Stāstiņi  
3
924

Sekss trijatā ar precētu pāri – Erotiskais stāsts

Ar baudu vēroju, kā jūsu lūpas saskārās kaislīgā skūpstā. Kailie kakli sakļāvušies, rokas apskāvušas vidukļus. Jūs skūpstījāties kā divas vidusskolnieces, eksperimentējot ar dzīvi. Biju pavisam blakus, bet netraucēju un nepārtraucu. Kaisle, kas radusies starp jums, kāpa. Rokas glāstīja muguru un noslīdēja līdz dibenam. Tu satvēri viņas gurnus un piespiedi sev klāt. Mans loceklis bija sasprindzis un izmisīgi spiedās cauri biksēm.

***

Bijām tik tikko ienākuši numuriņā pēc kaislīgas deju nakts, un jūs ļāvāt vaļu emocijām, kas bija briedušas visu vakaru, sākot no iepazīšanās vakariņām, tad deju grīdas, tad mīkstajiem dīvāniem dūmakainā kluba nostūrī, taksī un tagad – nakts melnumā, ieejot skaistas viesnīcas plašajā priekštelpā, jūs vairs apturēt nebija iespējams. Klusi ņurdieni un slāpētas elsas, un jūsu savijušies augumi. Es netraucējot tomēr aicināju jūs tālāk, dziļāk.

Atlaidusies no viņas, tu saņēmi viņas roku un vedi dziļāk istabā. Gaismu neslēdzām, koridora spuldzītes izgaismoja tumšo istabu pietiekami, lai mūsu miesas atrastu viena otru. Novilktās jakas un kurpes tika aizlidinātas pa visu istabu. Pogas krekliem un kleitām bija atpogātas, un jūs ievēlāties gultā. Viņa bija tikpat aktīva, cik tu. Slaidās rokas grābstīja visu, kur vien sagribēja.

“Es ieiešu dušā”, klusi netraucējot teicu, un atstāju jūs divatā

Noskalojies un kails, iegāju atpakaļ istabā. Jūs bijāt bez kleitām, vien apakšveļā. Tu biji pacentusies un uzvilkusi caurspīdīgu, melnu klasiku, viņa bija baltā. Vēl brīdis un pazuda arī krūšturi. Jūsu puskailie augumi uzgūla viens uz otra. Pienācu pavisam klāt un notupos jums blakus. Jūs pagriezāties pret mani un smaidījāt, turpinot skūpstīties un glāstīt viena otru.

Tu piecēlies, iztaisnojies un ļāvi mums abiem baudīt tavu skaisto augumu. Šaurs viduklis, plati gurni un krūtis – pēc bērna dzimšanas ar pienu pilnas – tās smagi nokarājās kā divi piebrieduši augļi, spicējot galiņus. Krūtis pašas aicināja tās saņemt rokās, izbaudīt, maigi masējot saspiest. Tu sevi noglāstīji un piemiedzi ar aci viņai.

Viņa piecēlās sēdus, tā, ka seja bija tavu krūšu augstumā. Skatoties tev acīs viņa pieliecās tuvāk un satvēra vienu krūts galu mutē. Viņas vaigi ieplaka, kad viņa maigi sūca tevi, un tu baudā ievaidējies. Un tikai tad viņa saprata, ka izgaršo tevi. Viņas lūpas izsūca malku tava saldenā piena, pārsteigums viņas acīs neapturēja viņu. Viņa neatlaidās – apskāvusi tavu dibenu viņa piezīdās tev kā pie medus stropa, un, kad atliecās, maza balta straumīte notecēja viņai gar lupām un nopilēja uz gultas.

Es stāvēju sastindzis no šī apbrīnojamā skata!

Viņas mazie spicie pupiņi bija saslējušies, it kā novērojot notiekošo. Tu pieliecies un noskūpstīji viņu. Ilgi un kaislīgi tu izgaršoji viņas lūpas, tad zodu un kaklu, ar mēli nolaizot sava piena lāses no viņas. Arī tu saņēmi mutē viņas krūts galu un maigi kodīji. Redzēju, ka tev noliecoties, no svara un uzbudinājuma no tavas krūts kā maza tērcīte tecēja balta straumīte.

Nostājos tev blakus un apskāvu tavus gurnus. Loceklis bija saslējies no visa redzētā. Es gribēju tevi! Piespiedos tev no aizmugures, tu atlieci galvu un uzsmaidīji man. Jutu, kā tavs dibens man piespiežas, nemanāmā kustībā glāstot manu locekli. “Tagad es,” viņa teica, un atstāja mūs divatā, aizverot vannas istabas durvis. Es noliecu tevi uz priekšu, uz elkoņiem, pavilku sānis melnās apakšbiksītes un iepletu tavas kājas. Tavs slaidais dibens bija izlējies manā priekšā, paplestā pežiņa mani aicināja. Es negaidīju – piespiedu savu locekli pie tevis un iegrūdos ar visu spēku.

Tu biji tik slapja un karsta, ka uzreiz ieslīdēju tevī līdz galam. Ieelsos, satvēru tevi aiz gurniem un spēcīgi pisu. Jau visu vakaru biju gaidījis šo brīdi, kad varēšu būt tevī. Grūžoties tevī, satvēru tavas krūtis un saspiedu tās, un vienā mirklī manas rokas kļuva slapjas no tava piena.

Dzirdēju atveramies durvis, un iznāca arī viņa

Kaila, dvielī ietinusies. Tu paskatījies uz viņu, kamēr es joprojām spēcīgi grūdos tevī. Tu atslīgi uz krūtīm, dibenu gaisā paslējusi un raudzījies uz viņu. Viņa pienāca mums klāt, nometa dvieli, pieliecās un skūpstīja tevi, tad izslējās un skūpstīja mani.

“Tagad tu,” es teicu un uzšāvu ar plaukstu pa tavu dibenu, stipri un sāpīgi, un tu baudā ievaidējies. Es izslīdēju no tevis, tu piecēlies un izgāji uz dušu. Es saskatījos ar viņu, saņēmu viņas roku savā, uzliku to uz sava locekļa. Apskāvu viņu un maigi skūpstīju, lēnām nolaižot gultā. Mans piebriedušais loceklis bija viņas rokā. Es viņu noguldīju guļus, iepletu viņas kājas un iegremdēju savu seju viņas klēpī. Laizīju lēnām un apkārt. Pašķīru lūpiņas, ar glāstošu skūpstu iegrūdu mēli dziļāk un saņēmu viņas miklo pežiņu savās lūpās – sūkāju un darīju, ko spēju. Pēc brīža tu iznāci no dušas.

Nu mēs visi bijām kaili, tīri, iekarsuši

Tu noslīgi man blakus, un mūsu sejas bija pie viņas kailās kājstarpes. Mazliet atliecos, un nu jau viņas kaunuma lūpām pieskārās tava mēle. Tu laizīji viņu no apakšas uz augšu un piesūcies klitoram kā zinādama, kur ir baudas augstākās virsotnes slēdzis. Brīdi tā mēs ņēmāmies ap viņu, tad abi piecēlāmies.

“Noskūpsti viņu”, es aicināju, bet es gribēju ko citu. Kad tu uzkāpi uz viņas, viņas vēderiņu atstājot sev starp kājām, tavas krūtis jau atkal atradās pie viņas sejas. Šoreiz tu saņēmi savu krūti rokā un saspiedi. Balta rasa izšļācās no tās un lija viņai mutē, uz lūpām un vaigiem. Viņa atvēra muti un kāri uzlasīja katru pilienu. Tu tikmēr masēji arī otru pupiņu, līdz arī no tā sāka tecēt saldās piena lāses. Viņa dzēra tevi ar pilniem malkiem, tik daudz tevī bija baltā šķidruma.

Es tikmēr pieslējos jums aiz muguras, pacēlu viņas kājas, cik nu spēju, un iegrūdos viņas pežā. Vaids atskanēja no viņas mutes, kad es viss biju viņā, taču viņas vaidu slāpēja tavas pilnīgās krūtis un baltais saldums, kas nesāka beigties.

Mīlējāmies klusumā

Klusi kunksti no viņas puses runāja par baudu. Mans loceklis jau bija ārā no viņas saldā klēpja, pievilku tevi tuvāk sev, atliecu gurnus un iebāzu pimpi tevī. Turpināju tikpat stipri un ar baudu vēroju, kā šūpojies tu un augums zem tevis.

Piekusu, izvilku locekli un nogūlos jums blakus. Skatījos uz brīdi, kā jūs skūpstāties, tad piebiedrojos. Arī paņēmu tavu krūts galiņu mutē un sūcu, cik spēka. Saldais piens piepildīja manu muti, ar baudu to noriju un sūcu vēl un vēl, un redzēju, ka arī viņa pieplok pie tevis. Tu izslējusies, un acis aizvērusi, klusi elsoji. Tad tu satvēri manu daiktu rokā un turpināji masēt, kamēr mēs sūcām tavu nektāru.

Atrāvos, satvēru viņas zodu plaukstā, pagriezu pret sevi un skūpstīju viņu. Jutu, kā piens uz mūsu lūpām satek kopā un nopil uz tavām krūtīm. Piecēlos uz ceļiem, lai mans loceklis atrastos tieši viņas sejas augstumā. Viņa to paklausīgi ierija. Es tikmēr skūpstīju tevi. Viņa palīdzēja ar rociņu un es jutu, ka esmu ļoti tuvu finišam. Apstājos.

“Tagad tevi?” es nekaunīgi prasīju viņai

Viņa tikai pasmaidīja, un tu nokāpi no viņas. Samīļojot viņas skaisto augumu, mēs palīdzējām viņai apvelties uz vēdera. Es no aizmugures satvēru viņas gurnus un pacēlu viņas dibenu, cik vien spēju augstu, nostādot viņu uz ceļiem tāpat, kā tevi brīdi iepriekš. Viņas dupsis izslējās. Viņa iepleta kājas, iekārtojās ērtāk, un, seju spilvenos noslēpusi, gaidīja. Mēs ar tevi notupāmies aiz viņas. Mans loceklis bija tavā stingrajā tvērienā, kādu brīdi kaislīgi skūpstījāmies un tad pievērsāmies meitenei. Viņas dibens bija tik tuvu un atklāts, tumšais aicinošais caurums augstāk un papletušās sārtās lūpas zemāk – nekas nebija noslēpts, bet gan tepat – redzams un pieejams.

Tu noliecies un pirmā, kā rotaļājoties, noskūpstīji viņas dibena apaļumus, ieslidināji roku starp kājām un glāstīji viņas miklo kājstarpi. “Vēl,” es teicu un pieskāros tavai krūtij. Tu satvēri savu pupiņu, noliecies uz priekšu un saspiedi to. Mirklis, un baltās lāsītes jau krita uz viņas izslietā kailuma. Pa dibena rievu tās tecēja zemāk, ieslīdot makstī, pazūdot un tad gar kāju notekot līdz pat palagiem. Es nostājos aiz tevis, pieliecu tevi un papletu tavas kājas. Viens mirklis un biju tevī, satrakojies un gatavs tevi plosīt, cik spēka. Noliecu tevi vēl vairāk, un tu saprati mani. Tavas lūpas pieskārās viņas dupša vaigiem, un mēle slīdēja dziļāk, līdz pieskārās baltā piena aplietajai anālajai atverei.

Tu viņu maigi laizīji, tomēr es vairs nespēju kontrolēt spēku un stipri grūdos tevī. Tu skūpstīji un laizīji viņas dibenu, slīdēji zemāk. Mazliet atkāpāmies, un tava mēle jau glāstīja viņas slapjo maksti no aizmugures, un atpakaļ uz dibenu. Tu izgaršoji viņu visu, un viņa padevīgi vaidēja, atslējusi vēl augstāk savu kailumu. Es, to visu redzēdams, vairs nespēju sevi apturēt, bet stipri triecos tevī līdz pēdējam mirklim. Tad izrāvu savu daiktu no tevis un ļāvu spermai sļākties pār tavu dibenu un muguru, baudā gārdzot un ar acu kaktiņu vērojot, kā tavas lūpas glāsta viņas kailumu…

Kā apreibis es mēģināju saprast, kas notiek

Tik spēcīgs bija mans orgasms. Attēls lēnām fokusējās manu acu priekšā un es redzēju, ka viņa guļ tāpat uz vēdera, tikai nolaidusi gurnus zemāk. Un tu viņai blakus, ar roku masējot viņas kājstarpi un glāstot dibenu, nesteidzīgi, ritmiski, kāpinoši. Viss bija kā palēnināts – es pagriezos pret tevi, vāri pasmaidīju, bezspēkā gulēdams un vērodams jūs abas.

“Es palīdzēšu,” knapi izstostīju. Pierāpos pie viņas auguma, skūpstīju viņas kājas, ikrus, dupsi. Manas un tavas rokas saskārās, glāstot viņas kailumu. Satvēru viņu un pagriezu uz muguras. Pats būdams gluži bez spēka pēc garā vakara un trakās nakts, es tomēr saņēmu visu atlikušo jaudu un papletu viņas slaidās kājas. Pakāpos vēl tuvāk un iegrimu viņas karstajā vagīnā ar visu seju, skūpstot cik vien daudz spēju, zibinot mēli pār viņas lūpiņām un klitoru. Es neforsēju, bet biju ļoti neatlaidīgs. Manas pūles nepalika nepamanītas – viņas emocijas lēnām pārvērtās baudas elsās. Redzēju, kā viņas vēders cilājās dziļos elpas vilcienos, ar acs kaktiņu vēroju viņas slaidos pupus piebriestam. Es zināju, ka man sanāk un nebaidījos to pierādīt. Tu biji atslīgusi uz sāna viņai blakus, galvu elkonī atspiedusi, un vēroji, ar brīvo roku brīžiem noglāstīdama viņas kailo augumu.

Trīsas pārņēma viņas ķermeni, muskuļi saspringa, un es skaidri atpazinu tās zīmes, kas liecināja par viņas baudas tuvumu. Kļuvu vēl nekaunīgāks un ātrāks, un tad tas maģiskais brīdis, kad viss ir sācis beigties, bet vēl kāpj, taču tu zini, ka atpakaļ ceļa nav. Viņa izliecās un ievaidējās, un elsoja. Satvērusi manu galvu rokās, viņa spieda to sevī, un kaislē iekliedzās – beidzot viņas nervu kamoli dāvināja viņai lielāko pasaules baudu. Viņa skaļi vaidēja vēl un vēl, un par spīti tavām lūpām uz viņas lūpām, baudas vaidi vēl ilgi piepildīja tumšo viesnīcas istabu…

3 komentāri

 • 21.03.2022 15:32
  Anna
  0

  labs stāstiņš

 • 22.03.2022 00:03
  R.
  0

  Threesome tikai sabojā attiecības!!!!…..

  • 22.03.2022 20:14
   PārslaKo
   0

   Ne vienmēr. Ja pārim ir laba komunikācija vienam ar otru, tad nekas netiek sabojāts 🙂

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1077
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1024
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
315
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
183
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
476
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
939
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
1
712
Erotiskais stāsts: Pasniedzējs un studente