Stāstiņi  Padomi  Aktualitātes  
0
311

Jaunavības plēves atjaunošana jeb kā noplūkt ziediņu divreiz?

Himenoplastika jeb jaunavības plēves atjaunošana – tas nav ieskats nākotnes medicīnas iespējās, bet procedūra, kurai vari pieteikties jau šodien! Mūsdienu inovācijas, protams, ir pārsteidzošas, taču, kas būtu domājis, ka maigā ziediņa noplūkšanu savam partnerim vari sagādāt vairākkārt? Sekss.lv piedāvā unikālu iespēju ieskatīties šīs procedūras aizkulisēs un saprast, kā šis process noriss un, vai šāda ķirurģiska iejaukšanās varētu noderēt arī Taviem sievišķīgajiem orgāniem.

Kādēļ dāmas izvēlas šo procedūru?

Jaunavības atjaunošana

Jaunavības plēve jeb himēna ir neliela izmēra gļotādas krociņa, kas daļēji aizsedz ieeju sievietes makstī. Tieši tā – tikai daļēji! Šī krociņa sievietes ķermenī neizzūd, bet ar laiku kļūst daudz vaļīgāka. Tātad, jo vairāk un biežāk konkrētā sieviete nodarbojas ar mīlēšanos, jo vaļīgāka būs viņas plēvīte.

Taču, kādēļ sievietes izšķiras pa labu jaunavības plēves atjaunošanai, ja realājā dzīvē šis gļotādas veidojums nekur īsti nav pazudis un turpat vien atrodas. Pirmkārt, nereti sievietes nemaz nav informētas par faktu, ka jaunavības plēve vēl arvien glīti nokarājas gar viņu maksts durtiņām. Otrkārt, šis lēmums visai bieži tiek balstīts uz stiprā dzimuma vēlmēm un iegribām, proti, ir vīrieši, kas šo trauslo ziediņu vēlas plūkt vēl un vēl.

Patiesībā, šo konkrēto iegribu varētu pat iedalīt atsevišķā fetiša kategorijā.

Kā notiek jaunavības ziediņa restaurācija?

Jaunavības atjaunošana

Neraugoties uz dažādajiem iemesliem, kādēļ daiļā dzimuma pārstāves lemj par labu šāda veida operācijai, ieskats inovatīvās procedūras norisē ir visai intriģējošs. Jaunavības ziediņa atjaunošana patiesībā ir pārsteidzoši vienkārša un nav tik ļoti invazīva, kā sākumā varētu likties.

Sākotnējās apskates laikā sievietes ārsts novērtē himēnas stāvokli, poti, secina, cik procentuāli bojāta šī krociņa ir. Situācijā, kad maksts aizsargplēvīte ir kļuvusi pārāk vaļīga, vai arī ir pārrauta uz pusēm, ārsts veic elementāru abu gļotādas maliņu sašūšanu ar cilvēka organismā šķīstošo šuvju palīdzību. Retākos gadījumos, kad sievietes himēna ir teju vai noārdījusies, to iespējams izveidot arī no jauna, ņemot talkā audus no daiļā dzimuma pārstāves kaunuma lūpām.

Cik izmaksā šī procedūra?

Jaunavības atjaunošana

Jauavības atjaunošana ilgst aptuveni 15 līdz 30 minūtes un tiek veikta, dāmas reproduktīvajiem orgāniem atrodoties zem lokālās anestēzijas. Šīs procedūras izmaksas mēdz atšķirties atšķirībā no pacientes atrašanās vietas, taču vidēji Eiropā šīs operācijas cenas slieksnis sasniedz aptuveni € 1400.

Vai šo ķirurģisko iejaukšanos iespējams veikt arī Latvijā?

Jaunavības atjaunošana

Fakts, ka himenoplastikas procedūra ir iespējama arī mūsu valstī, nav apšaubāms. Piemēram, pašmāju estētiskās medicīnas klīnika ‘’Lipex’’ atzīmē, ka jaunavības plēvītes restaurācija viņu praksē ir pieejama, taču informācija par to, cik šī intīmā iegriba varētu izmaksāt pie mums Latvijā, ir diezgan skopa.

Izdzīvot jaunavību iespējams pat trīsreiz

Himenoplastika

Vai četrreiz… vai pat astoņreiz. Tiešos vārdos sakot –sieviete var atkal kļūt šķīsta tik reizes, cik viņas ķermenis to atļauj. Himenoplastikas procedūras veidi atšķiras savā dažādībā, proti, jauniegūto plēvīti sieviete var saglabāt un ‘’izlietot’’ dažu dienu, mēnešu vai pat gadu laikā. Viss atkarīgs no konkētās pacientes iegribām. Ilgākai noturībai nozares profesionāļi visbiežāk iesaka tieši trīskārtējo himēnas atjaunošanu, kas savā būtībā ir nedaudz sarežģītāka par pārējām.

Gļotādas krociņa kā īpaša dāvana jubilejā

Himenoplastika

Kā jau noskaidrojām šī raksta pirmajā daļā, šķīstās jaunavības restaurācijas iemesli ir visai dažādi, taču plašajās interneta dzīlēs atrodami arī itin īpatnēji jaunavības kārotāju stāstiņi. Tā, piemēram, kādā sieviešu intīmās ķirurģijas atbalsta forumā, meitene vārdā Džesa izteikusies, ka viņa šo procedūru grasās veikt jau piekto reizi. Kādēļ? Džesas vārdiem sakot, jaunavības krociņa tiekot pasniegta kā īpaša dāvana viņas vīram nu jau piektajā kāzu jubilejā pēc kārtas!

Pārgalvība, muļķība vai lieliska ideja – tas lai paliek katra paša ziņā…

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
8254
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
7656
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5676
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4804
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
491
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
758
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
583
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
1013
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
898
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
4034
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Stāstiņi  
11
8254
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  
3
227
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem