Padomi  
2
172

Prasmīgie “rokdarbi” – 8 padomi, kā sniegt viņam vislielāko baudu

Rokdarbi (ar ko mēs, protams, domājam “handjob”) bieži vien mēdz izvērsties diezgan neveikli: tu neatlaidīgi darbojies ar savām rokām gar viņa “draudziņu”, mēģinot radīt patīkamas sajūtas, taču dziļi sirdī apzinies, ka diez vai spēsi viņam sniegt kaut ko labāku par to, ko viņš pats spēj izdarīt. Galu galā, ko tur liegties – viņš, visticamāk, šo mākslu ir piekopis jau no tīņu gadiem.

Pirms ļauj sakāvnieciskai attieksmei atturēt sevi no mēģinājumiem, atceries: daudziem vīriešiem patīk, ka viņa loceklim sniedz patīkamu masāžu, tāpat kā tev, iespējams, reizi pa reizei patīk kādas vibrējošas ierīces baudījums. Apskatīsim dažas lietas, kas jāpatur prātā nākamreiz, kad piedāvāsi savam puisim “rokdarbus”.

1. Koncentrējies uz visu dzimumlocekli

Jā, dzimumlocekļa gals ir īpaši jutīgs. Taču, tāpat kā daudzām sievietēm patīk, ja pieskaras gan viņu ārējām, gan iekšējām kaunuma lūpām, kā arī īpaši jutīgajam klitoram, tāpat arī viss dzimumlocekļa garums ir pelnījis masāžu.

Un tas nozīmē darīt kaut ko vairāk par vienkāršu raustīšanu. Paturi prātā, ka dzimumloceklī ir daudz nervu galu, un prasmīgu rokdarbu pamatlikums ir pieskaršanās visam dzimumlocekļa garumam.

Prasmīgie "rokdarbi" - 8 padomi, kā sniegt viņam vislielāko baudu 
Handjob
Sekss.lv

2. Neliela sagatavošanās nenāks par ļaunu

Visvienkāršākais noteikums: ja tavas rokas ir aukstas, pirms tam sasildi tās (iztēlojies ledainus pirkstus uz sava vēdera un tad padomā, vai viņš to pašu vēlēsies izjust uz sava dārguma.)

Pēc tam jau vari padomāt par dažādām papildu tehnikām. Izvēlies maigus glāstus un stingrāku tvērienu. Pamēģini pakutināt viņa dzimumlocekli ar putna spalvu vai pat izmantot krelles (pērļu kaklarotu aptin ap savu plaukstu un pēc tam pārvieto šo plaukstu uz augšu un uz leju pa viņa dzimumlocekli).

3. Iekārtojies ērti

Ērtas pozas atrašana ir ļoti svarīga, lai tev procesa laikā nenāktos locīt viņa locekli 50 dažādos virzienos. Labākā poza parasti ir sekojoša: viņš guļ uz muguras ar taisnām un izplestām kājām; tu sēdi starp viņa kājām un tavas kājas ir izstieptas zem viņa kājām. Šī poza ir lieliski piemērota acu kontaktam un nodrošina piekļuvi visai iegurņa zonai.

4. Izmanto abas rokas

Kas attiecas uz tehniku, tu vienmēr vari (un tev vajadzētu) pajautāt savam partnerim, kas viņam patīk, taču nedaudz eksperimentējot un pavērojot viņa reakcijas, var gadīties, ka iemācīsi viņam pašam kaut ko jaunu un patīkamu. Un daudziem vīriešiem divas rokas ir labākas par vienu.

Izmanto abas rokas un pamēģini pievienot arī iegurņa masāžu. Sāc, virzot plaukstas pa augšstilbu iekšpusi un maigi satver viņa locekli savās rokās. Velc īkšķus gar cirkšņa kroku (vietu, kur sākas viņa augšstilbi) un vienlaicīgi viegli pamasē laukumu virs viņa sēkliniekiem. Vari arī sākt ar koncentrēšanos tikai uz locekļa galviņu un tā jutīgāko daļu (saitīti, kas atrodas uz dzimumlocekļa gala) un turpināt ar glāstiem uz augšu un uz leju visā locekļa garumā. Izmanto abas rokas un veic kustības, kas atgādina tās, kuras tu darītu, maļot piparu dzirnaviņas.

Prasmīgie "rokdarbi" - 8 padomi, kā sniegt viņam vislielāko baudu 
Handjob
Sekss.lv

5. Maini ātrumu

Pievērs uzmanību ātrumam, ritmam un spiedienam (sāc ar vieglu satvērienu, bet ne pārāk vieglu, un, pakāpeniski palielini spiedienu).

Nesāc uzreiz ar maksimālu ātrumu, it kā no tā būtu atkarīga tava dzīvība. Sāc lēnām, lai redzētu, kas viņam patīk. Sajūti, kā viņa dzimumloceklis reaģē uz dažādu tempu, un klausies arī viņa balss reakcijas. Reaģē uz viņa ķermeni un attiecīgi pielāgo savu ritmu. (Protams, katram vīrietim var būt savas vēlmes!)

6. Izmanto lubrikantu

Lubrikantam piemīt spēks padarīt viduvējus rokdarbus par satriecošu notikumu. Tas ļauj mainīt ātrumu un spiedienu bez nepatīkamas berzes. Parasti iesaka izmantot silikona smērvielu, bet var izmantot arī kokosriekstu eļļu, ja vien tālākajās darbībās netiks izmantoti lateksa prezervatīvi. (Kokosriekstu eļļa bojā lateksa prezervatīvu sastāvu un var padarīt tos mazāk efektīvus).

…nav lubrikanta? Izmanto Visuma dabisko smērvielu: siekalas. Turklāt tev nav jākoncentrējas tikai uz rokdarbiem — miksē orālo seksu ar “handjob”.

Handjob
Sekss.lv

7. Iepriecini sevi

Kas ir jautrāks par to, ka partneris jūtas labi? Tas, ka jūs abi jūtaties labi! Uzliec uz sava klitora brīvroku vibratoru. Jo vairāk tu būsi sajūsmā, jo labāk.

8. Atpūties, izklaidējies un, jā, dari to tāpēc, ka vēlies

Ekspertu apstiprinātas rokdarbu tehnikas un labākie lubrikanti ir lieliski, bet, vai vēlies uzzināt patieso noslēpumu, kā sniegt savam vīrietim pārsteidzoši labu locekļa masāžu? Jo entuziastiskāka tu būsi, jo jutekliskāka un atalgojošāka pieredze būs jums abiem. Tas nenozīmē izlikties entuziasma pilnai un dot Oskara cienīgu priekšnesumu; tas nozīmē dot, jo patiesi vēlies likt viņam justies labi.

Neuzskati rokdarbus (vai minetu) par kaut ko funkcionālu, lai tikai iepriecinātu savu mīļoto. Viņš būs vēl vairāk aizkustināts, ja viņš domās, ka tev tas patīk tikpat ļoti kā viņam. Tāpat kā vīriešiem patīk acu kontakts, viņiem patīk arī redzēt tavu aizrautību. Izbaudi to, izklaidējies pati un ļauj viņam redzēt, cik ļoti tev tas patīk.

2 komentāri

 • 13.06.2022 18:56
  Olga Volga
  0

  Manuprāt viena ļoti svarīga lieta – nekad neķeries uzreiz klāt plikai miesai. Sāc ar pieskārieniem caur džinsiem…

  • 14.06.2022 23:59
   Gastons
   0

   piekrītu 100%

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3780
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1748
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1541
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1276
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
360
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
300
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
141
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
368
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
377
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
170
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1541
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
463
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim