Aktualitātes  
0
450

Ņemiet vērā: 3 lietas, kuras nekad nevajadzētu darīt ar savu dzimumlocekli

Mēs iegūstam dzimumorgānus bez lietošanas pamācības, tāpēc dažkārt var rasties šaubas par to, ko ar tiem drīkst darīt, un ko labāk nē. Aplūkosim 3 lietas, kuras nekad nevajadzētu darīt ar savu (vai partnera) dzimumlocekli.

Ikviens ļoti labi zina, kādas darbības veic dzimumloceklis, taču ne visiem ir skaidrs, kādām darbībām tas nav paredzēts. Apskatīsim, kas ir tās darbības, kurām vīriešu dzimumorgāni nav piemēroti. Pēc tā izlasīšanas varat būt drošs, ka nepareizas darbības dēļ nenokļūsiet slimnīcā vai neapdraudēsiet savu veselību, teikts dailystar.co.uk.

Nemēģiniet saliekt dzimumlocekli, kas ir erekcijas stāvoklī

Dzimumloceklis nav paredzēts saliekšanai taisnā leņķī, it īpaši, ja tas ir piebriedis. Ieteicams to nelocīt vairāk par 30 grādiem. Taču reizēm visu nevar kontrolēt, un dzimumakta laikā var gadīties dažādas traumas, it īpaši pozās, kurās partnere ir augšā un pārāk strauji noliecas atpakaļ vai uz priekšu.

Labā ziņa ir tā, ka, ja dzimumloceklis lūzt, ievainojums ir pilnībā ārstējams. Tomēr ārsti saka, ka vīrieši par to ļoti kaunas un reti atzīst, kas ar viņiem noticis.

Nekod

Āda ap dzimumlocekli ir ļoti jutīga, tāpēc tās sakošana var izraisīt nopietnus savainojumus. Saskaņā ar rakstu, kas 2020. gada janvārī publicēts žurnālā “Visual Journal of Emergency Medicine”, 43 gadus vecam vīrietim seksa laikā partnere iekodusi priekšādā. Vīrietis sākotnēji neuzskatīja, ka trauma ir nopietna, taču piecu dienu laikā viņa stāvoklis bija ievērojami pasliktinājies.

Sāpes kļuva arvien stiprākas un dzimumlocekļa gals sāka kļūt melns, tāpēc vīrietis beidzot vērsās pēc palīdzības pie mediķiem. Viņam tika ievadītas intravenozas antibiotikas, un pēc uroloģijas un infektoloģijas speciālistu slēdziena bija sākusies audu nekroze. Tas nozīmē, ka šūnas viņa dzimumlocekļa galā jau bija mirušas. Par laimi, vīrietis nezaudēja ne visu dzimumlocekli, ne daļu no tā – pēc antibiotiku kursa orgāns atgriezās normālā krāsā, lai gan tika atzīmēts, ka neliela deformācija saglabājās.

Arī šajā gadījumā, pēc mediķu domām, pacienti, kuri piedzīvojuši šādu nelaimi, nereti nevēršas pie ārstiem, tāpēc stāvoklis var pasliktināties.

Nesit pa dzimumlocekli (un ar to)

Dzimumloceklis ir ļoti jutīgs, tāpēc to var nopietni ievainot pat tad, ja šķiet, ka tas ir viegli saspiests – seksa laikā vai citās situācijās. Dažiem vīriešiem patīk seksa laikā izmantot savu dzimumlocekli kā pēršanas rīku, taču tas jādara ļoti uzmanīgi, lai izvairītos no savainojumiem, un vislabāk ir vispirms aprunāties ar savu partneri, lai pārliecinātos, ka šī darbība ir pieņemama jums abiem.

Vai līks dzimumloceklis ir norma? Kad būtu jāsāk uztraukties?

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7249
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4604
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
2
3166
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
1784
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
443
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
685
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
533
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
308
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
4604
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
325
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
318
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
261
Aprēķināts, pēc cik gadiem laulībā vīrieši un sievietes sper sānsoli: vai esat jau izturējuši šo posmu?