Padomi  
1
100

Atšķirības starp vīriešu un sieviešu orgasmiem: vai ir iespējams “beigt” reizē?

Ja vēlies izbaudīt vienlaicīgu orgasmu ar savu mīļoto, jeb, kā tautā saka – beigt reizē, tad tev ir jāizprot, kā tad īsti veidojas sieviešu un vīriešu orgasmi. Sievietes orgasms Kad sieviete piedzīvo orgasmu, muskuļi, kas aptver viņas iegurņa pamatni (arī maksti, anālo atveri un dzemdi), ritmiski saraujas un atslābinās. Tas viss sniedz intensīvu un patīkamu…

Ja vēlies izbaudīt vienlaicīgu orgasmu ar savu mīļoto, jeb, kā tautā saka – beigt reizē, tad tev ir jāizprot, kā tad īsti veidojas sieviešu un vīriešu orgasmi.

Sievietes orgasms

Kad sieviete piedzīvo orgasmu, muskuļi, kas aptver viņas iegurņa pamatni (arī maksti, anālo atveri un dzemdi), ritmiski saraujas un atslābinās. Tas viss sniedz intensīvu un patīkamu sajūtu visā sievietes ķermeņa lejasdaļā un dažkārt pat visā ķermenī.

Sievietes var piedzīvot vairākus orgasmus pēc kārtas – katru nākamo neilgi pēc iepriekšējā. Tas ir tāpēc, ka klitors atgriežas normālā izmērā 10-15 sekundes pēc orgasma piedzīvošanas. Tātad tas atkal ir gatavs stimulēšanai. Vīriešiem ir nepieciešams ilgāks laiks, lai atgūtos pēc ejakulācijas.

Kā beigt reizē?

Drošākais veids, kā sieviete var gūt orgasmu, ir klitora stimulēšana, piemēram, masējot to ar pirkstiem vai mēli, kā arī ar seksa rotaļlietām.

Lielākajai daļai sieviešu ar parastu dzimumaktu (vaginālo seksu) nepietiek, lai viņas iegūtu orgasmu, kas nozīmē, ka būs nepieciešama arī citu jutīgo zonu stimulācija.

Ir sievietes, kuras var piedzīvot īpašu ejakulāciju jeb skvirtu, kas rodas, stimulējot G punktu. G punkts (jeb pareizāk – G zona) ir zona uz maksts priekšējās sienas apmēram 5 cm dziļumā. Dažām sievietēm šī zona īpašas sajūtas nerada, bet dažām tā ir īpaši jutīga un tās stimulācija noved pie orgasma. To var stimulēt ar pirkstiem, seksa rotaļlietām un dažām seksa pozām.

Būtībā viss sievietes ķermenis var sagādāt viņai baudu. Bet dažas vietas ir īpaši jutīgas pret pieskārieniem. Sievietēm tas galvenokārt ir klitors, lielās un mazās kaunuma lūpas un pati maksts. Taču arī sievietes kakls, rokas, krūtis, sēžamvieta un augšstilbu iekšpuses ir ļoti jutīgas zonas. Krūtis, it īpaši krūtsgali, ir jutīgi pret pieskārieniem. Kad sieviete ir uzbudināta, krūtsgali kļūst cieti – tie uzbriest un kļūst tumšāki. Ja sievietei patīk pieskārieni viņas krūtīm, partneris var izmantot pirkstus, lūpas, mēli un pat zobus. Pieskaroties vienlaicīgi gan krūtsgaliem, gan klitoram vai G punktam, sieviete var izjust ļoti lielu uzbudinājumu.

Vīrieša orgasms

Vīriešu orgasma mehānisms atšķiras no sieviešu orgasma. Kad vīrietis ir seksuāli uzbudināts, viņa dzimumloceklis piebriest. Kad vīrietis piedzīvo orgasmu, viņa muskuļi saraujas un atslābst – no dzimumlocekļa izplūst dzeltenīgi balts šķidrums – sperma.

Kad vīrietis dzimumakta laikā piedzīvo orgasmu, viņš parasti pārstāj kustēties uz priekšu un atpakaļ. Kustēšanās šajā brīdī parasti izraisa pārāk intensīvas sajūtas.

Pēc orgasma viņa dzimumlocekļa galviņa parasti ir ļoti jutīga – pieskaršanās tai var izraisīt ne pārāk patīkamas sajūtas. Tikmēr sievietēm bieži patīk, ja kustības turpinās arī nedaudz pēc orgasma.

Visjutīgākās erogēnās zonas vīriešiem, protams, ir dzimumloceklis un sēklinieki, īpaši dzimumlocekļa galviņa. Taču jutīgs ir arī kakls, rokas, krūtis un dibens. Vīrietis var piedzīvot erekciju visnegaidītākajos brīžos, un tajā nav nekā apkaunojoša. Taču tas nenozīmē, ka ir pienācis laiks seksam tieši šeit un tagad.

Kā piedzīvot kopīgu orgasmu jeb kā beigt reizē?

Vīrieši dzimumakta laikā parasti piedzīvo orgasmu ātrāk nekā sievietes. Tas var būt kaitinoši, jo partnere dažkārt paliek neapmierināta. Šeit ir daži padomi, kā vīrietim paildzināt brīdi līdz orgasmam:

 • Paņem nelielu pauzi;
 • Koncentrējies uz citām ķermeņa daļām;
 • Domā par kaut ko citu, nevis par seksu;
 • Uz brīdi izvelc dzimumlocekli no maksts;
 • Ar pirkstiem saspied dzimumlocekli pie tā pamatnes;
 • Izmanto dzimumlocekļa gredzenus, lai aizkavētu ejakulāciju un pagarinātu erekciju.

Atceries, ka vīrieši parasti sasniedz orgasmu ātrāk nekā sievietes, tāpēc, ja vīrietis beidz pirms sievietes, tas ir pilnīgi normāli. Ja tu parasti beidz pirmais, nākamreiz pamēģini sagatavoties mīlas spēlēm. Pajautā savai partnerei, kas viņai patīk. Ļaut viņai atslābināties un kādu brīdi velti viņai gultā nedalītu uzmanību. Parādi viņai, ka esi sajūsmā, redzot, kā viņa izbauda tavus glāstus un skūpstus. Tas viņu uzbudinās un ļaus viņai sasniegt orgasmu ātrāk, kas nozīmē, ka varēsiet beigt reizē.

1 komentārs

 • 29.12.2021 23:13
  Olga Volga
  0

  Biju tiešām laimīga, kad pirmo reizi izbaudīju, ko nozīmē “beigt reizē”. Kad vīrietis beidz, sēkla “triecas” pret dzemdes kakliņu, un tas rada tik patīkamas izjūtas, ko citādi nevar sasniegt…no tā rodas atkarība 🙂 🙂

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3180
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1643
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1482
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1063
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
310
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
211
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
113
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
205
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
229
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
130
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1482
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
419
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim