Stāstiņi  Padomi  Aktualitātes  
0
53

Jaunavības plēves atjaunošana jeb kā noplūkt ziediņu divreiz?

Himenoplastika jeb jaunavības plēves atjaunošana – tas nav ieskats nākotnes medicīnas iespējās, bet procedūra, kurai vari pieteikties jau šodien! Mūsdienu inovācijas, protams, ir pārsteidzošas, taču, kas būtu domājis, ka maigā ziediņa noplūkšanu savam partnerim vari sagādāt vairākkārt? Sekss.lv piedāvā unikālu iespēju ieskatīties šīs procedūras aizkulisēs un saprast, kā šis process noriss un, vai šāda ķirurģiska…

Himenoplastika jeb jaunavības plēves atjaunošana – tas nav ieskats nākotnes medicīnas iespējās, bet procedūra, kurai vari pieteikties jau šodien! Mūsdienu inovācijas, protams, ir pārsteidzošas, taču, kas būtu domājis, ka maigā ziediņa noplūkšanu savam partnerim vari sagādāt vairākkārt? Sekss.lv piedāvā unikālu iespēju ieskatīties šīs procedūras aizkulisēs un saprast, kā šis process noriss un, vai šāda ķirurģiska iejaukšanās varētu noderēt arī Taviem sievišķīgajiem orgāniem.

Kādēļ dāmas izvēlas šo procedūru?

Jaunavības atjaunošana

Jaunavības plēve jeb himēna ir neliela izmēra gļotādas krociņa, kas daļēji aizsedz ieeju sievietes makstī. Tieši tā – tikai daļēji! Šī krociņa sievietes ķermenī neizzūd, bet ar laiku kļūst daudz vaļīgāka. Tātad, jo vairāk un biežāk konkrētā sieviete nodarbojas ar mīlēšanos, jo vaļīgāka būs viņas plēvīte.

Taču, kādēļ sievietes izšķiras pa labu jaunavības plēves atjaunošanai, ja realājā dzīvē šis gļotādas veidojums nekur īsti nav pazudis un turpat vien atrodas. Pirmkārt, nereti sievietes nemaz nav informētas par faktu, ka jaunavības plēve vēl arvien glīti nokarājas gar viņu maksts durtiņām. Otrkārt, šis lēmums visai bieži tiek balstīts uz stiprā dzimuma vēlmēm un iegribām, proti, ir vīrieši, kas šo trauslo ziediņu vēlas plūkt vēl un vēl.

Patiesībā, šo konkrēto iegribu varētu pat iedalīt atsevišķā fetiša kategorijā.

Kā notiek jaunavības ziediņa restaurācija?

Jaunavības atjaunošana

Neraugoties uz dažādajiem iemesliem, kādēļ daiļā dzimuma pārstāves lemj par labu šāda veida operācijai, ieskats inovatīvās procedūras norisē ir visai intriģējošs. Jaunavības ziediņa atjaunošana patiesībā ir pārsteidzoši vienkārša un nav tik ļoti invazīva, kā sākumā varētu likties.

Sākotnējās apskates laikā sievietes ārsts novērtē himēnas stāvokli, poti, secina, cik procentuāli bojāta šī krociņa ir. Situācijā, kad maksts aizsargplēvīte ir kļuvusi pārāk vaļīga, vai arī ir pārrauta uz pusēm, ārsts veic elementāru abu gļotādas maliņu sašūšanu ar cilvēka organismā šķīstošo šuvju palīdzību. Retākos gadījumos, kad sievietes himēna ir teju vai noārdījusies, to iespējams izveidot arī no jauna, ņemot talkā audus no daiļā dzimuma pārstāves kaunuma lūpām.

Cik izmaksā šī procedūra?

Jaunavības atjaunošana

Jauavības atjaunošana ilgst aptuveni 15 līdz 30 minūtes un tiek veikta, dāmas reproduktīvajiem orgāniem atrodoties zem lokālās anestēzijas. Šīs procedūras izmaksas mēdz atšķirties atšķirībā no pacientes atrašanās vietas, taču vidēji Eiropā šīs operācijas cenas slieksnis sasniedz aptuveni € 1400.

Vai šo ķirurģisko iejaukšanos iespējams veikt arī Latvijā?

Jaunavības atjaunošana

Fakts, ka himenoplastikas procedūra ir iespējama arī mūsu valstī, nav apšaubāms. Piemēram, pašmāju estētiskās medicīnas klīnika ‘’Lipex’’ atzīmē, ka jaunavības plēvītes restaurācija viņu praksē ir pieejama, taču informācija par to, cik šī intīmā iegriba varētu izmaksāt pie mums Latvijā, ir diezgan skopa.

Izdzīvot jaunavību iespējams pat trīsreiz

Himenoplastika

Vai četrreiz… vai pat astoņreiz. Tiešos vārdos sakot –sieviete var atkal kļūt šķīsta tik reizes, cik viņas ķermenis to atļauj. Himenoplastikas procedūras veidi atšķiras savā dažādībā, proti, jauniegūto plēvīti sieviete var saglabāt un ‘’izlietot’’ dažu dienu, mēnešu vai pat gadu laikā. Viss atkarīgs no konkētās pacientes iegribām. Ilgākai noturībai nozares profesionāļi visbiežāk iesaka tieši trīskārtējo himēnas atjaunošanu, kas savā būtībā ir nedaudz sarežģītāka par pārējām.

Gļotādas krociņa kā īpaša dāvana jubilejā

Himenoplastika

Kā jau noskaidrojām šī raksta pirmajā daļā, šķīstās jaunavības restaurācijas iemesli ir visai dažādi, taču plašajās interneta dzīlēs atrodami arī itin īpatnēji jaunavības kārotāju stāstiņi. Tā, piemēram, kādā sieviešu intīmās ķirurģijas atbalsta forumā, meitene vārdā Džesa izteikusies, ka viņa šo procedūru grasās veikt jau piekto reizi. Kādēļ? Džesas vārdiem sakot, jaunavības krociņa tiekot pasniegta kā īpaša dāvana viņas vīram nu jau piektajā kāzu jubilejā pēc kārtas!

Pārgalvība, muļķība vai lieliska ideja – tas lai paliek katra paša ziņā…

Lasītākie

Stāstiņi  
8
2918
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
2509
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
1
1531
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
1
1389
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā

Komentētākie

Aktualitātes  
10
99
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Stāstiņi  
8
2918
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  
8
224
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Aktualitātes  
8
103
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
0
147
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Aktualitātes  
1
161
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
3
127
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Stāstiņi  
8
2918
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti