Tehnoloģijas  
0
395

Tiešsaistes forums tiem, kas krāpj savu partneri

Lielākā daļa cilvēku, kuriem ir tendence spert sānsoļus, darīs visu iespējamo, lai slēptu savu neuzticību. Tomēr sociālo ziņu un tiešsaistes forumu vietnē Reddit kāds forums ir kļuvis par laulības pārkāpēju klubu.

Krāpēju forumā cilvēki runā par to, kā krāpuši savu partneri, un pat sniedz padomus, kā šo savu dzīves daļu paturēt noslēpumā. Reddit Cheaters forumā šobrīd ir aptuveni 5000 biedru. 2018. gadā izveidotais forums tiek raksturots kā vieta, kur saprotoši apspriest otras pusītes krāpšanu mūsdienu attiecībās.

Atzīšanās

Dažus foruma ierakstus veido cilvēki, kuri pieķēruši savu partneri neuzticībā, bet lielākoties šeit atrodami tie, kas vēlas atbrīvoties no sirdsapziņas pārmetumiem, atzīstoties vai lepni runājot par savām uzvarām.

Kādā no ierakstiem vīrietis atklāj, ka viņam vietējā degvielas uzpildes stacijā deviņu mēnešu garumā pirms kāzām bija slepenas seksuāla rakstura satikšanās ar citu partneri.

https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2018/11/09/11/cheaters-0.jpg

Kāda sieviete uzsver, ka viņai ir tiesības šādi “kļūdīties” (arī vairākkārtīgi), jo dzīvē taču ir atļauts izklaidēties.

Cits foruma dalībnieks saka, ka sešas reizes mēnesī ir neuzticīgs savai draudzenei un izmanto katru iespēju, lai aiz muguras iegūtu gadījuma rakstura seksu.

Pēc šo ierakstu lasīšanas rodas iespaids, ka liela daļa foruma dalībnieku nejūtas vainīgi, neskumst par savu neuzticību, bet vienkārši ir apmierināti un vēlas pastāstīt, kā viņiem izdevies slēpt savus varoņdarbus.

Padomi, kā būt neuzticīgam un brīvam

Daudzos ierakstos foruma dalībnieki nepazīstamiem draugiem prasa padomu, kā romānu paturēt noslēpumā. Jūs pat varat atrast šādus jautājumus: “Kā man vispareizāk krāpt savu partneri?” Kāds foruma dalībniekiem jautāja, ko dāvināt savai mīļākajai kopīgajā nedēļas nogalē. Daudzi iesaka uzdāvināt tiešsaistes veikala dāvanu karti.

https://www.orissapost.com/wp-content/uploads/2019/07/signs-your-partner-is-cheating-on-you--1024x602.jpg

Kādā citā sarakstē tiek apspriests, kā maskēt mīļotās koduma pēdas vai uzsūkto zilumu. Vecmodīgā iespēja ir kaklu ietīt šallē. Kāds jauns vīrietis bez lieliem sirdsapziņas pārmetumiem jautā: “Vai 50 gadīgas un vecākas sievietes nevēlētos īslaicīgi izklaidēties kopā ar jaunāku vīrieti?” Uz viņa jautājumu kāda ātri atbild ar linku, kurā atrodamas vecākas sievietes, kas nesen šķīrušās vai meklē sev mīļāko.

Morālie pienākumi

Forumā svešinieki, kurus pārņēmusi vainas apziņa, jautā, vai nav vērts atzīties partnerim. Atbildes var būt dažādas. Kāda sieviete, kura jau gandrīz trīs gadus krāpj savu partneri, jautā, vai viņai nav morāls pienākums atzīties otrai pusītei. Kā jūs droši vien nojaušat, daudzi uzskata, ka nav jēgas atzīt, ja viņa nav pieķerta. Nevienu gan neinteresē tas, ka sieviete vairs nevēlas sadzīvot ar šiem meliem.

https://www.womenworking.com/wp-content/uploads/2020/05/shutterstock_1240964701.png

Kāds cits foruma dalībnieks raksta: “Mēs visi pieņemam nepareizus lēmumus, darām to, ko nožēlojam utt. Nerausti gulošu lauvu aiz ūsām.”

Cits raksta: „Vienīgais, kurš pēc atzīšanās tiks atbrīvots, esi tu pats. Tev bija vēlmes, tu tās īstenoji, kas ir pilnīgi saprotams, tagad atrodi veidu, kā ar tām sadzīvot.”

Īsāk sakot, lielākā daļa foruma dalībnieku uzskata, ka vislabāk ir klusēt par savu neuzticību un kļūdām.

Tātad, ja tu sagaidi, ka tavs partneris vai partnere atzītos, ja būtu aizgājis pa kreisi, tu, visdrīzāk kļūdies.

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
4680
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
3
660
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020
Tehnoloģijas  
0
588
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
2
545
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai

Komentētākie

Tehnoloģijas  
8
176
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
6
308
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
5
475
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tehnoloģijas  
5
217
Labākās videospēļu seksa ainas

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
323
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
3
196
Kā izvēlēties pirmo vibratoru sev vai kādam citam?
Tehnoloģijas  
1
131
Kā noris seksa leļļu ražošana – foto
Tehnoloģijas  
0
475
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte, 2 daļa