Tehnoloģijas  
1
348
Dzimumlocekļa sūknis – attiecību glābiņš?

Dzimumlocekļa sūknis ir ārkārtīgi universāls intīms aksesuārs. Daži vīrieši to lieto kā ierīci erektilās disfunkcijas ārstēšanai, savukārt citiem tas vienkārši nodrošina elpu aizraujošu stimulāciju.  Tipisks sūknis sastāv no gara plastmasas cilindra, manuāla vai automātiska sūkņa un gumijas vai silikona gredzena. Šī rotaļlieta ir pilnīgi droša lietošanā un efektīva gan priekam, gan ārstēšanas nolūkiem. Tomēr, lietojot…

Dzimumlocekļa sūknis ir ārkārtīgi universāls intīms aksesuārs. Daži vīrieši to lieto kā ierīci erektilās disfunkcijas ārstēšanai, savukārt citiem tas vienkārši nodrošina elpu aizraujošu stimulāciju. 

Tipisks sūknis sastāv no gara plastmasas cilindra, manuāla vai automātiska sūkņa un gumijas vai silikona gredzena. Šī rotaļlieta ir pilnīgi droša lietošanā un efektīva gan priekam, gan ārstēšanas nolūkiem. Tomēr, lietojot to nepareizi, jūs varat nopietni sevi savainot. 

Kā tas darbojas? 

https://post.healthline.com/wp-content/uploads/2020/09/Penis_pump-1200x628-facebook-1200x628.jpg

Dzimumlocekļa sūkņa galvenā funkcija ir palīdzēt vīrietim sasniegt erekciju un saglabāt to ilgāk. Šis efekts tiek sasniegts ar vakuumu, kas saspiež dzimumlocekli no visām pusēm sūkņa cilindrā un tādējādi aktivizē asins plūsmu tieši uz šo ķermeņa daļu. 

Komplektā bieži ietilpst ne tikai pats dzimumlocekļa sūknis, bet arī dzimumlocekļa gredzens (ja nē, to var iegādāties atsevišķi). Kad erekcija ir sasniegta, ieteicams gredzenu nekavējoties uzlikt uz dzimumlocekļa. Šādā veidā pieplūdušās asinis ir ieslodzītas jūsu lepnumā un tas saglabājas uzceltā stāvoklī ilgāk. 

Lai gan daudzi dzimumlocekļa sūkņi ir ļoti ērti un vienkārši lietojami, pirms tam obligāti ir jāizpēta tā lietošanas instrukcija. Labākais rīka izmantošanas veids ir šāds: 

 • Pirmkārt, ieteicams noskūt intīmo apmatojumu, lai tas nesapītos sūkņa gredzenā un neradītu sāpes;
 • Pēc sūkņa gredzena ieeļļošanas ar lubrikantu, lēnām ievietojiet dzimumlocekli sūkņa cilindrā;
 • Nospiediet uz sūkņa pogas blakus tam – tas ir nepieciešams, lai iekšpusi piepildītu ar vakuumu;
 • Kad rodas erekcija, izvelciet dzimumlocekli un nekavējoties uzlieciet dzimumlocekļa gredzenu. 

Pēc visām darbībām erekcija turēsies pietiekami ilgi, lai jūs un jūsu otrā pusīte varētu izbaudīt patīkamu tuvību. Jūsu rīcībā atliek izvēlēties, vai dzimumlocekļa sūknis tiks izmantots pirms priekšspēles vai tieši pirms ieiešanas partnerē. 

Kā izvēlēties pareizo? 

Bathmate Hydromax 5 Hydro-Penis Pump - Groove

Dzimumlocekļa sūkņus var atrast, iespējams, visos erotisko preču veikalos (piemēram, šeit). Tomēr plašais klāsts var būt mulsinošs, tāpēc pirms šī rīka izvēles ir svarīgi zināt, ko meklēt. 

Vispirms pārliecinieties, ka blakus sūkņa vakuuma rokturim ir vārsts, kas palīdz droši un ātri atbrīvot vakuumu. Ir arī ļoti svarīgi pievērst uzmanību sūkņa gredzena izmēram. Ja tas ir pārāk mazs, tas būs neērts, un, ja tas ir pārāk liels, tas neizraisīs vislabāko efektu. Tātad, pirms pērkat, vajadzēs izmērīt dzimumlocekļa diametru un uzzināt gredzena diametru. 

Dzimumlocekļa sūknis – divkāršs ieguvums 

Lai gan lielākā daļa dzimumlocekļa sūkņu ir pazīstami ar ietekmi uz erekciju, tiem ir arī citas priekšrocības. Piemēram, tā lietošana var sagādāt prieku, jo izraisa nebijušas sajūtas, kas līdzīgas tām, kuras piedzīvo orālā seksa laikā. 

Vēl viena priekšrocība ir ilgāks sekss. Aktivizēta asins plūsma uz dzimumorgāniem nozīmē tikai to, ka jūsu erekcija tiks nostiprināta un jūs varēsiet to izbaudīt ilgāk. 

Does Viagra Increase Penis Size? | Online Prescription Medications

Tas arī palīdzēs sasniegt lielāka un garāka dzimumlocekļa īstermiņa efektu. Tas ir vienīgais neinvazīvais veids, kā sasniegt šādus rezultātus. 

Atkal būt pārliecinātam par sniegumu gultā patiesībā var būt ļoti viegli. Viss, kas jums jādara, ir nebaidīties ieviest jauninājumus un izmantot seksa rotaļlietas. Daži intīmie produkti var palielināt prieku, bet citi, piemēram, dzimumlocekļa sūknis, pat var glābt intīmās attiecības. 

Lai attiecības būtu veselīgas, jums par tām vajadzētu cītīgi rūpēties. Un tas nozīmē ne tikai draudzību un pieķeršanos. Tā ir arī tuvība, seksuālā enerģija un aizraušanās.

Lasītākie

Tehnoloģijas  
0
705
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
399
Iepazīšanās lietotne, kas ļauj satikties pāriem ar 20 gadu vecuma starpību
Tehnoloģijas  
0
389
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?
Tehnoloģijas  
0
375
Tinder video tērzēšana “Face to Face” – kā to lietot?

Komentētākie

Tehnoloģijas  
1
348
Dzimumlocekļa sūknis – attiecību glābiņš?
Padomi  Tehnoloģijas  
0
276
8 labākās iepazīšanās aplikācijas biseksuāliem vīriešiem
Tehnoloģijas  
0
375
Tinder video tērzēšana “Face to Face” – kā to lietot?
Tehnoloģijas  Vēsture  
0
256
Kā laika gaitā mainījušās seksa rotaļlietas

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
0
164
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
0
84
Kā izvēlēties pirmo vibratoru sev vai kādam citam?
Tehnoloģijas  
0
705
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
0
347
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020

1 komentēt

 • 15.01.2021 12:28
  Nikolajs
  0

  wtf

Šis lauks ir obligāts
0/ 0