Stāstiņi  
3
1141

Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Mums ar draudzeni vienmēr ir paticis masēt vienai otru, un ne jau erotiskā nozīmē (līdz šim), bet gan vienkārši masēt. Tas bija tik ierasti kā rīta kafija vai siltas pusdienas. Kāpēc, lai mēs to nedarītu, ja abām patika un labi sanāca?


Tā kādu reizi, aprunājot svaigāko gaļu, tas ir – pēdējo randiņu piedzīvojumus – es masēju Maijas muguru. Viņas āda bija maiga un gluda, man bija pat neliela seksuāla labsajūta, pieskaroties viņas ķermenim. Kāpēc, lai tā nebūtu, ja viņa bija tik pievilcīga? Masējot un apdomājot viņas ķermeņa pievilcību, pazaudēju sarunas pavedienu. Attapos tikai tad, kad Maija jau vilka nost šortus kopā ar apakšbiksītēm. Nezinu, kas viņai uznācis, bet viņa sāka kārdinoši grozīties manā priekšā. Jā, sasodīti simpātiska – slaida, gludu ādu, kas pārklāta ar zeltītām spalviņām, pilnīgas krūtis, apaļš un smuks dibens – estētisks baudījums.

Tieši dibens bija vaininieks pie pilnīgās izģērbšanās, jo, redziet, viņai esot parādījies celulīts. Īsti nesapratu kurā vietā, bet viņa gorījās, izrādot man savus gurnus un, ik pa brīdim tajos iebakstot ar pirkstu, sacīja – Nu, re, skaties! Vai tiešām tu TO neredzi? – protams, es biju akla un neko neredzēju. Maijai bija smuks, seksīgs dupsis, pilnīgi bez jebkādām celulīta pazīmēm. Bet, redziet, viņai bija ienācis prātā, ka tas sāk parādīties un līdz ar to ir jāuzsāk nežēlīga cīņa ar to. Tātad man vajadzēja kārtīgi izmasēt, lai šis sieviešu žurnālos aprakstītais nezvērs taptu iznīcināts jau pašā rašanās brīdī. Kā lai es atsaku?

******


Maija iedeva man kārtējo tūbiņu ar brīnumlīdzekli, pati apgūlās uz vēdera, nedaudz atšaujot dupsi. Es uzsēdos viņai virsū, iepliķēju un sāku masēt. Krēms, nokļūstot uz Maijas ādas, lika viņai nodrebēt. Es uzreiz sāku iemasēt to – nelikšu taču savai draudzenei nosalt masāžas laikā. Spaidīju, glāstīju, viļāju, knaibīju, slīdēju ar visu plaukstu un ar pirkstu galiņiem, pievērsos kājām, lai atgrieztos pie dupša. Masāžu veicu tik uzcītīgi, ka pat netīšām ar roku ieslīdēju starp viņas dibena vaigu pusītēm. Atskanēja baudpilns vaids. Vēlreiz, šoreiz jau tīši atkārtoju to pašu kustību. Viņa nodrebēja un atkal ievaidējās.


Nezinu, kas tālāk ar mani notika, bet man radās vēlēšanās likt Maijai izliekties no manu roku kustībām, just baudu, stenēt un locīties labsajūtā. Ar vienu roku turpināju viņu masēt, bet ar otru iegrimu viņas starpenē. Cik tā bija karsta un slapja! Pilnīgi kā ūdenskritums. Un nekādas kautrības vai iebildumu no viņas puses, kas ļāva man tik pat atklāti turpināt.

Iegremdēju viņā vienu pirkstu, ko lēni kustināju iekšā un ārā, ar otras rokas pirkstiem glāstīju viņas dibenu. Viņa klusiņām stenēja, un sāka kustēties man pretim, tad jau viņā iegāju ar diviem pirkstiem. Šajā brīdī viņa atrāva savu vēderu no grīdas, lai notuptos suniski. Es ātri kustināju savus pirkstus viņā, arvien ātrāk un ātrāk, kamēr viņa beidza, skaļi noelšoties.

Ļāvu brīdi attapties, viņa pagriezās un noskūpstīja mani, – Mīļā, tev rīt arī ir jāatnāk pie manis to sasodīto dupsi izmasēt, un domāju, ka mēs izmasēsim arī tavu – profilaksei”.

******


Un to mēs nākamajā dienā arī darījām. Tikai tagad vairs mūs nemocīja kautrība. Mūsu rokas alkaini glāstīja ķermeņus, skūpsti pārklāja katru ķermeņa milimetru. Cik patīkami bija, kad viņa sāka skūpstīt manu kājstarpi, ar mēli kārtīgi kairinot klitoru, līdz es vaidēju aiz labsajūtas, neaizmirsdama kairināt viņu ar savu roku pirkstiem. Katra mūsu tikšanās reize kļuva aizvien piesātinātāka un bagātīgāka ar jaunu pieredzi un risinājumiem. Katra tikšanās bija kā jauns atklājums par spējām, ko sniedz mans un viņas ķermenis….

3 komentāri

 • 23.04.2021 23:30
  Alise
  0

  viss bija tik labi… tik labiii… un tad,.. es izlasiju vārdu——starpene—–!! 😀 😀 D: D:D 😀 D: D:D D: D:D D:DD pirmo reizi tādu nosaukumu redzu. :O

 • 24.04.2021 23:31
  janis
  0

  GANDRĪZ BEIDZI UN APLAUZIENS

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2367
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
1473
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1430
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2367
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
420
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
251
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
0
1473
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
11
5546
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
709
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
3
1141
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām