Stāstiņi  Aktualitātes  
0
446

Gāzmaskas un laimes caurumiņi jeb sekss pandēmijas laikā

Vai globālā pandēmija nozīmē seksa trūkumu? Kā uzstājīgi neatlaidīgais koronavīruss ietekmē mīlēšanos? Un kādus aizsargmehānismus būtu jāpielieto, lai ar seksu varētu turpināt nodarboties droši? Šie un citi ar Covid-19 saistītie jautājumi ir izraisījuši lielu ažiotāžu gan sabiedrībā, gan medijos, kā arī dažnedažādos interneta forumos. Tā vietā, lai uz esošo situāciju palūkūtos racionāli, ir pāri, kas savos uzskatos ir visai ekstremāli noskaņoti un, Covid-19 pandēmijas dēļ, ir izvēlējušies pielietot itin amizantus aizsarglīdzekļus.

Seksam saka ardievas

Sekss globālās pandēmijas laikā

‘’Mēs ar seksu vairs nenodarbojamies – tas ir pārāk bīstami. Esam par jaunu, lai mirtu!’’ – tik nobijusies no otrreizējā Covid-19 uzliesmojuma ir kāda gados jauna sieviete no Hjūstonas (Teksasa). Anne ar savu partneri Hjū ir kopā vien pāris gadus, taču mīlnieki joprojām dzīvo nošķirti viens no otra. Šī iemesla dēļ Annei ir nācies būt visai uzstājīgai un aizliegt mīļotajam viņu apciemot – kur nu vēl nodarboties ar ko pikantāku.

‘’Koronavīruss mūsu attiecības ir pilnībā izsitis no sliedēm! Es labāk dzīvoju bez seksa nekā attopos savā dzīvoklī viena un mirusi!’’ – Annes pārliecība par koronavīrusa bīstamību ir patiesi nāvējoša.

Talkā nāk lietderīgie ‘’laimes caurumiņi’’

Gāzmaskas un laimes caurumiņi

‘’Lai pieskaņotu savas guļamistabas interjeru atkārtotajam Covid-19 uzplaiksnījumam, esam izvēlējušies piekopt tā saukto atslēgas jeb laimes caurumiņa tehniku’’ – ar prieku pavēstījusi, kāda 18+ interneta foruma lietotāja. ‘’Tas ir lielisks risinājums, jo, nodarbojoties ar seksu, mēs neelpojam un neelsojam viens otram virsū, kā arī varam tīri labi iztikt bez maskas valkāšanas seksa laikā’’ – steigusies piebilst piesardzīgā sieviete.

Jāteic, ka laimes jeb atslēgas caurumiņa izmantošana ir laba ideja, taču eksperti mudina atcerēties, ka gadījumā, ja viens no partneriem ir inficēts ar jauno vīrusu, tā paliekas pēc akta vai akta laikā var nosēsties uz blakus esošajām virsmām.

Ekstravagantais gāzmasku bums

Gāzmaskas un laimes caurumiņi

‘’Jā, es apzinos, ka tas ir diezgan ekstrēmi un dīvaini, taču tas, manuprāt, ir vienīgais veids, kā pasargāt sevi no šīs indes, kas klejo visapkārt’’ – ar šādiem vārdiem, kādā no populārajiem amerikāņu diskusiju forumiem, dalījusies kāda daiļa Losandželosas iedzīvotāja vārdā Lindsija. Ko gan daiļā sieviete ar to ir mēģinājusi pateikt? 41 gadu vecā Lindsija savā amizantajā ierakstā pavēstījusi, ka, lai nodarbotos ar drošu seksu un izslēgtu iespējamību inficēties ar bīstamo koronavīrusu, viņa seksa laikā valkā gāzmasku.

‘’Gāzmaska savā ziņā ir pat seksīga – manu partneri tas patiesi uzbudina’’ – savus seksuālos piedzīvojumus labprāt izklāstījusi Lindsija.

Visu vai neko

Lai gan gāzmaskas un laimes caurumiņi šķiet pietiekami ekstremāli, citi amerikāņi ir spēruši soli tālāk un izvēlējušies piekopt vēl stingrāku un ierobežojošāku metodi. ‘’Es un mans partneris esam vienojušies par pilnā koronavīrusa aizsargtērpa valkāšanu seksa laikā. Škēres, divi caurumiņi erogēno zonu apvidū, šņiks, šnaks un gatavs!’’ – ar tik izdomas bagātu metodi klajā nākusi sieviete, kas savu īsto vārdu zināmu iemeslu dēļ nevēlas atklāt.

‘’Jā, mans partneris nav stāvā sajūsmā par manu spožo ideju, taču, kas cits gan viņam atliek?’’ – savās pārdomās dalījusies uzstājīgā sieviete.

Sekss.lv pārstāvji mīlētgribētājiem iesaka neiekrist galējībās un nepārvērst juteklisko mīlēšanās procesu par maskās tērptu klaunu parādi. Esi piesardzīgs, lieto roku dezinfekcijas līdzekli, atvēli dažas minūtes laika siltai dušai pirms un pēc seksa, kā arī iespēju robežās pārliecinies par to, vai tava partnere/is nav bijusi kontaktā ar kādu Covid-19 vīrusa slimnieku.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
8062
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
7623
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5544
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3954
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums

Komentētākie

Aktualitātes  
18
483
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
746
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
569
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Stāstiņi  
11
8062
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3954
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Stāstiņi  
11
8062
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
0
357
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
340
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?