Tehnoloģijas  
0
716

Kompaktākās seksa rotaļlietas vīriešiem

Vai arī Tev, atrodoties darba vietā, nāk prātā dažnedažādas draiskulības? Nesatraucies – Tu neesi vienīgais! Lai raiti, vienkārši un bez liekas smērēšanās apmierinātu sevi gan mājās, gan darbā, kā arī savā personīgajā automašīnā, Tev noteikti jāiepazīstas ar dažām no kompaktākajām stiprā dzimuma intīmmantiņām. Šīs seksa rotaļlietas ir izmērā mazas, diskrētas un viegli pārnēsājamas kaut vai vienā no Tavu bikšu kabatām. Ieskaties un izvēlies sev tīkamāko variantu!

Seksa rotaļlietas - TENGA

Oliņa ‘’Tenga’’

Ja esi lētākās opcijas meklējumos, mazā un kompaktā oliņa ‘’Tenga’’ ir īstais masturbācijas rīks tieši Tev. Šī pikantā spēļmantiņa, kā jau iesaka baudrīka nosaukums, pēc izskata atgādina pavisam parastu olu. ‘’Tenga’’ ir ļoti elastīga – tā spēj izstiepties līdz pat 30 cm garumā, tāpēc būs lieliski piemērota arī ar lieliem izmēriem apveltītiem vīriešiem. Šie masturbatori ir pieejami dažnedažādās maigu tekstūru kombinācijās. Kā izteiktākās no tekstūrām noteikti jāmin ‘’surfer’’ jeb ‘’sērfotājs’’, kas vīrieša loceklim piedāvā pieredzēt nevienmērīgu pumpiņu un locītu rieviņu sniegto baudījumu, kā arī ‘’thunder’’ jeb ‘’pērkons’’, kas, loceklim rīvējoties pa oliņas iekšpusi, atgādina lielas, lauzītas formas rievas. ‘’Tenga’’ oliņas ražotāji par visu jau ir padomājuši – oliņas komplektā ietilpst arī lubrikanta paraudziņš.

Lai gan ‘’Tenga’’ pēc būtības ir paredzēta vienai lietošanas reizei, pieredzējuši oliņas lietotāji atzīst, ka, lietojot pietiekami daudz lubrikanta un kārtīgi izmazgājot baudrīku ar siltu ūdeni, masturbatoru ir iespējams lietot līdz pat 5 reizēm.

  • Seksa rotaļlietas vidējā cena –  € 7.50

Vibrējošais gredzens ‘’Lelo Tor 2’’

Seksa rotaļlietas - Lelo Tor 2

Vēlies ko tādu, kas noderētu gan masturbēšanai vienatnē, gan lietošanai kopā ar mīļoto? Izvēlies vibrējošo gredzenu ‘’Lelo Tor 2’’! Konkrētais masturbators ir visai universāla ierīce, kas itin naski un vienkārši aplaimos ikviena vīrieša iegribas – uzliec to uz sava locekļa pamatnes un izjūti, kā šī spēļmantiņa ierobežo peņa asinsriti un padara to ar vien stingrāku! Šī ierīce ir tik minimāla, ka bez sarežģījumiem iekļausies arī Tavas žaketes iekšējā kabatiņā. Ja esi viens no tiem vīriešiem, kas dod priekšroku netiklām spēlītēm dušā vai vannā, ‘’Lelo Tor 2’’ ir īpaši izstrādāts tieši Tavu fantāziju piepildīšanai – baudrīks ir ūdensizturīgs. Izvēlies savām vajadzībām piemērotāko stimulēšanas režīmu un ļaujies fantastiskiem brīžiem vienatnē.

‘’Lelo Tor 2’’ vibrējošā gredzena cienītāji uzsver, ka šis baudrīks patiesi ir tā vērts, jo, pateicoties tajā iestrādātajiem 6 stimulēšanas režīmiem, tas spēj sniegt visai intensīvu baudu gan vīrietim, gan sievietei.

  • Seksa rotaļlietas vidējā cena – € 126

Izturības trenere ‘’Rozā lēdija’’

Labāko, protams, esam pataupījuši beigām! www.sekss.lv īpaši neaizmirstamām sajūtām rekomendē tieši šo masturbatoru – izturības treneri jeb ‘’Rozā lēdiju’’. Kas šajā kompaktajā ‘’kabatas vagīnā’’ ir tik īpašs? Blēņošanās ar šo spēļmantiņu sagādās negaidīti jutekliskas izjūtas – ieslidini, izvelc un atkārtoti iestum tajā savu locekli tā, it kā tā būtu īstas sievietes vagīna.

Kā viena no visizcilākajām ‘’Rozā lēdijas’’ īpašībām noteikti jāuzsver tās ‘’iesūcošais’’ reflekss, kas nozīmē, ka šī ‘’kabatas vagīna’’ pilnībā piekļausies Tavam penim, lai izraisītu maksimāli baudāmu stimulāciju. Vai zināji, ka šo palīgrīku var izmantot ne tikai pašapmierināšanās nolūkos, bet arī, lai trenētu sava locekļa izturību?

‘’Rozā lēdijas’’ entuziasti brīdina – šis baudrīks ir aprīkots ar īpaši smalkām rieviņām un pieguļoši mīkstu vidusdaļu, kas nodrošina spraigu orgasmu katru lietošanas reizi.

  • Seksa rotaļlietas vidējā cena – € 70
Rozā lēdija

Neļauj šo seksa rotaļlietu kompaktajam izmēram sevi maldināt! Arī izmērā mazās intīmmantiņas ir apveltītas ar visai spēcīgi stimulējošām īpašībām. Neaizmirsti – lai apmierināšanās pieredze būtu simtprocentīgi baudāma, parūpējies arī par ‘’travel size’’ jeb ceļojuma izmēra lubrikanta esamību savā pleca somiņā.

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
8571
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
3
907
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
2
834
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai
Tehnoloģijas  
0
763
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?

Komentētākie

Tehnoloģijas  
8
338
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
6
721
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
5
655
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tehnoloģijas  
5
324
Labākās videospēļu seksa ainas

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
511
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
2
201
Jaunās seksa tehnoloģijas rada kaudzi neskaidrību
Tehnoloģijas  
2
367
5 produkti, kas palīdzēs tev kļūt pārliecinātākam seksa laikā
Tehnoloģijas  
3
392
Kā uzvilkt erekcijas gredzenu?