Piedzīvojumi  
0
260

Komandējuma laikā pārgulēju ar kolēģi. Ko man tagad teikt vīram?

“Esmu 38 gadus veca precēta sieviete ar 2 bērniem. Nesen biju komandējumā, kur pārgulēju ar vīrieti, kurš ir 30 gadus vecāks par mani un kurš man ir kā mentors. Nākamajā dienā viņš no manis izvairījās, un, kad man beidzot izdevās ar viņu satikties, viņš bija auksts un aizbildinājās.

Kad uzrakstīju viņam vēstuli par darba tēmu, viņš atbildēja tikai pēc nedēļas. Dažas dienas vēlāk es viņam nosūtīju vēl vienu vēstuli, pastāstot, kā jūtos, bet iekļaujot arī darba lietas; es gribēju viņam pateikt, ka neesmu apmierināta, ja tas beidzas šādi. Viņš atbildēja uz katru sīkumu, ko es minēju savā vēstulē, taču nekomentēja to, kas notika starp mums.

Man viņa traki pietrūkst. Tāpat man ir skumji, ka varbūt es kļūdījos attiecībā uz viņu – varbūt viņš nav tik brīnišķīgs, jauks cilvēks, kā es domāju. Es zinu, ka viņam ir divi pieauguši bērni, un attiecības ar sievu ir saspīlētas.

Vēl viena problēma ir manas attiecības ar vīru. Kāpēc es gulēju ar kādu citu, ja nekad iepriekš nebiju bijusi neuzticīga? Dažreiz mēs strīdamies, bet mīlējamies regulāri – reizi vai divas nedēļā. Taču īpašu pievilcību pret viņu neizjūtu, mīlu vairāk mehāniski (lai gan pēc šī mana romāna mūsu savstarpējā pievilcība negaidīti nostiprinājās). Mēs apprecējāmies mīlestības dēļ, bet, kad piedzima bērni, mana vajadzība pēc seksa samazinājās.

Ko man tagad darīt? Mani biedē doma par aiziešanu no vīra. Lielākoties man šķiet, ka es viņu mīlu, bet vai ar to pietiek? Es vēlētos satikt šo otru vīrieti, kad nākamreiz būšu viņa pilsētā — bet tikai biznesa nolūkos —, taču baidos, ka viņš atteiksies tikties. Es neiebilstu to darīt vēlreiz, bet tas nav mans galvenais mērķis.”


Atbild The Guardian attiecību eksperte Annalisa Balbieri:

“Pirmkārt, esi godīga pret sevi – beidz izlikties, ka vēlies satikt otru vīrieti tikai darba dēļ. Es domāju, ka tu par visu visvairāk vēlies atkārtot šo vakaru, un es saprotu, kāpēc. Šāda pieredze var būt reibinoša, taču reālajā pasaulē šāds stāvoklis nav ilgs. Turklāt tu esi precējusies un viņš ir skaidri licis noprast, ka vairs nevēlas tevi satikt. Klausies signālus, ko viņš acīmredzami sūta.

Tu jautā, kāpēc šāda nakts notika. Kāds pētījums atklāj, ka lielākajai daļai pāru attiecību aktīvā fāze ilgst apmēram 10 gadus. Pēc šī laika, neatkarīgi no partneru vecuma un tā, vai un cik ļoti viņi mīl viens otru, pievilcība kļūst reaktīva – rodas kā reakcija uz uzbudinājumu, nevis spontāni.

Cilvēki bieži domā, ka viņi nejūt pievilcību, taču pārsvarā pie vainas ir ilgstošu attiecību rutīna.

Tu salīdzini vienas nakts sakaru aizraušanos ar ilgstoši veidotām attiecībām – tas ir negodīgi. Mēs taču attiecībās vēlamies justies gribēti un iekārojami, taču, godīgi sakot, iekāri laulībā diezgan ātri dzēš ikdiena, it īpaši, kad piedzimst bērni. Ikdienā kopīgās mājsaimniecības kontekstā ir grūti nemitīgi uzturēt iekāri, un daudzi no mums mēdz sevi par to šaustīt. Nenogalini savu laulību fantāzijas dēļ.

Grūti pateikt, vai tavā laulībā patiešām ir krīze, jo tavā vēstulē virmo reibinošā sajūta par vienas nakts sakariem ar citu vīrieti, taču ir skaidrs, ka tu lolo attiecības ar savu vīru. Es neieteiktu pieņemt pārsteidzīgus lēmumus – vismaz līdz brīdim, kad reibonis pāries.

Jautāsi, kāpēc tas notika tagad? Manuprāt, tas ir saistīts ar trim lietām: atrašanās prom no mājām, vīrietis, kas tev šķiet pievilcīgs, un pareizie apstākļi. Tas nenozīmē, ka turpmāk tev būs nosliece uz neuzticību. Tomēr, ja, atgūstot veselo saprātu, joprojām jūties nelaimīga pašreizējās attiecībās, tev, iespējams, vajadzēs tuvāk paskatīties uz savu laulību un, iespējams, meklēt palīdzību.

Neuzticība bieži vien ir brīdinājuma signāls, ko sūta kāds no partneriem, kad attiecības sāk klibot. Tev un tavam vīram vajadzētu vairāk sarunāties. Stingri iesaku veltīt laiku vīram – nevis tikai mīlēties, bet arī sarunāties un atjaunot attiecības starp abiem. Pēc bērnu piedzimšanas visa partneru uzmanība parasti tiek pievērsta atvasēm, un tas ir normāli.

Vai atceries, kādas bija jūsu attiecības to pašā sākumā, kad bijāt iemīlējušies? Varbūt pašreiz netiek apmierinātas visas tavas (neseksuālās) vajadzības? Nereti cilvēki, kas audzina bērnus, jūtas kā sevi pazaudējuši. Varbūt šis vienas nakts sakars bija veids, kā tu varēji iejusties savā būtībā un redzēt, kā tev šobrīd pietrūkst.”

Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2572
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
5
2464
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1680
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1597
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
405
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Piedzīvojumi  
9
220
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2572
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
6
415
‘Dogging’ – kas ir šī ekstrēmā un nelegālā izklaide?

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
497
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
883
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
452
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
264
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?