Tehnoloģijas  
0
535

Kompaktākās seksa rotaļlietas sievietēm

Nepieciešams nerātns baudas starpbrīdis darba vietā vai pavisam vienkārša ‘’izlaušanās’’ no ierastās, un nogurdinošās rutīnas? Atmet kautrību un aizspriedumus – palutini sevi ar kādu no šajā rakstā uzskaitītajām spēļmantiņām! Šīs seksa rotaļlietas ir izmērā mazas, eleganti diskrētas, kā arī itin viegli ietilps pat vismazākā izmēra rokas somiņā. Ar šo kompakto seksa rotaļlietu palīdzību Tavam orgasmam vairs nav jāaprobežojas ar vietu un laiku – dari TO, kur vien ienāk prātā!

Seksa rotaļlietas - Bodywand Mini

Klitora stimulators ‘’Bodywand Mini’’

Kas gan ir elsojošs orgasms bez klitora stimulācijas? Stiprā dzimuma pārstāvji nereti piemirst tieši par uzmanības pievēršanu šai sievietes ķermeņa daļai, bet klitora stimulēšanas ierīce ‘’Bodywand Mini’’ rīkojas tieši pretēji – šī intīmmantiņa ir gatava veltīt gan maigas, gan spēcīgi niknākas vibrācijas uz alkstošā klitora sieniņām. Lai gan šī sievišķīgā spēļmantiņa ir aprīkota tikai ar 1 masāžas stipruma līmeni, šis līmenis neapšaubāmi neliks vilties nevienai kārumniecei!

‘’Bodywand Mini’’ ir lieliski piemērots arī lietošanai divatā – nodod tā kontroli vīrieša rokās un izbaudi satraucošu locekļa penetrāciju un intensīvu klitora stimulāciju vienlaicīgi. Kas var būt labāks par šo?

Dāmas, ar pieredzi šī baudrīka lietošanā, noteikti iesaka pamēģināt arī ‘’Bodywand’’ klitora stimulatora lielizmēra versiju – 15 cm garumā ar 3,8 cm galviņas apkārtmēru.

  • Seksa rotaļlietas vidējā cena – € 20
  • ‘’Bodywand Mini’’ garums – 10 cm

Mīlas bumbiņas ‘’OVO L1’’

Mīlas bumbiņas

Maigāku sajūtu cienītājām www.sekss.lv noteikti iesaka ielūkoties tā dēvēto mīlas bumbiņu piedāvājumā. Mūsuprāt, visefektīvākās no mīlas lodītēm ir tieši plaši atpazīstamā Vācijas ražotāja ‘’OVO’’ elegantās bumbiņas. Tās, pēc ievietošanas vagīnā, pakļausies Tava ķermeņa radītajām kustībām, izraisot viegli vibrējošas pulsācijas. Paturi prātā, ka baudpilnu sajūtu tveršanai ir nepieciešama pastāvīga kustība, tāpēc ‘’OVO L1’’ lodītes ir īpaši piemērotas tām dāmām, kas nemitīgi atrodas skrējienā.

Nedrīkst nepieminēt, ka ‘’OVO L1’’ bumbiņveida stimulators lieti noderēs arīdzan sievietes iegurņa pamatnes muskulatūras stprināšanai. Kādēļ gan neapvienot patīkamo ar lietderīgo? Jāuzsver, ka šis baudrīks ir papildināts ar elastīgu saitīti vieglākai lodīšu izņemšanai.

Atliek vien piebilst, ka šīs diskrētās mīlas lodītes spēs kalpot arī, kā visai intriģējošs palīgs BDSM jeb erotiskās varas apmaiņas prakses cienītājām. Iesaki akta partnerim vai partnerei tās pielietot soda apmēra noteikšanā, piemēram, liekot Tev, bumbiņām joprojām atrodoties vagīnā, doties uz darbu vai kādu saviesīgu pasākumu. Jautrība garantēta!

  • Seksa rotaļlietas vidējā cena – € 29
  • ‘’OVO L1’’ lodīšu kopējais garums – 22,5 cm / ievietojamais garums – 9,5 cm

Daudzfunkcionālā ķēdīte ‘’Vesper’’

Vai esi dzirdējusi par vienu no jaunākajiem trendiem kompakto seksa rotaļlietu pasaulē? Tas ir nekas cits kā divi vienā kaklarotas – gan skaistumam, gan trakulīgiem orgasma mirkļiem vienatnē. Neticami moderns risinājums, vai ne tā? Un tas vēl nav viss! ‘’Vesper’’ ir aprīkots ar 4 vibrācijas stipruma līmeņiem, proti, zemu, vidēju, augstu un izteikti pulsējošu, lai apmierinātu pat vistrakulīgāko dāmu iegribas.

Lai maksimāli vienkāršotu šī baudrīka pielietošanu, ‘’Vesper’’ ķēdītes ražotāji ir īpaši parūpējušies par intīmmantiņas viedo uzlādi – viss, kas Tev ir jādara, ir jāpieslēdz šī spēļmantiņa pie sava personīgā datora. Pilnīgai ‘’Vesper’’ uzlādei nepieciešama vien pusotra stunda – rotaļlietas uzlādes laikā iegūtā enerģija spēs Tevi aplaimot ar veselām 40 minūtēm intensīvā pulsācijas perioda. Vareni!

Diskrētās ķēdītes ‘’Vesper’’ entuziastes uzsver, ka šis palīgrīks ir neticami kluss! Ievieto to biksītēs vai izmanto to sava klitora stimulēšanā, un ļaujies prieka pilniem mirkļiem jebkurā vietā un laikā!

  • Seksa rotaļlietas vidējā cena – € 42
  • ‘’Vesper’’ ķēdītes piekariņa garums – 9,5 cm
Seksa rotaļlietas - Vesper

Vēlies iepriecināt arī savu vīrieti? Dodies uz mūsu iepriekšējo rakstu https://sekss.lv/kompaktakas-seksa-rotallietas-viriesiem-ieskaties-un-izvelies/ un izvēlies savam staltajam bruņiniekam visatbilstošāko intīmmantiņu. Kompakti risinājumi aktīvam vīrietim!

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
8499
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
3
890
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
2
816
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai
Tehnoloģijas  
0
752
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?

Komentētākie

Tehnoloģijas  
8
328
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
6
693
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
5
646
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tehnoloģijas  
5
321
Labākās videospēļu seksa ainas

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
490
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
2
190
Jaunās seksa tehnoloģijas rada kaudzi neskaidrību
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
1
324
10 padomi sievietēm, lai sasniegtu spilgtu orgasmu
Tehnoloģijas  
2
175
Vīrieši atklāj iemeslus, kādēļ viņi maksā par OnlyFans