Aktualitātes  
2
189

Orgasma veids, ko zina tikai dažas sievietes: kā izjust ārpuszemes baudu

Šķidrums, kas izplūst no sievietes dzimumorgāniem orgasma laikā, tām, kas to piedzīvojušas, rada daudz neskaidrību un jautājumu. Kas tas ir? Vai tas ir urīns? Vai tas ir normāli? Par šo jautājumu satraucas arī vīrieši, kuri vēlētos savai mīļotajai sagādāt šo neparasto baudu, bet nezina, kā un vai tas vispār ir iespējams.

Citas sievietes, kuras kaut ar vienu ausi ir dzirdējušas par tā saukto skvirtu (angļu “squirting”) vai sievietes ejakulāciju (kas, pēc dažu speciālistu domām, nav gluži tas), un par neparasto baudu, kas pavada šo parādību, iespējams, prāto: vai to varu arī es?

Kā to iespējams apgūt?

Šis jautājums nedod mieru arī vīriešiem, kuri vēlētos savai mīļotajai sagādāt šo neparasto baudu, bet nezina, kā un vai tas vispār ir iespējams.

Orgasma veids, ko zina tikai dažas sievietes: kā izjust ārpuszemes baudu

Kāda ir sajūta?

Sievietes, kuras piedzīvojušas skvirtu, to raksturo dažādi. Dažas saka, ka sajūta neatšķiras no parasta orgasma, citas apgalvo, ka sajūta ir līdzīga orgasmam, bet nedaudz atšķirīga. Dažas sievietes to raksturo kā ļoti intensīvu, šokējošu relaksāciju. Citi saka, ka tieši pirms “ejakulācijas” viņas izjūt spēcīgu vēlmi urinēt un pēc tam piedzīvo spēcīgu, “slapju” orgasmu.

Dažas sievietes, īpaši tās, kuras to piedzīvo pirmo reizi, izjūt paniku un kaunu, jo domā, ka ir urinējušas.

Ne visas to piedzīvo

Jau sen zināms, ka seksuāla uzbudinājuma vai orgasma laikā dažām sievietēm no dzimumorgāniem var izdalīties šķidrums, un dažos gadījumos šis šķidrums izplūst diezgan spēcīgā strūklā. Sieviešu “spermu” ir pieminējis sengrieķu ārsts Hipokrāts, kurš uzskata, ka tas palīdz palikt stāvoklī. Līdzīga parādība ir minēta Kamasurtā, kas sniedz detalizētu aprakstu par to, kad un kāpēc to var sagaidīt. 17. gadsimtā holandiešu anatomiķis Regnjē de Grāfs uzrakstīja traktātu “Par sieviešu dzimumorgāniem”, kurā viņš aprakstīja šo šķidrumu un saistīja to ar erogēno zonu maksts iekšpusē, kas ir ļoti līdzīga vīriešu prostatai.

Taču līdz pat šai dienai nav pētīts, cik sievietes patiesībā spēj “skvirtot”. Pētījumi liecina, ka lielākā vai mazākā mērā tas notiek 10-54% sieviešu.

2003. gadā pētījums, kurā piedalījās 320 sievietes, atklāja, ka sieviešu izdalītā šķidruma daudzums svārstās no 0,3 līdz vairāk nekā 150 ml, t.i., dažas var izdalīt vairāk nekā pusglāzi, bet citas var izdalīt tikai dažus pilienus.

Orgasma veids, ko zina tikai dažas sievietes: kā izjust ārpuszemes baudu

Kāda veida šķidrums tas ir?

Viens no galvenajiem jautājumiem par skvirtu ir, vai tik šis noslēpumainais šķidrums nav urīns? Daži pētījumi liecina, ka tas tā varētu būt. 2014. gadā pētījuma dalībniecēm pirms seksuālās aktivitātes tika lūgts doties uz tualeti, un pēc tam viņām tika veikta ultraskaņas skenēšana, lai pārliecinātos, ka šo sieviešu urīnpūslis ir tukšs. Seksuālā uzbudinājuma laikā ultraskaņas izmeklējums tika atkārtots un noskaidrojās, ka sieviešu urīnpūslis ir ievērojami pilns.

Pēc skvirtošanas tika veikta trešā ultraskaņa, kas atkal parādīja tukšu urīnpūsli. Tas norāda, ka izdalījumi nāk no urīnpūšļa un vismaz daļa no šī šķidruma ir urīns.

Daži speciālisti, piemēram, britu farmakologs Abass Kanani uzskata, ka par skvirtu ir atbildīgs tikai un vienīgi urīnpūslis, jo šajā sievietes ķermeņa daļā nav neviena cita orgāna, kas spētu ar tādu spēku izspiest tik daudz šķidruma. Kad muskuļi orgasma laikā atslābinās, kļūst grūtāk noturēt urīnu, tāpēc tas izdalās caur urīnizvadkanālu. Tomēr daudzi citi pētnieki uzskata, ka ar skvirtu viss nav tik vienkārši.

Amerikāņu seksoloģes Beverlijas Viplas 80. gadu sākumā veiktais zinātniskais pētījums par sekrētiem (un turpmākie citu zinātnieku pētījumi) atklāja, ka urīnviela un kreatīns, urīna ķīmiskās sastāvdaļas, skvirtā tika atrasti tikai nelielā daudzumā. Tika atklātas arī citas vielas, kuras parasti urīnā neatrodas. Starp tām ir prostatas specifiskais antigēns jeb PSA. Vīriešiem PSA ražo prostata. Sievietēm arī ir prostatas audi tā sauktajos parauretrālos (vai Skeno) dziedzeros, kas atrodas maksts priekšējā sienā. Daži pētījumi liecina, ka tie savienojas ar urīnizvadkanāla apakšējo daļu caur kanāliem. Daži speciālisti uzskata, ka šiem dziedzeriem ir izšķiroša nozīme ejakulācijas laikā izdalītā šķidruma veidošanā.

Šo dziedzeru dažādais attīstības līmenis un izmērs dažādos organismos var daļēji izskaidrot, kāpēc dažas sievietes var piedzīvot spēcīgus “slapjus” orgasmus, bet citas to nevar.

Tomēr daudzas sievietes attur nevis fiziska barjera, bet gan psiholoģiskas bailes, ka partnerim liksies, ka viņas ir urinējušas. Neuztraucies, izdalījumi parasti ir dzidri, bezkrāsaini, nav dzelteni, un tiem nav urīna smaržas vai garšas. Tiek uzskatīts, ka skvirts sniedz ne tikai baudu, bet arī ieguvumus veselībai: tā mērķis var būt izskalot kaitīgās baktērijas no urīnizvadkanāla, kas tajā nonāk dzimumakta laikā, tādējādi novēršot urīnceļu infekcijas.

Kā to piedzīvot?

Daudzas sievietes, kuras saskaras ar ejakulāciju, saka, ka to viņām palīdz sasniegt G – punkta stimulēšana. G – punkts tiek uzskatīts par vietu maksts iekšpusē, uz tās priekšējās sienas apmēram 5-8 cm dziļumā. Dažreiz tas var šķist raupjāks vai ar izteiktāku reljefu nekā apkārtējie audi. G-punktu neuzskata par atsevišķu orgānu, bet gan par “zonu”, caur kuru var stimulēt parauretrālos dziedzerus un klitora iekšējās, slēptās daļas. Tas, kā zināms, ir kā aisbergs: no ārpuses redzamais ir tikai neliela daļa no daudz lielāka orgāna, kas atrodas dziļāk sievietes ķermenī. G – punktu var masēt partneris vai pati sieviete ar saliektiem pirkstiem, kustinot tos it kā aicinot “nāc šurp” un piespiežot stiprāk. To pašu efektu var panākt ar īpašā leņķī saliektām seksa rotaļlietām.

Dažas sievietes atzīst, ka viņām izdodas “skvirtot”, kad pēc orgasma sasniegšanas turpina lietot vibratoru. Tad nāk intensīva, gandrīz neatvairāma vēlme urinēt, un visbeidzot, noslēpumainajam “nektāram” plūstot, pārņem neaprakstāma atbrīvošanās sajūta.

Ja vēlies mēģināt izbaudīt skvirtu, paklāj zem sevis dvieli, jo rezultātā var būt daudz šķidruma. Tāpat jāatceras, ka dažas sievietes G – punkta stimulācijas laikā izjūt diskomfortu, un arī tas ir normāli, jo cilvēki ir dažādi. Tāpēc eksperimentē tikai sava prieka pēc un noteikti pārtrauc, ja tev kaut kas nepatīk.

2 komentāri

 • 19.03.2023 18:39
  Sieviete
  0

  Pietiek ar glāstiem, skūpstiem, kunilingu un tad – vidējais pirksts (kas ir visgarākais, nevis rādītājpirksts) veic kustības vagīnā, it kā gribētu pieskarties vēderam no iekšpuses. Tad ir gan G sasniegts punkts, un, to ilgstoši kairinot, arī skvirts…

 • 23.03.2023 00:15
  serg
  0

  Vispār Sieviete diezgan precīzi aprakstīja pašu tehniku , bet ļoti jau vienkāŗšoti. Tā drīzāk sanāks skvirts , nevis skvirta orgasms.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7652
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5668
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
4028
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
3006
8 iezīmes, kas padara tevi mazāk pievilcīgu

Komentētākie

Aktualitātes  
18
487
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
754
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
579
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
352
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
4028
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
3
5668
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
367
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
343
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?