Slavenības  
1
101

PlayBoy zaķene atklāj, ka viņas pirmā reize ar Hjū Hefneru bija “traumatiska”

“Es biju ļoti piedzērusies,” 41 gadu vecā PlayBoy meitene Hollija Medisone atzinās podkāstā “Power: Hugh Hefner”. “Viņš tika burtiski uzstumts man virsū. Un pēc tam, kad tas notika, es biju apbēdināta un apmulsi, un tas uz mani atstāja daudz lielāku emocionālu iespaidu, nekā es biju domājusi.”

“Girls Next Door” dalībniece, kura no 2001. līdz 2008. gadam bija attiecībās ar nelaiķi Playboy dibinātāju, stāstīja, ka viņa un citas realitātes šova dalībnieces pēc kluba apmeklējuma kopā ar Hefneru atgriezās Playboy savrupmājā, kur abi ātri vien tika atstāti vieni. “Es noteikti negaidīju, ka tajā vakarā nodarbošos ar seksu. Man likās, ka tas drīzāk būs tāds kā pirmais randiņš,” viņa sacīja. Medisone atklāj, ka bija gaidījusi, ka spēs kontrolēt situāciju un, ja kaut kas notiks ne pēc viņas prāta, viņa būs spējīga pateikt, ka vēlas doties prom.

Lai gan Medisonei tolaik Hefners šķitis pievilcīgs, viņa bija šausmās par faktu, ka par viņu kopīgo nakti ir zinājušas pilnīgi visas savrupmājā esošās meitenes.

“Man šķita, ka viņš ir patiešām gudrs, es tiešām uz viņu skatījos kā uz kaut ko pārāku un apbrīnojamu, tāpēc man viņš patika, un nebija tā, ka doma par iespējamu seksu ar viņu mani atbaidīja — es zinu, ka tas nav attiecināms uz daudziem cilvēkiem, jo viņi domā: “Viņš ir vecs vīrs, pretīgi,” sacīja Medisone.

“Tas vairāk bija saistīts ar to, ka tas patiešām bija ārpus manas komforta zonas, un apziņa, kas tas tikko ir noticis un ka par to zina visi,” viņa turpināja. “Pēkšņi man šķita, ka visi par mani uzzinās, un šī doma mani šausmināja.”

Hollija Medisone

Paturot to prātā, Medisone jutās spiesta tajā naktī palikt savrupmājā, lai gan viņa gribēja doties prom.

“Man šķita – laiku atpakaļ nepagriezīsi, tāpēc es varētu arī paņemt to, pēc kā atnācu,” viņa sacīja, piebilstot, ka nākamajā rītā Hefners bija piekritis ļaut viņai ievākties PlayBoy savrupmājā. “Es jutu, ka ievācoties un iegūstot to, ko vēlējos, es savā ziņā pieprasu citiem sevi cienīt.”

Hollija Medisone un Hjū Hefners

Viņa piebilda: “Man šķita, ka, ja es to nedarīšu, šī pieredze mani vienkārši vajās,” atsaucoties uz viņu kopā pavadīto nakti kā “traumatisku”.

Bijusī PlayBoy zaķene par savu dzīvi Hefnera savrupmājā atklās A&E dokumentālajā seriālā “Secrets of Playboy”, kurā viņa savas attiecības ar Hefneru raksturo kā “toksiskas”.

Hollija Medisone un Hjū Hefners

“Man šķita, ka esmu iekļuvusi pretīgu lietu ciklā un nezināju, ko darīt,” viņa saka šova treilerī, piebilstot: “Es nonācu līdz punktam, kurā es salūzu zem šī spiediena un sajūtas, ka man ir jāizskatās tieši tāpat kā visām pārējām.”

Hefners nomira 2017. gada septembrī 91 gada vecumā no sirds apstāšanās un asinssaindēšanās.

1 komentārs

  • 12.01.2022 23:08
    Lācis
    0

    šamējā tolaik likās vissmukākā no visām

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  Aktualitātes  
0
734
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
657
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
0
579
Slavenību kailfoto
Fantāzijas  Slavenības  
1
461
Pasaulē smalkākais seksa klubs – ieskats bagātnieku mežonīgajās orģijās

Komentētākie

Slavenības  
4
183
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  
4
309
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
252
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
3
135
Slavenības, kuras neatbalsta seksu pirms laulībām

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
4
309
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
3
135
Slavenības, kuras neatbalsta seksu pirms laulībām
Fantāzijas  Slavenības  
1
461
Pasaulē smalkākais seksa klubs – ieskats bagātnieku mežonīgajās orģijās
Slavenības  
1
133
Pelēkās peles pret seksbumbām – kuras ir labākas gultā?