Aktualitātes  
3
160

Svingeru klubi – stingri noteikumi un skaidri noteiktas robežas

Svingeru klubi ir mītiem un noslēpumiem apvītas vietas, ko bieži vien iztēlojamies kā kādas erotiskās filmas sižetu – lateksā tērpti, jauni, seksīgi cilvēki, kuri krāpj savus laulātos vēl neredzētos veidos. Bet patiesībā svingeri ir mums daudz tuvāki, nekā jūs varētu iedomāties – kaimiņš ar dīvaino frizūru, uzņēmuma grāmatvede vai bijušais klasesbiedrs – jebkurš no viņiem…

Svingeru klubi ir mītiem un noslēpumiem apvītas vietas, ko bieži vien iztēlojamies kā kādas erotiskās filmas sižetu – lateksā tērpti, jauni, seksīgi cilvēki, kuri krāpj savus laulātos vēl neredzētos veidos. Bet patiesībā svingeri ir mums daudz tuvāki, nekā jūs varētu iedomāties – kaimiņš ar dīvaino frizūru, uzņēmuma grāmatvede vai bijušais klasesbiedrs – jebkurš no viņiem var nodarboties ar grupveida seksu, un tas ir pilnīgi normāli!

Tomēr šī tēma sabiedrībā ir tabu un tiek pat nosodīta – tas viss ir pastāvošo mītu sekas, tāpēc šajā rakstā mēs centīsimies jūs iepazīstināt ar šo seksa veidu.

Kas ir svingeri?

Svingeru jēdziena pieminēšana bieži vien izraisa ļoti dažādas negatīvas asociācijas. Viens no mītiem, kas iesakņojies sabiedrībā, ir tas, ka svingeri ir gados veci perversi ļautiņi ar seksuālām novirzēm. Taču tā nemaz nav! 2016. gadā ASV veiktajā pētījumā atklājās, ka vidējais cilvēku vecums, kas nodarbojas ar grupveida seksu, ir 41 gads.

Kā liecina dažādi avoti, ar svingu bieži nodarbojas tieši laulātie pāri. Svingeri parasti tiek raksturoti kā pāri, kuri ir iesaistīti dzimumaktā ar citu partneri vai pāri. Būtībā svingošanu var raksturot kā apmainīšanos ar seksuālajiem partneriem. Svingeri ir gan heteroseksuāļi, gan homoseksuāļi, bieži vien šie cilvēki pulcējas kopienās, apmeklē īpašus svinga klubus un ballītes.

Pastāv vairāku veidu svingošana:

“Mierīgā svingošana”. Šis ir svingošanas veids, ko parasti izvēlas iesācēji vai pārīši, kuri ir ilgstošās attiecībās un kuri vēlas pierast pie jaunās, nepieredzētās svingeru pasaules. Dalībnieki priekšspēles laikā apmainās ar partneriem, lai nodarbotos ar orālo seksu vai citām spēlēm, bet penetratīvais sekss notiek tikai ar savu otro pusīti. Citi pirmajā reizē izvēlas vienkārši vērot notiekošo un nepiedalīties.

Stiprus svingas

“Slēgtā svingošana” (Closed Swinging). Slēgtā svingošana parasti norisinās vienā mājā/ dzīvoklī ar vairākām istabām. Dalībnieki izvēlas katrs savu partneri un dodas uz atsevišķām telpām, lai nodotos mīlas priekiem.

“Atvērtā svingošana” (Open Swinging). Lai vieglāk izprastu atvērta tipa svingošanu, iztēlojies vienu lielu telpu, kurā tu izvēlies sev tīkamāko partneri un nododies mīlas priekiem turpat, blakus citiem.

Stingri noteikumi un skaidri noteiktas robežas

2016. gadā tika veikts pētījums par svingeriem, kas dzīvo ASV un Somijā. Pēc pētījuma autores domām, šis seksa veids ir kā spēle, kurā ļoti svarīgas ir iepriekš strikti noteiktas robežas. Kāpēc? Jo tas rada fizisku un emocionālu drošību, šādā veidā var izvairīties no konfliktiem un citām problēmām.

Svingeriu vakaryje grupinis seksas

Tātad domāt, ka svinga ballītēs notiek nekontrolētas orģijas, nav korekti. Svingeru un orģiju jēdzieni ir dažādi. Svingeri parasti organizē ballītes, kurās ar partneriem apmainās pa pāriem, šeit cilvēki nosaka robežas, daži piedalās kā novērotāji. Par svingošanu vai grupveida seksu tiek uzskatītas intīmas darbības, kurās iesaistīti trīs vai vairāk cilvēki. Orģijās ir iesaistīts lielāks cilvēku skaits, vismaz pieci, bet var būt divdesmit un vairāk. Orģiju dalībniekiem parasti nav robežu vai tabu, šeit sekss nenotiek obligāti starp pāriem, bet vienkārši starp dalībniekiem, partneru apmaiņa ir nejauša, tiek realizētas visas fantāzijas.

Tas, vai svings ir partnera krāpšana, ir atkarīgs tikai no jums pašiem

Paskatīsimies uz šo procesu primitīvi – nodarbojoties ar seksu ar kādu, kas nav tava otrā pusīte, tu savu partneri krāp. Taču svingošanā viss nav tik viennozīmīgi. Kā jau minējām, svingā svarīgi ir stingri noteikumi. Tas pats attiecas uz saziņu ar savu otro pusīti.

Svings atšķiras no ierastas poligāmijas ar to, ka svingeri vēlas nodoties šim procesam tikai tad, ja iesaistīta ir arī viņu otra pusīte.

Lai izvairītos no konfliktiem, iesakām pirms došanās svinga ceļojumā ļoti atklāti izrunāties ar savu otro pusīti, kā arī noteikt atbilstošas ​​robežas un ekspektācijas. Vienojieties par konkrētām zīmēm, kas otram liks noprast, ka nu jau pietiks. Taču likumsakarīgi, ka svingošana nav piemērota visiem, tāpēc ir pilnīgi normāli, ja kāds no partneriem nevēlas atkārtot šāda veida pieredzi. Jums ir jārespektē otra lēmums.

Svingeriai užsiima grupiniu seksu

Svarīgs noteikums: piebremzējiet ar alkoholu

Lai justos pārliecinātāki, daudzi cilvēki pirms pirmās grupveida seksa pieredzes patērē lielu daudzumu alkohola vai citu apreibinošu vielu. Protams, ka drosmei var iedzert, bet ja dzersiet pārāk daudz, jūs varat zaudēt kontroli, nākamajā dienā neatcerēties notikušo vai aizvainot citus dalībniekus vai pat savu otro pusīti. Dažādas apreibinošas vielas var negatīvi ietekmēt vīriešu (un sieviešu!) seksuālās spējas, kas negatīvi ietekmēs jūsu grupveida seksa pieredzi. Vairāk par alkohola ietekmi uz seksu lasiet šajā rakstā.

Nesteidzini notikumus

Dažādas filmas un stāsti, reti atspoguļo to, kas patiesībā notiek svingeru ballītēs. Tās reti notiek kādās slepenās vietās, aiz durvīm, kas aizslēgtas ar piecām atslēgām. Latvijā šādas ballītes notiek pirtīs, privātos bāros, mājās un citās tradicionālās telpās un vairāk atgādina draugu pulcēšanos, nevis filmās redzētās orģijas.

Tomēr neviens raksts jums nepateiks, kā tieši notiks jūsu ieplānotā tikšanās. Informācijas par šo tēmu ir maz, jo šādu ballīšu dalībnieki nevar un droši vien arī nevēlas dalīties ar tik konfidenciālu informāciju. Tāpēc viens no būtiskiem padomiem dalībniekiem, kas svingeru ballītē piedalās pirmo reizi, būtu vienkārši vērot procesu. Nemesties uzreiz iekšā piedzīvojumā, palikt kopā ar savu otro pusīti, vērot vakara gaitu, pārrunāt redzēto. Šāda pirmā pieredze palīdzēs jums izvērtēt situāciju, precīzi definēt savus noteikumus nākamajai reizei un neizvirzīt pārāk lielas cerības.

3 komentāri

 • 16.12.2021 19:04
  Aaaa
  0

  Zinu pāri, kurš aizgāja uz tādu klubu ar saviem laulātajiem draugiem, bet pēc šī pasākuma sagāja kopā. 😀

 • 17.12.2021 01:22
  Aivars Delveris
  0

  ja jau nemainas partneriem tas jau vairs nav nekads swings

 • 17.12.2021 17:25
  rrr
  0

  Visi swinga klubi ir komerciāls pasākums. Manā uztverē un balstoties uz manu un manas sievas pieredzi – tur nav ko darīt. Ir sanakusi pat tada situacija, ka esam divi pāri un 11 vientuļi vīrieši. Pusstundu pasedējām un chetratā no turienes aiztināmies. Vis realakais ir pašiem rikot savu swing tusiņu. Ja ir partnere, tad pariti nav problēmas atrast.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3184
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1443
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1376
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1022
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
161
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
203
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
149
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
8
121
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
245
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1443
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
11
149
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
4
142
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss