Aktualitātes  
0
202

Pamācība: anālā masturbēšana iesācējiem

Nav noslēpums, ka mēs dzīvojam diezgan uz dibeniem orientētos laikos. Jau 2014. gadā cilvēki bija neizpratnē par apaļu, sulīgu dibenu atdzimšanu popkultūrā, un pat tad jau tika runāts par kultūras kustību, kas bija tikai tapšanas procesā.

Šī nebūt nav zinātniska tēze, taču dibenu kultūra neizbēgami noveda pie tā, ka cilvēki drošāk ir sākuši apspriest tādas tēmas kā, piemēram, rimming, pegging un anālais sekss.

Tajā ir tikai viens aspekts, kas var šķist dīvains: lai gan cilvēki aizvien vairāk pievēršas anālajām spēlēm, trīs visizplatītākās formas (pegging, rimming un anālais sekss) ir spēles, kurās parasti iesaistās divi partneri. Daudz mazāk tiek runāts par anālo masturbāciju, solo darbību, kas ir ne mazāk patīkama.

Anālā masturbēšana ir pietiekami vienkārša, taču, lai pieredze būtu patīkama, apskatīsim dažus lelo.com sagatavotos noderīgos padomus:

Visvērtīgākais ieguldījums – pudele lubrikanta

Tā kā nav viena pareiza veida (t.i., ar pirkstu vai seksa rotaļlietu), kā stimulēt anālo atveri, kanālu vai prostatu, pastāv viens būtisks aspekts, kas vieno šīs nodarbes, un tā ir pareiza eļļošana. Kad runa ir par anālo stimulāciju, berze nav tavs draugs. Lai izvairītos no nobrāzumiem, pat tad, ja netiec līdz iekļūšanai anālajā atverē, bet drīzāk notiek tās masēšana, lubrikants visu padarīs ērtāku.

Ja nepietiek ar roku, ņem talkā seksa rotaļlietas

Lai gan ir daudz speciāli izveidotu seksa rotaļlietu, kas paredzētas tieši anālajai stimulēšanai, šīm nodarbēm var izmantot arī dildo vai tradicionālo vibratoru.

Anālā seksa rotaļlietas, piemēram, plagi jeb ieliktņi, ir ideāli, jo daudzi no tiem ir veidoti tā, lai tie atbilstu anālās atveres kontūrām, un tiem ir izliekta pamatne, kas neatstāj iespēju rotaļlietai iekļūt pārāk dziļi.

Pirmais solis: iepriecini sevi. Neķeries tā vienkārši klāt priekšmetu likšanai anālajā atverē. Pārliecinies, ka esi īstajā noskaņojumā un esi uzbudināts, pirms sāc klauvēt pie aizmugurējām durvīm. Šādi rīkojoties, tu nodrošināsi relaksāciju un uzņēmību pret sajūtām, ar kurām eksperimentēsi.

Pirmo reizi vari eksperimentēt, masturbējot dušā, jo siltais ūdens nodrošinās, ka muskuļi ir atslābuši.

Pareiza poza

Ja kāda iemesla dēļ nevēlies vai nevari eksperimentēt dušā, izvēlies klasisko veidu: guļot uz muguras, pacel kājas ceļos līdz krūtīm. Paliec zem dibena spilvenu, lai gurni būtu vērsti uz augšu. Šajā pozīcijā būs ērti izmantot gan rokas, gan seksa rotaļlietas.

Vari arī izmēģināt sunīšu pozu (uz rokām un ceļgaliem), kas arī ļaus viegli piekļūt, tomēr abos gadījumos atceries novietot zem sevis dvieli, lai pēc tam nebūtu jātīra gultas veļa.

Nogriez nagus

Izvairies no savainojumiem, paturot no šīs vietas tālāk visu, kas ir ass, robains vai ar stūriem. Ieskaitot savus nagus. Labi kopts (un tīrs) roku pāris nodrošinās, ka tavai aizmugurei nekas slikts nenotiks.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4512
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1533
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1428
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1330
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
219
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
313
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
285
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
343
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
337
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina
Aktualitātes  
6
1533
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā