Tehnoloģijas  
1
182

Kādas ir latviešu iecienītākās seksa rotaļlietas?

Seksa rotaļlietu tirgus pēdējo piecu gadu laikā ir paaudzis no 15 līdz 50 miljardiem dolāru un šī pieauguma ātrums nesamazinās. Intīmo preču popularitāte ir augusi lielā mērā pateicoties amerikāņu filmu industrijas pūlēm šīs tabu tēmas izskaušanā. Lielākoties varam pateikties tieši 90. gadu seriāla “Sekss un lielpilsēta” brīvdomīgajām varonēm.

Nākošo seksa rotaļlietu popularitātes vilni radīja filma “Greja piecdesmit nokrāsas”, kas gaismā cēla tādas intīmās nodarbes kā sasiešanu un anālo baudu. Pārsteidzošā kārtā filma popularizēja tieši vaginālās lodītes. Vaginālās lodītes patiesībā ir paredzētas intīmās veselības uzlabošanai – tās palīdz stiprināt iegurņa pamatnes muskuļus un mazina urīna nesaturēšanas problēmu. Blakus parādība ir spēcīgāki orgasmi. Taču, patiecoties filmas galvenajiem varoņiem, vairākums tās saista ar erotiku.

Seksa rotaļlietu industrijas virzība

1970. gados seksa rotaļlietu pasaule bija visai drūma, jo ražotāji vēl nepārzināja dažādo materiālu kaitīgo ietekmi uz intīmajām zonām.

Neticami, bet vēl pirms desmit gadiem veikalu letes bija pilnas ar seksa rotaļlietām, kas pie augstākas temperatūras sāka kust.

Šādu preču tīrīšana pēc sanitārajām prasībām nebija nemaz iespējama. Seksa rotaļlietas bija lētas un nekvalitatīvas.

Kādreiz, kad intīmpreču veikali vēl nebija pieejami internetā, nācās rēķināties ar kaudzi neveiklību, apmeklējot tos klātienē. Visas seksa rotaļlietas bija aiz stikla letes, un lai ar tām iepazītos, bija jāuzsāk saruna ar pārdevēju.

Ja pircējs vēl īsti neapzinājās, ko vēlas, taču interese bija liela, kauns bija jāmet pie malas.

Papildu tam, nedod dievs, ja veikalā ienāca kāds paziņa. Par laimi e-iepirkšanās izslēdz iespēju erotisko preču veikalā satikt kaimiņu, darba devēju vai pasniedzēju, un ikviens var bez raizēm izvēlēties sev mīļāko rotaļlietu.

Kas ir intīmpreču veikalu klienti?

Nelielā Latvija savos uzskatos ir kļuvusi brīvdomīgāka un zinošāka, un pāru attiecības aizvien vairāk tiek atsvaidzinātas ar seksa rotaļlietām. Draudzenes savā starpā runā salīdzinoši atklāti par to, kāda ir viņu gultas dzīve ar mīļoto. Cik garš, resns, līks ir partnera dzimumloceklis un kādā stilā visvairāk notiek draiskošanās. Par to, kas paliek naktsskapīša atvilktnē, tiek klusēts kā kapā. Gan ar laiku mainīsies arī tas.

Intīmpreču veikalu apmeklētāju vecums svārstās no 20 līdz 76 gadiem. Lai arī pāru attiecībās seksuālā tuvība ikdienas steigā bieži paliek otrajā plānā, latvieši to mēdz uzmundrināt ar erotikas veikalos atrodamo produktu palīdzību.

Latviešu iecienītākās seksa rotaļlietas

1. Pāru vibratori Lelo Noa un Partnertoy

Latviešu iecienītākās seksa rotaļlietas
FOTO: Publicitātes foto

Latvieši ir iecienījuši pāru vibratorus, kas dzimumakta laikā stimulē sievietes klitoru un aizved līdz jaunām baudas virsotnēm. Šīs rotaļlietas ir populāras gan sieviešu, gan vīriešu vidū, un sniedz papildu asumiņu draiskojoties kopā. Klitora stimulēšana palielina sievietes iespēju sasniegt orgasmu par 75%.

2. Orgasma krēmi

Latviešu iecienītākās seksa rotaļlietas
FOTO: Publicitātes foto

Vēl kāds iecienīts produkts ir orgasma krēmi, kas ir radīti maksimālai dzimumakta izbaudīšanai. Tie ir krēmi ar speciālu sastāvu, kas ir izgatavoti tikai no dabīgiem savienojumiem un ekstraktiem. Tie pastiprina intīmo zonu jutīgumu, lai abi partneri var piedzīvot papildu baudu.

3. Vibrējoša dzimumlocekļa uzmava G punkta un klitora stimulēšanai

Latviešu iecienītākās seksa rotaļlietas
FOTO: Publicitātes foto

Dzimumlocekļa uzmava G punkta un klitora stimulēšanai ir kaut kas īpašs. Uzmava masē G punktu, turklāt pagarinošā, caurspīdīgā un elastīga uzmava loceklim, ļauj transformēt vīrieša lepnumu par iespaidīgu vibratoru.

4. Geisha Balls 2 vaginālās lodītes

FOTO: Publicitātes foto

Latvieši ir iecienījuši arī vaginālās lodītes, kas trenē iegurņa pamatnes muskuļus, kā rezultātā pastiprinās orgasmi, muskuļi ir stingrāki, un atrisinās urīna nesaturēšanas problēmas. Pietiek pat ar piecu minūšu treniņu dienā.

Vaginālajām lodītēm ir trīs svaru kategorijas:

  • 1. līmenis ∼ 50 g piemērotas iesācējām;
  • 2. līmenis ∼70 g piemērotas sievietēm ar priekšzināšanām;
  • 3. līmenis ∼ 90–150 g sniedz īpašu tonusu un stingru iznākumu.

Mūsdienīgas vaginālās lodītes kustās kopā ar ķermeni, un rezultāta iegūšanai nav obligāti jāveic iegurņa pamatnes celšanas jeb Kēgela vingrinājumi. Trenēšanās ir padarīta jautrāka. Lodītes var lietot, veicot mājas darbus vai pastaigājoties.

5. Late to Bed vibrators-zaķītis

Latviešu iecienītākās seksa rotaļlietas
FOTO: Publicitātes foto

Late to Bed ir tieši piemērota izmēra – ar 3,5 cm diametru un 20 cm garš. Vibrators masē klitoru un G punktu ar 30 dažāda ātruma vibrācijām. Vibrators-zaķītis ir īpaši iecienīts latviešu daiļaviņu vidū.

6. Klitora stimulators Satisfyer 1 Next Generation

FOTO: Publicitātes foto

Satisfyer 1 Next Generation ir tieši tas, ko sievietes vēlas. Tā ovālais gals, inovatīvā vakuuma tehnoloģija un bez saskares masāžas efekts nodrošina vēl nebijušu baudu. Klitora stimulatori ir populāri gan sieviešu vidū baudai vienatnē, gan arī vīriešu vidū, jo padara priekšspēli īpaši jautru.

Atrodot piemērotāko vietu un ērtāko uzgali, baudas viļņi ir visintensīvākie. Ierīce nav jākustina uz priekšu un atpakaļ, tā visu izdara jūsu vietā.

7. Ilgāka erekcija ar dzimumlocekļa gredzenu

FOTO: Publicitātes foto

Liela daļa vīriešu savas dzīves laikā saskaras ar erekcijas problēmām, un izrādās, ka latviešu bāleliņi nav izņēmums. Tā kā vīrieši sasniedz orgasmu daudz ātrāk kā sievietes, grūtības sagādā tieši erekcijas ilgāka noturēšana, lai sagādātu baudu arī sievietei. Erekcijas krēmi stimulē dzimumlocekļa asins apgādi un paātrina erekcijas rašanos. Savukārt dzimumlocekļa gredzeni palīdz erekciju noturēt ilgāk. Vīrietis ar gredzenu lielāku baudu negūst, toties sieviete gan.

Dzimumlocekļa gredzena noņemšana baudas augstākajā punktā pastiprina vīrieša orgasma stiprumu. Win-win situācija abiem, un tādējādi krēma un gredzena kombinācija ir ļoti populāra. Dzimumlocekļa gredzeni mēdz būt arī vibrējoši. Vibrējošie dzimumakta laikā masē sievietes klitoru un daudzkārt palielina iespēju sievietei gūt orgasmu.

1 komentārs

  • 02.08.2021 23:16
    Aivars Delveris
    0

    wowowo nerātnie latvieši 😀 😀 😀

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
4665
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
3
660
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020
Tehnoloģijas  
0
588
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
2
545
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai

Komentētākie

Tehnoloģijas  
8
175
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
6
307
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
5
217
Labākās videospēļu seksa ainas
Tehnoloģijas  
5
475
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
322
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
2
140
Viņš nevēlas, lai es izmantoju vibratoru. Ko darīt?
Tehnoloģijas  
8
175
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
0
162
Labākie vibratori, kas darbināmi ar tālvadības pulti – TOP 7