Aktualitātes  
0
152

Nepieļaujiet šīs kļūdas, lietojot prezervatīvus

Vai zinājāt, ka, ja precīzi neievērosiet norādījumus uz prezervatīvu iepakojuma, šī aizsardzība nemaz nebūs efektīva? Prezervatīvi, iespējams, ir labākais risinājums tam, lai izvairītos no negaidītas grūtniecības un nepatīkamām infekcijām, tāpēc apskatīsim biežākās kļūdas, lietojot prezervatīvus.

Brīža karstumā noteikti var gadīties dažas kļūdas, vēsta thesun.co.uk. Lai gan lielākā daļa vīriešu zina, kā lietot prezervatīvus, ne visi atceras ievērot konkrētus norādījumus. Kļūdas, lietojot prezervatīvus, var būt pavisam vienkāršas – piemēram, jūs varat nejauši uzvilkt prezervatīvu uz kreiso pusi vai nejauši nopirkt nepareizu izmēru. Šķiet vienkārši, taču labāk nenovērtēt šādu kļūdu riskus par zemu.

Ja jūs lietojat prezervatīvus saskaņā ar visiem norādījumiem, tie būs 98% efektīvi – tas nozīmē, ka tikai divām no 100 sievietēm iestāsies grūtniecība, bet, ja jūs neizmantojat prezervatīvu saskaņā ar norādījumiem, tas būs daudz mazāk efektīvs.

Šeit ir dažas no visbiežāk pieļautajām kļūdām:

1. Prezervatīvs tiek uzvilkts otrādi

Reizēm nav viegli saprast, kurā pusē prezervatīvs ir jāatritina. Var gadīties, ka kaisles karstumā uzvilki to atmuguriski, pamanīji, bet nevēlējies sabojāt mirkli, tāpēc atstāji to kā ir. Tā ir slikta ideja. Prezervatīvs ir izgatavots tā, ka to var atritināt tikai no vienas puses, pretējā gadījumā tas pareizi nepieguls ādai. Tas nozīmē, ka tas var noslīdēt visnepiemērotākajā brīdī.

2. Pirms uzvilkšanas tas tiek atritināts

Ja atritināsiet prezervatīvu pirms uzlikšanas uz dzimumlocekļa, gumija tiks izstaipīta, tāpēc prezervatīvs nederēs labi. Tāpat, pateicoties šādai darbībai, tas var saplīst vai noslīdēt dzimumakta laikā.

3. Nepareizs izmērs

Jūs droši vien jau to zināt, bet vīriešiem bieži patīk pārvērtēt savu dzimumlocekļa izmēru. Tas dod pārliecību, bet, ja iegādāsies pārāk lielus prezervatīvus, sekas nebūs labas. Kā jau minējām, ja prezervatīvs pareizi nepieguļ ādai, tas var vienkārši noslīdēt dzimumakta laikā. Ja tā notikts, prezervatīvs būs pilnīgi neefektīvs.

4. Prezervatīvu lietošana pēc to derīguma termiņa beigām

Ne bez iemesla uz prezervatīvu paciņas ir norādīts derīguma termiņš. Prezervatīvu ražotāji tos pārbauda, ​​izmantojot zinātniskas metodes, lai precīzi zinātu, cik ilgi tie spēs veikt savu darbu. Derīguma termiņš uz iepakojuma nav tikai aptuvena norāde – tas ir īstais datums, pēc kura prezervatīvs vienkārši vairs nebūs efektīvs.

6 interesanti fakti par un ap vīriešu prezervatīviem

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7249
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4604
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
2
3166
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
1785
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
443
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
685
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
533
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
308
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
4604
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
325
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
318
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
502
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā