varētu aizņemt vairāk laika nekā vaginālais sekss. Es domāju par anālo seksu kā par otro pakāpi, jo labāk, ja tu jau esi uzbudināts un jūties lieliski. Mans padoms ir uzticēties savam ķermenim, un, ja jūtat ka vēlaties to, tad uz priekšu! “

“Mums droši vien vajadzēja izmantot lubrikantu”

“Es pirmo reizi izmēģināju anālo seksu kopā ar savu bijušo. Man bija neticami ērti ar viņu, taču, izmantojot lubrikantu, tas būtu padarījis to patīkamāku pieredzi mums abiem, jo šajā atverē nav dabiskas slīdvielas. Es ieteiktu to darīt ar personu, ar kuru jūs jūtaties ērti, jo tā noteikti ir daudz intīmāka teritorija.”

“Anālais sekss bija tikai kaut kas, ko mēs pāris reizes izmēģinājām ziņkārības dēļ”

“Mēs to izmēģinājām pirmo reizi, kad bijām kopā pusotru gadu. Attiecībās mēs bijām fāzē, kur mums bija ērti vienam ar otru, un ļoti vēlējāmies izpētīt vairāk, tāpēc kādu dienu mēs to izmēģinājām aiz ziņkārības. Es pirms tam nedaudz palasīju par šo tēmu, lai pārliecinātos, ka tas, ko taisāmies darīt, būs droši un ērti. Pirmo reizi, kad to izdarījām, mēs izmantojām bagātīgu lubrikanta daudzumu un pārliecinājāmies, ka vispirms esam tam sagatavojušies. Tas noteikti bija interesanti mums abiem un kaut kas, ko neviens no mums iepriekš nebija darījis.

Pēc tam mēs to izmēģinājām tikai vēl vienu reizi, un galu galā mēs nolēmām, ka tas nav kaut kas, ko mēs gribējām turpināt darīt. Sajūta bija īpašāka, ja darīju to kopā ar savu partneri, nevis nejaušu partneri, jo es jutos droši un ērti.”

“Sajūta var būt neaprakstāma… ja vien jūs vispirms izmantojat tualeti”

“Ja tu esi pārēdies vai tieši pretēji esi tukšā dūšā, tas ir nepatīkami. Sajūta ir tāda, it kā vajadzētu uz tualeti.

Bet, ja darāt to pareizajā brīdī, mierīgi un lēni, tas ir eiforiski. Tas atšķiras no parastā dzimuma, jo šķiet, ka viņš ieiet daudz dziļāk. Tomēr anālais sekss man nepalīdz vieglāk sasniegt orgasmu.”

“Galvenais ir atslābināties”

“Es vienmēr baidījos, ka tas sāpēs, bet anālais sekss patiesībā nav tik sāpīgs, cik tas ir neērts. Bet! Dažiem cilvēkiem diskomforts ir tik liels, ka viņi to tik tikko var izdarīt – piemēram, mana labākā draudzene, kura dažas reizes to ir izmēģinājusi, tik tikko to dabūja iekšā, neatkarīgi no tā, cik daudz lubrikanta viņa lieto. Galvenais, acīmredzot, ir atslābināties, kas jums patiesībā būs grūti – zinot, ka tas notiks, jūs sasprindzināsieties vairāk nekā parasti – ja vien jums tas nejauši neiepatiksies.

Man… tas nepatīk, bet manu draugu tas ļoti uzrunā, un viņš ir ļoti cieņpilns un jauks par to, un nespiež mani to darīt. Mēs to darām varbūt reizi pāris mēnešos. Viņš parasti ļoti tam gatavojas, liekot man iepriekš izmantot anālo aizbāzni, lai “visu atslābinātu”.

“Es tajā nesaskatu neko jautru”

“Tas nav vissliktākais, ko esmu piedzīvojusi. Es tajā vienkārši nesaskatu nekā jautra. Tas nav tik sāpīgi, vienkārši mazliet neērti un tiešām nav mans favorīts.”

“Sajūta nebija laba”

“Es to esmu mēģinājusi vienu reizi. Puisis, ar kuru biju kopā, gribēja to darīt, un es biju pret, bet galu galā padevos. Viņš mēģināja to ievietot, bet tas vienkārši pārāk sāpēja. Es nedomāju, ka viņš izmantoja lubrikantu, un tā vieta vienkārši ir pārāk cieša. Varbūt es to darītu vēlreiz ar īsto cilvēku, ja es viņam ļoti uzticētos. Katrā ziņā tas nav kaut kas mana saraksta augšgalā.”

“Tas bija neticami erotiski”

“Amizanti, ka mans pirmais dzimumakts notika caur anālo atveri. Mans vidusskolas draugs bija audzināts stingrā katoliskā ticībā un “TO” taupīja laulībai. Mani, savukārt, neinteresēja šis gaidīšanas laiks, un viņš man paskaidroja, ka viņam anālais sekss “neskaitās”, jo teorētiski tas nevar novest pie cilvēku vairošanās.

Viņš bija ārkārtīgi labi attīstījies tur lejā, tāpēc loģiska izvēle bija ļoti lēna dzimumlocekļa ievadīšana un daudz lubrikanta lietošana. Dīvainākais, ko es pamanīju, bija tas, ka krāna ievadīšana manā anālajā atverē radīja tādu kā stingru sajūtu manā rīklē, līdzīgu tai, ko varētu izjust pēc liela izbīļa. Bet tā bija aizraujoša sajūta, kas nemaz nebija biedējoša. Tā ir lēna, bet neaprakstāmi patīkama sajūta, kad jūti, kā krāns maigi slīd iekšā un ārā. Tas noteikti bija ārkārtīgi erotiski, un es apzinājos visu savu ķermeni kā erogēnu zonu. Es atklāju, ka spēju iegūt orgasmu arī anālā seksa laikā, un anālā spēle man patīk līdz šai dienai. “

“Anālais sekss ir ideāls balanss starp bīstamo un seksīgo”

“Es mēdzu būt apsēsta ar anālo seksu. Kādā brīdī vidusskolā man bija vairāk anālā nekā parastā seksa. Kad tas tiek darīts pareizi – un ar ‘pareizi’ es domāju, kad puisis neievada savu locekli tevī kā urbi – anālais var būt uz tādas kā bīstamas robežas starp baudu un sāpēm. Viņam tas liek justies lielākam kā jebkad agrāk.”

“Tas patiesi stiprina saikni starp jums”

“Laba anālā seksa atslēga – jā, ir tāda lieta – ir partneris, kuram jūs pilnībā uzticaties un kurš to darīs pareizi. Tas nozīmē daudz lubrikanta, sākot ar mazo pirkstiņu tāpat kā Fifty Shades, tad pārejot uz dažādām mazām rotaļlietām un aizbāžņiem. Pēc tam anālais sekss var būt pārsteidzošs! Tas ir ļoti intensīvs, un jūsu mīļotajam ir jābūt ļoti smalkam un uzmanīgam, kā arī jābūt labam klausītājam un ļoti pacietīgam – un jums kā ‘saņēmējam’ ir pilnībā jāuzticas partnerim.

Tūplis galu galā ir izeja, nevis ieeja, un tāpēc tas patiešām varētu ļoti sāpēt. Šī nav darbība, kas kādreiz būtu jāveic ar nejaušu puisi vai nejaušā brīdī; jums abiem tas ir jāgrib, un jums abiem jābūt gataviem. Tas prasa tik daudz laika, uzticības un komunikācijas, ka tas tikai pastiprina attiecības, jo jūs esat tik saistīts ar savu partneri. “

“Kad man ir anālais sekss, es izjūtu spēcīgāku orgasmu”

“Man anālais akts sākumā parasti izraisa nelielu sāpīgumu (dažas pirmās minūtes). Daudz lubrikanta, lēnas, maigas kustības un pacietība to ātri pārceļ uz nākamo fāzi, kas ir aizraujošs, patīkams process. Esmu atklājusi, ka man anālā seksa laikā var būt spēcīgāki orgasmi, bet tie ir klitora vai vaginālie orgasmi, nevis anālie orgasmi – tie ir diezgan reti. Man ir vajadzīga papildus klitora stimulācija, intimitāte un emocionāla intensitāte, lai orgasms būtu spēcīgāks.

Bet, ja anālā seksa laikā ir nepareizs leņķis, ar pārāk lielu augšup vai lejup vērstu leņķi, rezultātā var rasties dzēlīgas un nepatīkamas sāpes. Man ir svarīgi, lai būtu pareizais ieejas leņķis.”

4 komentāri

 • 07.10.2021 09:37
  pipars
  0

  Nu, partnerim ir jābūt maigam un tad var viss sanākt.

 • 09.10.2021 22:21
  Olga Volga
  0

  man liekas ka sada veida sekss ir iespejams tikai ar partneri kuram tu bez ierunam uzticies, par kuru nav ne mazakas saubas…

 • 08.01.2023 12:53
  ffrraa
  0

  Dzīvnieki ar tādām lietām nenodarbojas. Esat krituši zemāk par normālo pasauli. Kā var tik ļoti ienīst sevi lai ar to nodarbotos?

  • 13.01.2023 20:06
   Anna
   0

   Homoseksuālisms citu dzīvnieku starpā ir tikpat izplatīts, kā cilvēku sugā. Tiesa, heteroseksuāla akta gadījumā, citi dzīvnieki nekad nenodarbojas ar anālo seksu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5668
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2367
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  Aktualitātes  
3
2182
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2367
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Padomi  
9
498
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
502
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
621
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
0
197
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Stāstiņi  
0
1473
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti