Stāstiņi  
0
1101

Bauda pa ceļam: Erotiskais stāsts

Man ir aizdomas, ka es neesmu vienīgā, kura zina, kā tas ir, ja burtiski nav laika seksam. Dzīve vārās un bauda paliek otrajā vai trešajā plānā. Bet mans vīrs, acīmredzot, mani pazīst līdz kaulam – šodien saņēmu ziņu: “Tev draud izvarošana.” Man pār muguru pārskrēja drebuļi un smaids dubultojās tieši pirms konferences sākuma.

Steidzos mājās ātrāk nekā parasti. Diemžēl, atgriežoties, viņu nesastapu, tikai koridorā stāvošie koferi atgādināja, ka drīz atkal būs jādodas prom. Mūs gaida ceļojums pāri pusei Latvijas. Brauksim brīvdienās uz laukiem. Varbūt ne mana sapņu nedēļas nogale, bet, ja draugi aicina… Netērējot laiku, ielecu dušā. Nedaudz aizrāvos, spēlējoties pie spoguļa, jo nepamanīju, ka viņš atnāca mājā. Sajutu skūpstu uz sava kailā pleca, un, ejot dušā, viņš tikai noteica: “Skaisti, skaisti… Tūlīt būšu.”

Viņš gatavojās, kamēr es sapakoju ēdienu, un drīz jau bijām mašīnā. Pilsētas burzma beidzot bija aiz muguras. Viņš viegli glāstīja manu augšstilbu.

– Man tev kaut kas ir… – viņš teica pēc ilgākas pauzes.

– Kas? – es biju sajūsmā.

– Hm… dāvana, – viņš pasmaidīja un es jutu, ka tas nebūs tik viegli.

Es turpināju minēt, kas tas varētu būt.

– Tev kājās ir biksītes? Novelc…, – viņš pavēlēja, negaidot manu atbildi.

– Ko tu domā darīt? – viņš manī pamodināja intrigu.

– Tu redzēsi…

Es uzmetu viņam aizdomīgu skatienu, bet paklausīju. Pavicinot rokās biksītes, saņēmu citu uzdevumu. Paņemt dāvanu no aizmugurējā sēdekļa. Tas nebija grūti. Viņš pašpārliecināti pasmaidīja. Es arī smaidīju, bet jutos samulsusi. Grezna izskata melnā kaste bija dīvaini smaga. Tā atvērās lēni. Redzēju, kā viņš dīdās no nepacietības. Uzmanīgi noņēmu vāciņu un… tiešām biju gaidījusi ko citu, bet biju patīkami pārsteigta. Neticīgi paskatījos uz viņu, tad uz skaisto melno lietu kastē. Es kautrīgi noglāstīju ar pirkstu galiem maigo, neparastās formas vibratoru, un viņš mani mudināja to izpakot līdz galam.

Pat rokas, šķiet, trīcēja no sajūsmas. Tiklīdz viņš ieslēdza vibrācijas režīmu, pār manu seksa izsalkušo ķermeni pārplūda iekāre. Izpētīju rotaļlietu un apsvēru tās iespējas.

Vīrs ātri vien bagātināja manas mežonīgās domas ar tehniskajiem datiem: divi motori, kaudze iestatījumu, tālvadības pults un pat lietotne telefonā! Es sapratu, cik uzmanīgi viņš to bija izvēlējies, un kļuva mazliet smieklīgi, ka šāds dabisks process kļūst tik… gudrs. Es to izslēdzu, iedevu viņam pateicības buču uz vaiga un grasījos to iesaiņot atpakaļ, bet viņš mani apturēja. Apmulsu. Izmēģināt to šeit? Tagad?…

Ceļš bija diezgan vienmuļš, un es jau biju bez biksītēm un nedaudz uzbudinājusies… Viņš ieteica man nedaudz atgāzt sēdekli un atbīdīt to atpakaļ, lai atgādinātu guļus stāvokli. Šķiet, ka viss, kas man bija jādara, bija jāseko viņa norādījumiem. Viņš to visu bija izplānojis jau sen. Mīļotais paņēma pildspalvas formas tālvadības pulti, kamēr es iespiedu plaukstā divzaru vibratora resno galu. Drīz vien ērti iekārtojos, izpletu kājas un ieslēdzu rotaļlietu. Pār ķermeni atkal pārskrēja drebuļi. Nedaudz paceļot kleitu, lielo galu piespiedu tikko noskūtajām kaunuma lūpām. Vibrācija patīkami plūda caur manu ķermeni, un viņš it kā uzmundrinoši glāstīja manu kailo augšstilbu.

No spēcīgās vibrācijas ātri vien kļuvu mitra. Viņš turpināja skatīties uz mani ar apmierinātību par savu pirkumu, un man nemaz nebija jāsaka, cik ļoti man tas patīk – klusie vaidi mani nodeva paši no sevis. Iekarstot, es gribēju vairāk. Es sāku virzīt resno galu tur, kur tam bija paredzēts atrasties – makstī. Viņa acis mirdzēja, un es izpletu savas kājas vēl platāk un klusi vaidēju, bīdot pulsējošo ierīci dziļāk. Ja sākumā nedaudz kaitināja otrs, tievais gals, tad pēc tam, kad mani iekšējie muskuļi aptvēra resno galu, pirmais atrada savu vietu pats un debešķīgi viegli stimulēja klitoru.

Es atspiedos krēslā, aizvēru acis un izbaudīju. Centos atslābināties, bet manu mieru drīz pārtrauca jau stiprākas vibrācijas. Tagad sapratu, kāda ir tālvadības pults burvība. Iekodu lūpā un ar acu skatienu apstiprināju viņam savu baudu. Kad viņš atkal palielināja vibrācijas intensitāti, pastiprinājās arī manas sajūtas. Es pārstāju mēģināt kontrolēt sevi. Šūpoju gurnus krēslā un ar rokām satvēru savas krūtis, caur plāno krūšturi berzējot cietos krūtsgalus.

Es nezinu, ko viņš darīja tālāk, bet tas gandarījuma skatiens viņa sejā par to, ka viņš drīkstēja kontrolēt procesu, bija kaut kas neaprakstāms. Iegrimu automašīnas sēdeklī un likās, ka tam nebūs gala. Neaizverot acis, pēc iespējas vairāk centos saglabāt acu kontaktu, un jau pavisam drīz sasniedzu spēcīgu orgasmu. Tā sajūta… Kaut kas, ko es nespēju kontrolēt, vibrējot manī pilnā ātrumā… Beidzot neizturēju un palūdzu viņu apstāties. Es aizturēju elpu, mans ķermenis joprojām trīcēja no rimstošajām vibrācijām. Acīmredzot lepns par sevi, viņš to izslēdza un demonstratīvi iebāza pulti krekla kabatā. Izslēdzu vibratoru un joprojām elsoju, prātodama, vai zem manis nav slapjš, jo, ja būtu, tad mums būtu jāapstājas kādā nomaļā vietā…

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7184
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3359
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2332
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2207
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7184
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3359
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
568
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
357
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7184
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2207
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1019
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1535
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija