Aktualitātes  
0
238

Zinātnieki atklāj, kas patiesībā ir sieviešu ejakulācija jeb skvirts

Tātad – ir pienācis laiks parunāt par tēmu “sieviešu ejakulācija” – jo patiesībā tā nav tik noslēpumaina, kā daudzi vēlētos ticēt.

Zinātnieki ir atraduši pierādījumus tam, ka sievietes, kuras “skvirto”, izdala vienu no diviem dažādiem šķidruma veidiem – tīru urīnu vai urīna un šķidruma kombināciju, kas nāk no sievietes prostatas dziedzera.

2015. gadā pētnieki no Francijas bija pirmie, kas, izmantojot ultraskaņu, pētīja šo noslēpumaino parādību, un atklāja, ka sievietes ejakulācija rodas urīnpūslī un galvenokārt sastāv no urīna.

Nav nekā neparasta, ja sievietei kulminācijas brīdī no urīnizvadkanāla izplūst pienains balts šķidrums, taču “skvirta” laikā izdalās tik daudz šķidruma, ka tas var piepildīt veselu ūdens glāzi.

Sekss.lv - kas patiesībā ir sieviešu ejakulācija jeb skvirts

Orgasms uz laboratorijas galda

Daži nelieli pētījumi liecina, ka pienbaltais šķidrums nāk no Skenes dziedzera (saukts arī par paruretrālo dziedzeri). Daži medicīnas aprindās uzskata, ka šis dziedzeris ir līdzīgs vīriešu prostatai, lai gan to izmērs un forma sievietēm ļoti atšķiras, un to precīza funkcija nav zināma.

Jaunākajā pētījumā piedalījās 7 sievietes, kurām bija jānodod urīna paraugs, un tika veikta ultraskaņas pārbaude, lai pārliecinātos, ka viņu urīnpūslis ir tukšs.

Sievietes tika atstātas laboratorijā vai nu masturbēt vai nodarboties ar seksu ar partneri, līdz viņas gandrīz bija sasniegušas kulmināciju. Orgasma un “skvirta” brīdī viņām tika veikta atkārtota ultraskaņas pārbaude un izvadītais šķidrums tika savākts paraugu maisos. Pēc tam tika veikta atkārtota viņu iegurņu skenēšana, lai iegūtu skatu uz urīnpūsli.

Savādi, lai gan sievietes bija iztukšojušas urīnpūsli pirms lielā notikuma, skenēšana, kas tika veikta tieši pirms viņu kulminācijas, atklāja, ka urīnpūšļi atkal bija pilnībā uzpildīti.

Skenēšana pēc kulminācijas un ejakulācijas liecināja, ka brīvprātīgo pūšļi atkal bija tukši. Komanda savus rezultātus publicēja žurnālā The Journal of Sexual Medicine.

Sieviete - skvirts

Vai tas nozīmē, ka šķidrums, kas tiek izšļakstīts seksa laikā, ir urīns?

Komanda jau bija apstiprinājusi, ka tas nāk no urīnpūšļa, tāpēc tā varētu būt pareizā atbilde.

Pētnieki salīdzināja kulminācijas laikā ievāktos paraugus ar urīna paraugiem, kas tika savākti pētījuma sākumā, un atklāja, ka divām no septiņām sievietēm šie paraugi bija ķīmiski identiski. Taču pārējām piecām sievietēm paraugi bija nedaudz atšķirīgi. Komanda atrada fermentu, ko sauc par prostatas specifisko antigēnu (PSA), kas nelielā daudzumā bija brīvprātīgo sieviešu ejakulētajā šķidrumā.

PSA, ko vīriešiem ražo prostatas dziedzeris, biežāk tiek asociēts ar vīriešu ejakulātu, kur tā klātbūtne palīdz spermai peldēt. Sievietēm, šo antigēnu galvenokārt ražo Skenes dziedzeri.

Tātad, kad sievietes orgasma laikā ejakulē, viņas izdala vienkāršu urīnu vai urīnu, kas ir atšķaidīts ar šķidrumiem no sievietes prostatas dziedzera.

Atlikušie noslēpumi, kas saistīti ar šo fenomenu, ir par to, vai tā veic kādu adaptīvu funkciju un kāpēc tik maz sieviešu to spēj. Pētnieki domā, ka tas varētu būt saistīts ar to, ka dažas sievietes vispār neražo PSA, vai arī noteicošais varētu būt tieši prostatas dziedzera izmērs un forma.

Taču pētnieki arī uzskata, ka visām sievietēm vajadzētu būt spējīgām “skvirtot”, ja vien viņu partneri zina, ko dara.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4140
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1511
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1412
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1207
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
200
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
250
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
276
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
264
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
311
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
209
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties
Aktualitātes  
12
276
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
0
341
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?