Slavenības  
0
248

Laimīgas laulības noslēpums – sekss, kad vien viņš to vēlas

Kāda Instagram modele skaidro, ka laimīgas laulības noslēpums ir tas, ka vīriešiem attiecībās ļauj dominēt, un vairāk sieviešu vajadzētu pieņemt veco labo “tradicionālās sievas” lomu.

37 gadus vecā Monika Huldta, kas dzīvo Skotsdeilā, Arizonas štatā, ASV, jau no agras bērnības zināja, ka viņai ir lemts būt mīlošai sievai, un lepojas ar to, ka viņai pirmajā vietā ir sava 39 gadus vecā vīra Džona vajadzības.

Monica Huldt thinks more women should adopt an old-school domestic 'traditional wife' role around the home
Monica prides herself on being a doting wife and puts her husband John's needs first

Mājsaimniece, kura ir uzaugusi Zviedrijā, uzskata sevi par īstenu “Stepford” sievu. “Es nekad neesmu bijusi sieviete, kura ir centusies iegūt milzīgu karjeru,” viņa sacīja. “Ja godīgi, es nevēlos strādāt – man patīk būt mājsaimniecei un rūpēties par savu vīru.”

“Kopš es redzēju šo filmu “The Stepford Wives“, es zināju, ka vēlos, lai mana dzīve būtu tieši tāda.”

Tomēr šāds dzīvesveids nav domāts visiem – gan vīriešiem, gan sievietēm ir problēmas ar Monikas pieeju laulībai. Viņa saka: “Viens no maniem bijušajiem nebija mierā ar šādu ideju – tāpēc viņš tagad ir mans bijušais.”

“Arī sievietes apgalvo, ka esmu traka, vai ka es nesu kaunu citām sievietēm. Bet man vienalga – tā ir mana dzīve, un es to mīlu.”

Tradicionālās sievas ikdiena

Tipiska Monikas diena, kurā viņa regulāri dalās savā Instagram kontā (@swedish_bella_backup), ir saistīta ar mājas kopšanu, treniņiem un ēst gatavošanu vīram.

Viņa saka: “Džons dievina manis gatavoto ēdienu. Viņš vienmēr saka, ka ēdiens ir mans lauciņš, un ka viņš vienkārši vēlas jaukas vakariņas. Ja viņš man prasa kaut ko konkrētu, viņš vienmēr saņem to, ko vēlas.”

Monikas vīrs arī sagaida, ka viņa, lai arī atrodas mājās, ģērbsies skaisti. Viņa sacīja: “Džonam patīk, ja es mājas izskatos labi, piemēram, seksīgi-sportiskā apģērbā, un viņam nepatīk, ja es mājās nēsāju meikapu.

“Dažām sievietēm varētu nepatikt, ja viņām tiek teikts, ko darīt vai valkāt, bet man patīk, ja viņš man dod norādījumus.”

“Kad es viņam visu sniedzu, tas padara viņu laimīgu – un tas savukārt padara laimīgu arī mani. Man patīk redzēt, ka mans vīrs ir apmierināts, un es nesaskatu tajā neko nepareizu.”

Jautāta, kā viņa jūtas par to, ka dažas sievietes uzskata, ka viņas dzīves izvēle ir regresīva vai pat “pazemojoša”, Monika saka, ka viņu neuztrauc citu viedokļi.

Viņa atzīst: “Es nedomāju, ka tas ir pazemojoši. Es domāju, ka vīrieši un sievietes ir radīti atšķirīgi, un patiesībā tajā nav nekā nepareiza. Mēs tā dzīvojām gadsimtiem ilgi – tikai tagad pret šādu dzīvesveidu izturas noraidoši.”

Paklausīga gan virtuvē, gan guļamistabā

Monikas pakļāvīgais raksturs pārsteidz gan virtuvē, gan guļamistabā – viņa sava vīra vajadzību apmierināšanai esot pieejama, kad vien viņš to vēlas.

Viņa skaidro “Runājot par guļamistabu, es esmu ļoti padevīga un viņš ir dominējošs. Man patīk, ja vīrietis uzņemas vadību un saņem to, ko vēlas. Es vienmēr esmu pieejama sava vīra vajadzībām un man tas patīk. Mani tas uzbudina, tāpēc man ar to nav nekādu problēmu.”

“Mans vīrs zina, kā pareizi dominēt, un viņš zina manas vajadzības. Man tas šķiet ārkārtīgi pievilcīgi vīrietī.”

Un, lai gan viņai nav tradicionāla darba un viņai patīk būt mājsaimniecei, Monika ir ļoti veiksmīga modele un caur savu OnlyFans kontu ienes daudz naudas. Viņa to atvēra 2017. gadā, bet vairāk sāka lietot tikai 2020. gadā, un sieviete jau tagad ir viena no visvairāk pelnošajām modelēm šajā vietnē.

Viņa saka, ka fani mīl viņas “tradicionālās sievas” skatu uz dzīvi – un ka daudzi vīrieši, no kuriem daži ir precējušies, bieži saka, ka viņiem tas pietrūkst savās attiecībās.

Ikvienai, kura apsver tā dēvētā “tradicionālās sievas” dzīvesveida pieņemšanu, Monika izklāsta trīs galvenās priekšrocības. Viņa saka: “Pirmkārt, jums ir lielāka brīvība rūpēties par sevi. Es trenējos piecas reizes nedēļā, jo mans grafiks to atļauj. Vēl viens pluss ir tas, ka jums būs ciešāka saikne ar savu vīru. Jūs veltāt savu dzīvi, lai padarītu viņu laimīgu tāpat kā viņš strādā, lai jūs padarītu laimīgu. Tieši līdzvērtīga attieksme vienam pret otru liek jums būt nešķiramiem.”

“Un, visbeidzot, dzīvot kā “tradicionālajai sievai” nozīmē, ka jums būs priekšrocība redzēt savus bērnus uzaugam. Jūs vienmēr būsit viņu tuvumā.” Viņai un viņas vīram pašlaik nav bērnu, bet Monikai ir stingri uzskati par audzināšanu, kad beidzot pienāks tā diena. Modele apgalvo: “Kad mums būs bērni, es tos pilnīgi noteikti audzināšu ļoti tradicionāli. Ja mums būs meita, es viņai iemācīšu visu, ko zinu, kā būt labai sievai, un mans vīrs darīs tāpat ar mūsu dēlu.”

Vai “tradicionāla sieva” ir laimīgas laulības atslēga?

Lai gan daži varētu būt šokēti par Monikas vecmodīgo pieeju laulībām, modele uzskata, ka daudzas attiecības būtu laimīgākas, ja vairāk sieviešu pieņemtu šo domāšanas veidu. Viņa piebilst: “Ja cilvēki to tik ļoti nenosodītu un vienkārši pamēģinātu, es domāju, ka viņi saprastu, ka tas darbojas. Cilvēki šodien ir tik nelaimīgi, vienmēr meklē nākamo aizraušanos, tad kāpēc vienkārši nepieņemt to, kas mēs esam, un kā mēs esam radīti?”

“Mums būtu mazāk šķiršanās, un es domāju, ka kopumā cilvēki būtu laimīgāki. Šobrīd mēs tik ļoti cenšamies iet pret savu dabu – cilvēki vienkārši ir apjukuši. Es uzskatu, ka tikai tāpēc, ka sieviete izvēlas būt tradicionālā sieva, tas nepadara viņu vāju. Patiesībā otrādi – ir vajadzīgs spēks, lai nepakļautos mūsdienu sabiedrības uzliktajām normām.”

“Es patiesi domāju, ka sievietes un vīrieši bija daudz laimīgāki savās tradicionālajās lomās, nekā tagad. Un tas nav antifeministiski; es izvēlos savu vīru likt pirmajā vietā un kurš gan nevēlas, lai par viņu parūpētos?”

“Man nekad nav jāuztraucas, jo viņš rūpējas arī par mani.”

Pāris neuzskata sevi par materiālistisku, lai gan viņiem ir grezna māja, viņi mīl ceļot un bieži izmanto Monikas ienākumus, lai kopā piedzīvotu jaunas lietas vai apmeklētu jaunas valstis.

Izveicīgā modele arī lielu daļu naudas iegulda OnlyFans biznesā – un viņas vīrs ar prieku palīdz un nekad nav greizsirdīgs. “Mans vīrs ir ļoti atbalstošs; viņš palīdz man rediģēt fotoattēlus un nākt klajā ar idejām. Ja viņš nebūtu tik atbalstošs, mēs nebūtu tur, kur esam. Es varbūt esmu vienkārši mājsaimniece, bet kopā mēs esam komanda.”

The housewife, who is originally from Malmo, Sweden, considers herself to be a real life Stepford wife
Monica is a very successful model and brings in a lot of money through her OnlyFans account
0/ 0

Lasītākie

Slavenības  
2
8739
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Slavenības  
0
1069
Slavenību kailfoto
Slavenības  Aktualitātes  
0
916
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
802
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika

Komentētākie

Slavenības  
4
541
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
419
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
453
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  Vēsture  
3
492
90. gadu seksa ikonas

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
1
506
Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
Slavenības  
4
541
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  Aktualitātes  
0
476
Izaicinošā PIA MIA – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
0
456
Viena sieviete – divas vagīnas. Viena darbam, otra personīgajai dzīvei