Aktualitātes  
0
155

TOP 5 automašīnas, kas vislabāk piemērotas seksam

Diezgan ierasts ir kļuvis, ka katru gadu atlasām gada labākos, drošākos, ģimenei draudzīgākos, skaistākos, lētākos vai dārgākos auto. Bet noteikti ne tik bieži tiek izvēlētas labākās automašīnas seksam. Kāds lietotu automašīnu tirdzniecības portāls veica anonīmu aptauju un izvēlējās seksam piemērotākās automašīnas.

TOP 5 automašīnas, kas vislabāk piemērotas seksam

  1. Mercedes-Benz E-klases universālis. Šai automašīnai ir lielākais bagāžnieks no visām sarakstā iekļautajām automašīnām. Un, nolaižot aizmugurējos sēdekļus, bagāžnieka tilpums palielinās vēl vairāk. Šādā situācijā praktiski var justies kā guļot gultā. Diskomforta iespēja ir ļoti zema, un seksa pozu izvēle ir plaša.
  2. Ford Mondeo. Mēs pat nerunājam par seksu šīs automašīnas aizmugurējos sēdekļos. Viss ir vērsts uz darbību priekšējos sēdekļos. Tā kā automašīnas priekšpuse ir pietiekami ietilpīga, sēdekļi ir ērti noliecami, partneriem nav šķēršļu pārgrupēties blakus. Šajā automašīnā vadītājs var justies kā īsts priekšnieks un pat neizkustēties no savas vietas. Un regulējamā stūres pozīcija jūs pasargās no negaidīta skaņas signāla kaisles karstumā.
  3. Volvo V70. Trešo vietu ieņem šis auto, jo aizmugurējie sēdekļi, lai arī salocīti, tomēr nepārsniedz mersedesa komfortu. Par ko tam pelnīti tika piešķirta pirmā vieta. Tomēr sekss priekšējos sēdekļos noteikti neliks vilties nevienam no partneriem.
  4. Ferrari 458 Italia. Šai izvēlei lieliski derētu teiciens “Sapņo uzmanīgi, jo sapņi piepildās”. Diemžēl mēs nekad precīzi neuzzināsim, vai tie, kas balsoja, patiešām kādreiz ir mēģinājuši mīlēties Ferrari automašīnā, vai arī tas ir tikai veids, kā sapni tuvināt realitātei.
  5. Volkswagen Golf. Patiešām pārsteidzoši, ka Latvijā un Eiropā populārākā auto pozīcijas nepametošais Golf šajā aptaujā palika tikai piektais. Šī auto ērtība (vai neērtība) tiešām nav diskusiju vērta. Kad jūs to patiešām vēlaties, tas ir ērti visur. Un Golfs ir visu laiku klasika. Pat sekss tajā kļūst par klasiku, tāpēc šo auto no piektās vietas vajadzētu pabīdīt uz pirmo.

Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5978
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2507
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1638
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
1520
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
342
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
537
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
430
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
486
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
211
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
222
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
10
486
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
416
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina