Padomi  Aktualitātes  
2
295

Fingerings – orgasms būs, pat ja vīrietis būs noguris! Instrukcija

“Pēc visiem šiem kopā pavadītajiem gadiem viņš joprojām nezina, kur atrodas klitors,” pirms šķiršanās no tēva atklāja Bridžitas Džounsas māte. Piekrītu, šis tiešām varētu būt pamatots šķiršanās iemesls. Bet lai taupītu jūsu nervus, “izķidāsim” tādu procesu kā fingerings. Starp citu, fingerings ir vienkāršākais veids, kā sievietei sasniegt orgasmu.


Dažviet pasaulē šī procesa definēšanai tiek izmantoti medicīniskie termini, to dēvējot par “masturbāciju”. Taču Eiropā un Amerikā tiek lietots ļoti pikants vārds – “fingerings”, no vārda “finger”, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē “pirksts“.

Lai “pirkstošana” izdotos, partneris būs jāapmāca. Un, protams, viņam jābūt gatavam ne tikai morāli, bet arī fiziski – pirmās reizes var prasīt diezgan daudz laika un pacietības, bet, ticiet man, tas ir tā vērts! Tāpēc, lai atvieglotu procesu, aprakstīsim to soli pa solim.

Pirkstiem jābūt tīriem!

Tīras, sterilas rokas! Mēs nepārspīlējam! Parūpējies par to, lai nagi būtu īsi. Pirmkārt, zem nagiem uzkrājas dažādi mikrobi, kas var iekļūt sievietes dzimumorgānos. Otrkārt, tu vari nejauši viņu saskrāpēt, radot ideālu vidi infekcijām.

Glāze ūdens uz naktsgaldiņa

Seksologi iesaka izdzert litru ūdens uzreiz pēc fingeringa, jo ​​tā laikā urīnceļos var iekļūt baktērijas. Tu vari arī vienkārši nomazgāt intīmās ķermeņa daļas ar ūdeni. Ja esi izpildījusi pirmos divus punktus, fingeringam vajadzētu būt drošam priekam.

Lubrikanti uz ūdens bāzes

Bez tā, protams, var iztikt, ja parasta mīlēšanās bez lubrikanta tev nesagādā grūtības. Kad tev vajadzētu sākt domāt par lubrikanta izmantošanu? Kad jūs abi guļat un vaidat pēc seksa – viņš no baudas, bet tu no sūrstošām sāpēm.

Kāpēc seksa vietā izvēlēties fingeringu?

 • Kad pēc darba nav spēka veikt enerģiskas ķermeņa kustības, bet gribas mīlestību, varat dāvāt viens otram baudu ar rokām.
 • Ja tev ir augstāks libido nekā partnerim.
 • Kad jūs abi patiešām vēlaties seksu, bet pa rokai nav prezervatīvu.
 • Kad jūs vienkārši vēlaties dažādību.

Daba un ķermenis

Klitori ir dažādi – tas ir fakts. Vienām tas ir ļoti jutīgs, tāpēc reizēm pieskaroties, sajūsmas vietā jūtamas sāpes. Citām, gluži pretēji, jutība ir maza, un klitors vispār nereaģē uz pieskārieniem.

Ja klitors ir pārāk jutīgs, palūdz savam mīļotajam būt uzmanīgam: viņš var pieskarties kaunuma lūpām ar diviem pirkstiem, īpaši nespiežot pirkstus, bet vieglām kustībām tos griežot pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji pulksteņrādītāja virzienam, atkarībā no tā, kā vēlies tu. Ja pat šāda netieša stimulēšana rada diskomfortu, kaunuma lūpas var saspiest ar diviem pirkstiem (īkšķi un rādītājpirkstu) vietā, kur tās pārklāj klitoru. Kad klitors kļūst uzbudināts (tātad mazāk jutīgs pret sāpēm), var sākt tiešu stimulēšanu.

Taču, ko darīt, ja sievietes klitors nav īpaši jutīgs?

Pirmkārt, vari izmantot kādu sildošu vai, gluži otrādi, atvēsinošu smērvielu, lai stimulētu vairāk dažādu sajūtu.

Otrkārt, tuvojies šim baudas punktam no abām pusēm: ar kreisās rokas rādītājpirkstu un vidējo pirkstu iekļūsti iekšā un stimulē G punktu, un ar labās rokas rādītājpirkstu veic apļveida kustības ap klitora galvu. Ja darīsi to pietiekami prasmīgi, orgasms būs ārkārtīgi spēcīgs.

Tagad, kad esi apguvis teoriju un morāli sagatavojies, vari pāriet pie svarīgākā:

Galvenās fingeringa metodes

 • Masāža. Masāžas laikā lubrikantu maigi ierīvē kaunuma lūpās, vispirms ar īkšķi, pēc tam ar pārējiem pirkstiem, pamazām tuvojoties klitoram, bet tam nepieskaroties.
 • Iespiešanās. Labās rokas rādītājpirksts un vidējais pirksts pieskaras G punktam, īkšķis masē klitoru. Tev jāmēģina savienot visus trīs pirkstus gredzenā, vienlaikus saspiežot jutīgo G punktu. (Mistiskais G punkts – kas tas ir un kur tas atrodas?)
 • Vēl viens baudas punkts. Stimulē viņas klitoru ar zeltnesi un vidējo pirkstu un tūpļa atveri ar īkšķi.
 • Masē ar pirkstu galiem viņas maksti, it kā uzsverot tās kontūras. Orgasma sasniegšana šādā veidā ir maz ticama, taču šī metode procesa sākumā vai starplaikos ir tieši tas, kas nepieciešams.
 • Iekšā un ārā. Ar diviem labās rokas pirkstiem stimulē G punktu, bet ar kreisās rokas plaukstu viegli spied uz viņas vēdera lejasdaļas.

Ko tikmēr dara viņa?

Kamēr tavs partneris cenšas tev izpatikt, neguli. Stimulē viņa dzimumorgānus, bet neturi to vienkārši savā dūrē – tas acīmredzot ir ļoti iedarbīgi, taču jau simtiem reižu izmēģināts, tāpēc vairs nav interesanti. Tātad, tavs uzdevums ir ne tikai sagādāt savam mīļotajam orgasmu, bet arī sniegt jaunas sajūtas.

 • Satver viņa dzimumlocekli ar trim pirkstiem tā, it kā tu turētu pildspalvu. Pārvieto tos uz augšu un uz leju. Kustības ar pirkstiem būs daudz garākas nekā ar dūri.
 • Izmanto abas plaukstas. Divas dūres ir interesantākas par vienu. Apklāj plaukstas ar smērvielu un vienu roku novieto pie viņa locekļa galviņas. Otru dūri virzi no augšas uz leju, un, pieskaroties kaunuma kaulam, veic šo pašu kustību ar otru roku. Kad tava roka saskaras ar pirmo dūri, atkal pārvieto to uz locekļa augšējo daļu. Tā veidojas nepārtrauktas kustības ķēde un nevis uz augšu-leju, bet vienmēr tikai uz leju. Tad vīrietis visilgāk spēs balansēt uz orgasma robežas.
 • Satver dzimumlocekli ar kreiso roku un pārvieto to pa viņa dzimumlocekli uz augšu un uz leju. Ar labās rokas rādītājpirkstu viegli velc apli ap dzimumlocekļa galvu.
 • Ieeļļo labās rokas plaukstas centru. Stingri saspied viņa dzimumorgānus ar kreiso dūri un ar labās rokas plaukstas vidu ar apļveida kustībām stimulē dzimumlocekļa galvu.

Orālā seksa tehnika sievietēm – Kivina metode

2 komentāri

 • 28.12.2022 08:33
  Rita
  1

  ES gribētu publiskā vietā

 • 29.12.2022 00:08
  sister
  0

  Man patīk fingerings un dažreiz mans puisis man to dara publiskās vietās

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5607
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2143
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2069
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1686
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
16
313
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
502
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
402
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
383
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
611
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
260
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
420
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?