Tehnoloģijas  
2
227

5 produkti, kas palīdzēs tev kļūt pārliecinātākam seksa laikā

Daudzi no jums droši vien būs dzirdējuši šo diezgan primitīvo sakāmvārdu: “Svarīgs ir nevis izmērs, bet gan tas, kā tu proti to izmantot“. Un, jā, tā ir tīrākā patiesība, BET tas bieži vien nav diez ko uzmundrinoši vīrietim, kuram ir pārāk īsa erekcija, pārāk mazs dzimumloceklis vai arī tas nav tik stingrs, kā gribētos – šie faktori bieži traucē vīrietim būt par sevi pārliecinātam seksa laikā, un pilnīgi noteikti traucē izbaudīt seksu.

Bet nevajag sevi novērtēt par zemu! Jaunākās tehnoloģijas un zinātne palīdzēs atrisināt gandrīz jebkuru problēmu, kas radīsies seksa laikā.

Dzimumlocekļa sūknis: daži centimetri pašapziņas uzlabošanai

Saskaņā ar prestižo veselības ziņu portālu Healthline, dzimumlocekļa sūkņi ir ļoti efektīvi, gan lai panāktu ilgāku erekciju, gan lai uzlabotu locekļa izmērus. Sūknis palīdz uzlabot asins plūsmu uz vīrieša dzimumlocekli, tādējādi nostiprinot to, padarot to stingrāku un bieži pat palielinot izmēros.

Seksa preču tirgū ir liela dzimumlocekļa pumpju izvēle. Iespējams pat būsi pārsteigts, cik daudz dažādu izmēru, krāsu un funkcijām apveltītu dzimumlocekļa sūkņu pastāv. Bet visbiežākais jautājums, kas satrauc pircējus, ir krasi atšķirīgās cenas. Patiesība ir tāda, ka, iedziļinoties šajā preču kategorijā, pamanīsi ļoti plašu preču klāstu: ir dzimumlocekļa sūkņi, kas maksā 20 eiro un preces, kas maksā 200 eiro – bet kāda ir to atšķirība?

Dzimumlocekļa sūkņi, kas maksā nedaudz lētāk, parasti ir mehāniski — tas nozīmē, ka tie jādarbina pašam ar savu roku. Dārgākiem sūkņiem ir elektroniskā gaisa sūknēšanas funkcija, kas sniegs efektīvāku rezultātu. Arī sūkņu izmēri, dizains un aprīkojums atšķiras – šie aspekti ietekmē arī gala cenu.

1. Sūknis ar regulējamām funkcijām un LED apgaismojumu

Viens no labākajiem ir CalExotics zīmola Optimum Series pumpis. Šai seksa rotaļlietai ir trīs automātiskās darbības līmeņi, no kuriem divi nosaka sūkņa darbības intensitāti, bet trešajam ir vakuuma atbrīvošanas funkcija. Tātad jūs varat palielināt savu “draugu” un baudīt ilgāku seksu tikai ar dažiem pogas klikšķiem.

Pats sūkņa cilindrs ir caurspīdīgs un tam ir skaidra mērīšanas skala, kas ļauj redzēt, par cik centimetriem ir pieaudzis jūsu “lepnums”. Turklāt vēl viena šī sūkņa unikalitāte ir LED apgaismojums, kas palīdzēs rotaļlietu veiksmīgi izmantot arī naktī.

produkti, kas palīdzēs tev kļūt pārliecinātākam seksa laikā 
Sekss.lv
Dzimumlocekļa vakuumsūknis CalExotics

Dzimumlocekļa vakuumsūknis CalExotics

 • Garums: 19 cm, diametrs: 5,8 cm
 • 3 dažādi režīmi
 • Materiāls: Silikons, ABS
 • Automātiska darbība
 • Ir mērījumu skala
 • Lādējams

2. Tiem, kam patīk sekss ūdenī

Daudzi vīrieši piekritīs, ka sekss ūdenī ir sasodīti kaislīgs un jautrs, tāpēc tiem, kam patīk ar to nodarboties, var izmēģināt potences uzlabošanas un dzimumlocekļa palielināšanas sistēmu, kas darbojas ar ūdens un vakuuma palīdzību. Viens no tiem ir Bathmate zīmola Hydro7 dzimumlocekļa vakuumsūknis, kas ar ūdens palīdzību rotaļlietā rada vakuumu, kas veicina labāku asinsriti. Šādu sūkni vislabāk izmantot vannā vai dušā.

Bet kā to izdarīt? Viss ir ļoti vienkārši! Vispirms iegremdē sūkni un savu locekli zem ūdens, pēc tam uzmanīgi ievieto dzimumlocekli Hydro7 ierīcē. Kad tajā ir izveidojies vakuums, sāc sūknēšanu maigi, regulējot spiedienu ar vārstu. Viena sesija aizņems tikai 15-20 minūtes.

Ar ko šī rotaļlieta izceļas? Pēc ražotāja domām, Hydro7 iedarbība ir par 35% augstāka nekā parastajiem dzimumlocekļa sūkņiem. Šī ekskluzīvā tehnoloģija, kas izmanto ūdeni, lai radītu vakuumu, daudz efektīvāk nostiprina vīrieša dzimumlocekli, kas tieši ietekmē izturību seksa laikā.

produkti, kas palīdzēs tev kļūt pārliecinātākam seksa laikā 
Sekss.lv
Bathmate Hydro7

Bathmate Hydro7

 • Kopējais garums: 30 cm
 • Iekšējais diametrs: 5,5 cm
 • Paredzēts palielināšanai līdz 21,5 cm garumā un līdz 17 cm apkārtmērā
 • Piemērots, ja locekļa garums ir līdz 17,5 cm un apkārtmērs ir līdz 15,5 cm (≈ 5 cm platumā).

3. Dzimumlocekļa gredzens – galvenais elements labākai erekcijai

Tomēr pat labākais dzimumlocekļa sūknis nesasniegs maksimālos rezultātus, ja papildu neizmantosi arī dzimumlocekļa gredzenu. Šī seksa rotaļlieta apņem vīrieša locekli un palīdz tam pēc iespējas ilgāk palikt taisnam un stingram. Tātad, ja dzimumlocekļa sūknis nodrošina palielinātu asinsriti, gredzens palīdz saglabāt šo rezultātu daudz ilgāk.

Tiesa, dzimumlocekļa gredzenu var izmantot ne tikai kopā ar sūkni. Tas ir arī efektīvs, ja to izmanto kā atsevišķu rotaļlietu. Viens no labākajiem produktiem ir “rabbit” stila dzimumlocekļa gredzens. Šis rotaļīgi veidotais dzimumlocekļa gredzens cieši apņem vīrieša lepnumu, tādējādi stiprinot un aizkavējot erekciju.

Bet kāda ir šīs seksa rotaļlietas unikalitāte? Tas ne tikai sniedz papildu izturību un baudu vīrietim, bet tajā pašā laikā stimulē sievietes klitoru. Tāpēc sieviete, pateicoties šai rotaļlietai, piedzīvos daudz spēcīgāku orgasmu. Turklāt ar šo rotaļlietu guļamistabā nekad nebūs garlaicīgi – tai ir veseli 7 dažādi vibrācijas režīmi.

produkti, kas palīdzēs tev kļūt pārliecinātākam seksa laikā 
Sekss.lv

“Rabbit” stila dzimumlocekļa gredzens

 • Diametrs: min 3,2 cm; elastīgs
 • Klitora stimulatora garums: 7 cm
 • USB lādējamā baterija
 • Pilnībā uzlādēts darbojas līdz 1,5 stundai

4. Erekcijas aizkavēšanas uztura bagātinātāji – kad tie visvairāk nepieciešami

Daudzi vīrieši mīl seksu visnegaidītākajās vietās: dabā, ģērbtuvē, viesnīcā. Jo riskantāks šķiet sekss, jo tas ir kaislīgāks. Bet ar gribēšanu un sapņošanu dažreiz nepietiek. Pēc kaislīga brīža vīrietis bieži piedzīvo erektilo disfunkciju, piemēram, priekšlaicīgu ejakulāciju. Kā jau minējām pirms tam, ir pieejamas dažādas seksa rotaļlietas: dzimumlocekļa pumpis vai gredzeni, bet ko darīt, ja jums tie nav pa rokai un tomēr vēlaties doties kaislīgās seksa spēlēs?

Šajā gadījumā var palīdzēt uztura bagātinātāji, kas uzlabo erekciju. Exxtreme Power Caps ir viens no iecienītākajiem instrumentiem, lai paildzinātu erekciju. Šis uztura bagātinātājs satur ārstniecības augus, kas stimulē un paildzina erekciju, sniedz vairāk enerģijas un izraisa uzbudinājumu.

Uztura bagātinātāju nekādā gadījumā nedrīkst lietot kopā ar alkoholu vai kofeīnu.

Extreme Power Caps uztura bagātinātājs
Sekss.lv

Extreme Power Caps

 • Iepakojumā 10 kapsulas
 • Jālieto 1 kapsula dienā
 • Jālieto 2 stundas pirms mīlēšanās
 • Ražots Vācijā

5. Erekciju uzlabojošs krēms ir vēl viens veids, kā iegūt asākas sajūtas

Tiem, kuri nevēlas lietot uztura bagātinātājus un pirkt dzimumlocekļa sūkni vai gredzenu, ir vēl viens veids, kā stiprināt erekciju – izmantot speciāli izstrādātas želejas. Viena no labākajām tirgū ir Hot XXL, kas ir bagātināta ar Ginkgo biloba ekstraktu, jojobas eļļu, alvejas sulu un B-pantenolu. Šīs sastāvdaļas veicina asinsriti, uzlabo erekciju un seksuālo baudu, tāpēc izmaiņas pamanīsit uzreiz.

Savukārt tiem, kas vēlas sasniegt ārkārtīgi labus rezultātus, iesakām šo želeju lietot kopā ar dzimumlocekļa vakuumsūkni – tad asinsrite būs vēl aktīvāka.

Stimulējošs dzimumlocekļa krēms HOT XXL
Sekss.lv

Stimulējošs dzimumlocekļa krēms HOT XXL

 • Tilpums: 50 ml
 • Ražots Austrijā
 • Rekomendē lietot kopā ar dzimumlocekļa vakuumsūkni

Tātad, ja jums ir apnicis nervozēt īsa dzimumakta vai neliela dzimumlocekļa izmēra dēļ, jums nevajadzētu sevi novērtēt par zemu. Sievietes aizrauj pārliecināti, inteliģenti, apburoši, sirsnīgi vīrieši ar humora izjūtu, kuri izbauda katru seksa sekundi gultā. Taču, ja jūtat kaut nelielu diskomfortu mūsu jau pieminēto erekcijas problēmu dēļ, nemetiet plinti krūmos! Šie produkti ļaus izbaudīt jūtami ilgāku seksu!

2 komentāri

 • 18.03.2022 00:11
  Jānis
  0

  kādam ir pieredze ar cock rings? viņi tiešām darbojas un notur erekciju?

  • 18.03.2022 09:21
   Ivo
   0

   Man personīgi nepatīk, rada pārāk lielu spriedzi seksa laikā. Prātā visu laiku domāju, ka tūlīt kaut kas sāks sāpēt tāpēc nevar atslābināties

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
4550
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
3
655
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020
Tehnoloģijas  
0
586
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
2
539
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai

Komentētākie

Tehnoloģijas  
8
174
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
6
303
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
5
471
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tehnoloģijas  
5
216
Labākās videospēļu seksa ainas

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
319
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
0
393
Tiešsaistes forums tiem, kas krāpj savu partneri
Tehnoloģijas  
2
139
Viņš nevēlas, lai es izmantoju vibratoru. Ko darīt?
Tehnoloģijas  
2
227
5 produkti, kas palīdzēs tev kļūt pārliecinātākam seksa laikā