Padomi  
3
292

Slikts minets – galvenās kļūdas, ko sievietes pieļauj orālā seksa laikā

Kā tad īsti ir veicams perfekts minets? Kādas metodes izmantot un kādās pozās to darīt? Padomu mūsdienās var atrast gandrīz par jebko – piemēram, kā atdarināt “dziļo minetu” (angļu: deepthroat), ja sieviete īsti nav gatava “norīt” vīrieša locekli tik dziļi, kā viņam tas (visticamāk) patiktu. Taču visam ir savi pamatprincipi, kas bieži tiek pārkāpti – un rezultātā partneris saņem daudz mazāk baudas vai nesaņem to vispār.

2 visbiežāk pieļautās kļūdas

Tu koncentrējies tikai uz dzimumlocekļa galviņu

Locekļa galviņa ir ļoti jutīga. Bet ja ap to darbojas pārāk ilgi, tā zaudē savu jutīgumu un sajūtas kļūst blāvas. Tāpēc ir lietderīgi darboties arī ap ko citu. Pats dzimumloceklis arī ir jutīgs, it īpaši tā augšējā trešdaļā. Un, neskatoties uz to, ka pārējās daļas jutīgums nav pārāk liels, vairums vīriešu atzinīgi novērtē to, ja sieviete prot veikt dziļo orālo seksu, paņemot mutē visu dzimumlocekli. Bet pat tad, ja tu nedomā to darīt, ir lietderīgi pievērst uzmanību visai viņa mantībai, laizot to no apakšas uz augšu un otrādi.

Tu nepievērs uzmanību viņa sēkliniekiem

Tajos ir daudz jutīgu zonu. Ne visi vīrieši par to zina, jo viņi masturbēšanas laikā parasti tiem nepieskaras. Sēklinieku maisiņu var glāstīt gan ar rokām, gan ar muti. Svarīgi to rūpīgi saslapināt ar siekalām, jo mitrums ātri pārvērtīsies sausumā – un tas vīrietim var pamatīgi sabojāt sajūtu gammu.

Sekss.lv orālais sekss, minets

Kļūdas izpildījumā

Pārāk ātrs sākums

Tiek uzskatīts, ka vīrietis vienmēr ir gatavs seksam. Bet vai tā tiešām ir? Arī vīriešiem nepieciešama pielāgošanās – gan psiholoģiska, gan fizioloģiska – un laiks, lai sagatavotos. Tāpēc orālo seksu nevajadzētu sākt pārāk ātri un beigt pārāk pēkšņi. Atsevišķs jautājums ir par to, vai ļaut vīrietim beigt sev mutē. Ne visām sievietēm tas patīk. Ja neesi gatava šādam procesa noslēgumam, ir lietderīgi par to iepriekš brīdināt savu partneri un piedāvāt viņam citas iespējas.

Pārāk intensīvi

Ja vēlēsies vīrieti līdz orgasmam novest pēc iespējas ātrāk, tad iebrauksi auzās. Minets būs mehānisks un daudz neatšķirsies no viņa paša masturbēšanas ar roku. Turklāt vīrietim sāks rasties aizdomas, ka tev process ir nepatīkams un ka tu tikai vēlies, lai tas ātrāk beidzas. Vēl viņam var šķist, ka tu to neizbaudi, ​​bet vienkārši pildi savu pienākumu. Šķiet, kas tur slikts? Taču arī vīrieši vēlas ne tikai gūt gandarījumu, bet arī justies kā iekāres objekti. Tāpēc vīrietim ir svarīgi saņemt dažādus apliecinājumus, ka sieviete viņu vēlas un ka viņš viņai ir iekārojams.

Monotons minets

Seksā ir iesaistīta ne tikai mūsu fizioloģija, bet arī uzmanība un iztēle. Ja visu laiku notiek viens un tas pats, zūd spēja koncentrēties, un sajūtas kļūst trulas (atbilstoši nervu sistēmas dabiskajiem likumiem). Ar vienkāršām turp un atpakaļ kustībām nepietiek – galu galā vīrietis tās var nodrošināt sev pats. Tāpēc ir svarīgi pārslēgties, iesaistot dažādas erogēnās zonas, variējot un izgudrojot jaunas tehnikas. Svarīgs ir līdzsvars: kustības jāmaina, bet ne pārāk bieži, lai saņemtajiem impulsiem pietiktu laika summēties.

Sekss.lv minets, orālais sekss

Kļūdas uzvedībā

Saspringums

Jebkurš glāsts, arī mutisks, nav nekāds eksāmens. Kad sieviete ir saspringusi, gan viņai, gan viņas partnerim ir sajūta, ka viņa gatavojas darīt kaut ko sarežģītu, apgrūtinošu vai pat nepatīkamu. (Arī rīstīšanās reflekss dažkārt rodas tieši nepietiekamas atslābināšanās dēļ.) Tāpēc, pirmkārt, atslābini ķermeņa, sejas un kakla muskuļus. Izveido – pirmkārt sev – komfortablu vidi un patīkamu noskaņojumu.

Sejas slēpšana

Ir tāds populārs izteiciens – “Sieviete mīl ar ausīm – vīrietis ar acīm.” Patiešām, daudzi vīrieši gūst ievērojamu daļu baudas ne tikai no sajūtām, bet arī no skata, kas viņiem paveras. Tāpēc ir lietderīgi ļaut viņam paskatīties, kā izskatās tava seja orālā seksa laikā.

Būt klusai

Tas, ka vīrieši ir vizuāli, nenozīmē, ka viņi ir vienaldzīgi pret skaņām. Vaidi, nopūtas un apbrīnas izsaucieni ir tas, kas liek viņiem saprast: tev patīk tas, ko dari. Viņš nevēlas domāt, ka tu negribīgi piespied sevi darīt “to” tikai viņa priekam.

Procesa nebaudīšana

Sekss ir abpusēja bauda. Un, ja kāds no partneriem to dara bez prieka, tad otrs to noteikti pamanīs. Abpusēja bauda kļūst īpaši svarīga ilgtermiņa attiecībās, kurās uzkrājas saņemtie iespaidi. Ko darīt? Viena iespēja ir izlikties, ka tu to izbaudi, ​​bet daudz labāk ir iemācīties to patiesi baudīt.

Pirmkārt, izrādīt un izjust baudu var iemācīties. Vai tu spēj iedomāties kādu lietu, kas tev sākumā nešķita tīkama, taču, iepazīstot tās nianses, tev tā iepatikās? Piemēram, vīna garša, džeza mūzika vai renesanses glezniecības nianses? Tādā pašā veidā var iedziļinieties vīriešu dzimumorgānu sarežģītībā. Visu var iemīlēt – sāc no sirds to apbrīnot, cik harmoniski tur lejā viss ir izkārtots, cik precīzi tā forma atbilst paredzētajam mērķim, cik jutīgi vīrietis reaģē uz tavu interesi un pieskārieniem.

Otrkārt, uzlabo savu tehniku. Tavas pieaugošās prasmes un partnera atsaucība sniegs tev arvien lielāku gandarījumu.

Treškārt, iepriecinot partneri, vienlaikus iepriecini arī sevi – ar vibratoru vai saviem pirkstiem (vīriešiem patīk skatīties, kā sieviete sevi apmierina), vai arī iekārtojies tā, lai tavs klitors un kājstarpe berzējas pret vīrieša kāju, vai arī ļauj partnerim aplaimot tevi (kad viņš nav pārāk iegrimis savās sajūtās un spēj pievērst uzmanību tev).

3 komentāri

 • 21.03.2022 11:43
  skūč
  0

  Parasti, kad ir ļoti, ļoti, ļoti slikts minets, tas ir saistīts ar zobiem. Es nesaprotu, kā meitene var nejust, ka viņas zobi rīvējas pret krānu. Es tiešām nesaprotu…

 • 23.03.2022 15:26
  vienmersex
  0

  Man ir bijis tikai viens slikts minets. un tas bija tāpēc, ka viņai bija maza elfu meitenes mute. Man pirms tam bija tik daudz fantāziju par viņas muti. bet kad pienāca tas brīdis — tas bija kā iebāzt savu peni zīmuļu drāžamajā

 • 23.03.2022 22:19
  Olafs
  0

  tās kuras izskatās garlaikotas ir vissliktākās
  vajag entuziasmu!!!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4528
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1839
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1579
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1453
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
347
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
415
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
158
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
478
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
437
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
203
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
232
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
3
261
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru