Padomi  
0
115

Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus

Sievietes nereti nespēj sasnigt orgasmu tieši viņām nepiemērotas pozas dēļ. Turklāt izrādās, ka lielai daļai sieviešu ir svarīgāk, lai viņu mīļotais sasniegtu orgasmu, nekā pašām to izbaudīt. Tas nav mainījies gadu desmitiem, un domas par orgasmu joprojām dalās gan visā pasaulē, gan guļamistabā. Saskaņā ar pētījumu rezultātiem, 53% vīriešu sasniedz orgasmu katru reizi, kad nodarbojas…

Sievietes nereti nespēj sasnigt orgasmu tieši viņām nepiemērotas pozas dēļ. Turklāt izrādās, ka lielai daļai sieviešu ir svarīgāk, lai viņu mīļotais sasniegtu orgasmu, nekā pašām to izbaudīt. Tas nav mainījies gadu desmitiem, un domas par orgasmu joprojām dalās gan visā pasaulē, gan guļamistabā. Saskaņā ar pētījumu rezultātiem, 53% vīriešu sasniedz orgasmu katru reizi, kad nodarbojas ar seksu, un tikai 25% sieviešu izjūt to pašu.

Kādas seksa pozas sievietēm ļauj sasniegt spēcīgu orgasmu?

Ja sieviete dod priekšroku dzimumaktam ar locekļa ievadīšanu, viņa droši vien zina arī to, ka sasniegt orgasmu nav nemaz tik viegli. Vairumam sieviešu ir nepieciešama arī klitora stimulācija, taču lielākajā daļā pozu klitors nemaz netiek aizskarts. Šoreiz apskatīsim pozas, kas ļaus sasniegt lielāku baudu.

Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus

1: Kaķa poza

Šajā pozā sieviete guļ gultā, bet vīrietis atrodas viņai virsū. Ja svara starpība starp vīrieti un sievieti ir liela, sievietei būs vieglāk, ja vīrietis balstīsies uz rokām. Ja vīrietis atrodas piepaceltā stāvoklī, viņa dzimumloceklis neiekļūst sievietē līdz galam, un dzimumlocekļa sakne masēs sievietes klitoru, radot patīkamas sajūtas, kas novedīs līdz orgasmam. Šeit var izmantot arī pāru vibratoru, kas ievērojami pastiprinās sajūtu gammu.

Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus

2: Apgrieztā jātnieces poza

Vīrietis guļ uz muguras, bet sieviete sēž viņam virsū ar muguru pret vīrieti. Šajā pozā vīrietis brīvi piekļūst sievietes klitoram un var veikt galvu reibinošu masāžu ar pirkstiem vai vibratoru.

Seksa poza

3: No aizmugures

Sieviete guļ uz vēdera. Vīrietis viņā iekļūst no mugurpuses. Tā kā sievietes gurni nav pacelti, kā tas parasti ir sunīšu pozā, viņa var gūt pavisam cita veida baudu. Vīrietis var maigi glāstīt klitoru. Daudzas sievietes sasniedz savu pirmo spēcīgo orgasmu, nodarbojoties ar seksu tieši šajā pozā.

Seksa poza

4: Karotītes poza

Vecā labā karotītes poza sievieti nekad nepievils. Tās, kurām mīļotais vienlaikus masēs klitoru, gūs baudas virsotnes. Uzklāj uz klitora stimulējošu eļļu, kas to padarīs vēl jutīgāku un pastiprinās orgasmu.

Ņemiet vērā, ka vīrietim grūdienu izdarīšana un vienlaicīga klitora stimulēšana var būt apgrūtinoša. Turklāt sievietei orgasma sasniegšanai nepieciešams diezgan ilgs laiks. Erotiskās izklaides industrija ir radījusi dažādus palīgrīkus, kas padarīs intīmās nodarbes vienkāršas, ērtas un īpaši patīkamas.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2992
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1605
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1444
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  Aktualitātes  
1
877
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Padomi  
9
279
Sekss trijatā - vai ir tā vērts?
Padomi  
9
167
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
6
202
Soli pa solim - kā uzbudināt sievieti?
Padomi  Aktualitātes  
6
243
Sekss pirmajā randiņā – perfekts starts attiecībām

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
148
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
1
81
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
395
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
5
159
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa