Aktualitātes  
2
119

Kāds ir galvenais seksuālās saderības priekšnoteikums?

Aptuveni līdzīgs libido līmenis partneru starpā nenoliedzami ir būtiska harmonisku attiecību sastāvdaļa, tomēr pētījumi liecina, ka tieši atšķirīgi seksuālie paradumi ir nezūdošas un gadiem ilgas kaisles un seksuālās saderības priekšnoteikums, vēstī “Women’s Health“. Pētījumā, kā rezultāti publicēti izdevumā “Personality and Social Psychology”, fiksēti 304 heteroseksuālu pāru seksuālie paradumi, apmierinātības līmenis ar konkrētajām attiecībām un to…

Aptuveni līdzīgs libido līmenis partneru starpā nenoliedzami ir būtiska harmonisku attiecību sastāvdaļa, tomēr pētījumi liecina, ka tieši atšķirīgi seksuālie paradumi ir nezūdošas un gadiem ilgas kaisles un seksuālās saderības priekšnoteikums, vēstī “Women’s Health“.

Pētījumā, kā rezultāti publicēti izdevumā “Personality and Social Psychology”, fiksēti 304 heteroseksuālu pāru seksuālie paradumi, apmierinātības līmenis ar konkrētajām attiecībām un to intīmo jomu, attiecību statuss, uzskati par savas dzimumdzīves kvalitāti, attiecību ilgums, kā arī vēlmes un seksuālās fantāzijas.

Tāpat pētījuma dalībnieki vecumā no 18 līdz 65 gadiem atklāja paradumus un lietas, kas viņus neapmierina partnera uzvedībā intīmās tuvības laikā, nosaucot galvenos faktorus, ko vēlētos šai ziņā mainīt.

Rezultātā secināts, ka tieši atšķirīgi, nevis līdzīgi seksuālie paradumi, vēlmes un fantāzijas ir harmoniskas dzimumdzīves pamatā.

Respektīvi, intīmā tuvība attiecību dalībniekos radīs vairāk pozitīvu emociju tad, ja viens no partneriem ir dominējošs, bet otram labpatīk pakļauties u.tml.

Tas gan, kā norāda pētījuma vadītāji, nav nekas pārsteidzošs. Ir tikai likumsakarīgi, ka veiksmīgas attiecības gan ikdienas, gan seksuālajā dzīvē veidojas tad, ja attiecību dalībnieki viens otru papildina, tā veidojot savstarpēju līdzsvaru it visās dzīves jomās.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2400
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1279
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
605
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Aktualitātes  
4
62
NoFap: vai atteikšanās no masturbēšanas patiešām palielina testosterona līmeni?
Padomi  Aktualitātes  
4
235
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
413
20 dzimumlocekļu veidi – ko iesākt ar katru no tiem

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
154
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
0
162
Vingrojumi, kas uzlabo vīrieša sniegumu gultā
Aktualitātes  
2
119
Kāds ir galvenais seksuālās saderības priekšnoteikums?

2 komentāri

 • 30.04.2021 12:42
  Liene
  0

  Noteikti, ka šī iemesla dēļ attiecībās izveidojas tāds posms, kad viens no partneriem sāk spert sānsoļus, jo ir apnikusi seksa rutīna, kad otrs vairs nespēj pielāgoties vai ieviest kaut ko jaunu. Amerikāņu sociālpsihologs un “mīlas pētneiks” Roberts Dž. Sternbergs ir teicis: “vīriešus uz sānsoļiem pamudina kaisles trūkums, turpretī sievietes pārsvarā kļūst neuzticīgas , ja viņām trūkst tuvības.”

  • 30.04.2021 20:04
   Sinča
   0

   jaa, attieciibas pamazam pasliktinas ja nav tuviibas. es veelos lai man pievers uzmanibu velos sajust ka blakus ir kads stiprs plecs uz kura balstities…. :)):)):):)

Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0