Tātad – ir pienācis laiks parunāt par tēmu “sieviešu ejakulācija” – jo patiesībā tā nav tik noslēpumaina, kā daudzi vēlētos ticēt.
Zinātnieki ir atraduši pierādījumus tam, ka sievietes, kuras “skvirto”, izdala vienu no diviem dažādiem šķidruma veidiem – tīru urīnu vai urīna un šķidruma kombināciju, kas nāk no sievietes prostatas dziedzera.
2015. gadā pētnieki no Francijas bija pirmie, kas, izmantojot ultraskaņu, pētīja šo noslēpumaino parādību, un atklāja, ka sievietes ejakulācija rodas urīnpūslī un galvenokārt sastāv no urīna.
Nav nekā neparasta, ja sievietei kulminācijas brīdī no urīnizvadkanāla izplūst pienains balts šķidrums, taču “skvirta” laikā izdalās tik daudz šķidruma, ka tas var piepildīt veselu ūdens glāzi.
Orgasms uz laboratorijas galda
Daži nelieli pētījumi liecina, ka pienbaltais šķidrums nāk no Skenes dziedzera (saukts arī par paruretrālo dziedzeri). Daži medicīnas aprindās uzskata, ka šis dziedzeris ir līdzīgs vīriešu prostatai, lai gan to izmērs un forma sievietēm ļoti atšķiras, un to precīza funkcija nav zināma.
Jaunākajā pētījumā piedalījās 7 sievietes, kurām bija jānodod urīna paraugs, un tika veikta ultraskaņas pārbaude, lai pārliecinātos, ka viņu urīnpūslis ir tukšs.
Sievietes tika atstātas laboratorijā vai nu masturbēt vai nodarboties ar seksu ar partneri, līdz viņas gandrīz bija sasniegušas kulmināciju. Orgasma un “skvirta” brīdī viņām tika veikta atkārtota ultraskaņas pārbaude un izvadītais šķidrums tika savākts paraugu maisos. Pēc tam tika veikta atkārtota viņu iegurņu skenēšana, lai iegūtu skatu uz urīnpūsli.
Savādi, lai gan sievietes bija iztukšojušas urīnpūsli pirms lielā notikuma, skenēšana, kas tika veikta tieši pirms viņu kulminācijas, atklāja, ka urīnpūšļi atkal bija pilnībā uzpildīti.
Skenēšana pēc kulminācijas un ejakulācijas liecināja, ka brīvprātīgo pūšļi atkal bija tukši. Komanda savus rezultātus publicēja žurnālā The Journal of Sexual Medicine.
Vai tas nozīmē, ka šķidrums, kas tiek izšļakstīts seksa laikā, ir urīns?
Komanda jau bija apstiprinājusi, ka tas nāk no urīnpūšļa, tāpēc tā varētu būt pareizā atbilde.
Pētnieki salīdzināja kulminācijas laikā ievāktos paraugus ar urīna paraugiem, kas tika savākti pētījuma sākumā, un atklāja, ka divām no septiņām sievietēm šie paraugi bija ķīmiski identiski. Taču pārējām piecām sievietēm paraugi bija nedaudz atšķirīgi. Komanda atrada fermentu, ko sauc par prostatas specifisko antigēnu (PSA), kas nelielā daudzumā bija brīvprātīgo sieviešu ejakulētajā šķidrumā.
PSA, ko vīriešiem ražo prostatas dziedzeris, biežāk tiek asociēts ar vīriešu ejakulātu, kur tā klātbūtne palīdz spermai peldēt. Sievietēm, šo antigēnu galvenokārt ražo Skenes dziedzeri.
Atlikušie noslēpumi, kas saistīti ar šo fenomenu, ir par to, vai tā veic kādu adaptīvu funkciju un kāpēc tik maz sieviešu to spēj. Pētnieki domā, ka tas varētu būt saistīts ar to, ka dažas sievietes vispār neražo PSA, vai arī noteicošais varētu būt tieši prostatas dziedzera izmērs un forma.
Taču pētnieki arī uzskata, ka visām sievietēm vajadzētu būt spējīgām “skvirtot”, ja vien viņu partneri zina, ko dara.
- 18. GADSIMTA ceļvedis seksa pozās
- Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
- Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
- Zinātnieki atbild, kas ir veselīgāk orālā seksa laikā: izspļaut vai norīt
- Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
daugs
Tātad… tas tomēr IR urīns? Damn.
SerenaVV
man arī likās ka tas nav urīns, bet nu… tas patiesībā neko nemaina!
Olafs
Tu domaji, ka seiviešu ķermeņos tāpat vien stāv kautkāds litrs ar šķidrumu?
SerenaVV
Litrs???? Izklausās šausmīgi daudz.