Aktualitātes  
0
1279

Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Pēdējos gados amerikāņi ir iemācījušies dzīvot jaunā realitātē, jo šajā valstī ir legalizēta medicīniskā marihuāna. Mūsdienās kaņepes ir visvērtīgākais Amerikas kultūraugs. Kā narkotika tā, protams, kaitē veselībai, taču rūpnieciskās kaņepes pārsteidzoši ietekmē mūsu guļamistabas baudījumu. Ir zinātniski pierādīts, ka kaņepes pozitīvi ietekmē seksu, un farmācijas nozare izstrādā arvien jaunus produktus, kas padara mūsu gultas priekus…

Pēdējos gados amerikāņi ir iemācījušies dzīvot jaunā realitātē, jo šajā valstī ir legalizēta medicīniskā marihuāna. Mūsdienās kaņepes ir visvērtīgākais Amerikas kultūraugs. Kā narkotika tā, protams, kaitē veselībai, taču rūpnieciskās kaņepes pārsteidzoši ietekmē mūsu guļamistabas baudījumu.

Ir zinātniski pierādīts, ka kaņepes pozitīvi ietekmē seksu, un farmācijas nozare izstrādā arvien jaunus produktus, kas padara mūsu gultas priekus patīkamākus.

British Columbia universitātes publicētais pētījums atklāja, ka 74% dalībnieku kaņepju ietekmē kļuva jutīgāki pret erotiskiem pieskārieniem, un kaņepes palielināja viņu seksuālo baudu un gandarījumu.

Kaņepes libido celšanai

Regulārās attiecībās arvien retāka nodarbošanās ar seksu ir nopietns izaicinājums, taču pateicoties kaņepēm, 70% pētījuma dalībnieku atzina, ka ar seksu nodarbojas biežāk, turklāt seksa laikā viņi ir apzinātāki par savu ķermeni un domām.

Kļūstot vecākiem vai zaudējot attiecību svaigumu, daudzu pāru galvenā problēma ir dzimumtieksmes zaudēšana. Šajā nolūkā farmācijas nozare ir izstrādājusi vairākas tieksmju veicinošas “zāles” gan vīriešiem, gan sievietēm, piemēram, tā saucamos spāņu mušiņas pilienus, libido uzlabojošās kapsulas un ampulas, kuras vakarā var baudīt ar tasi tējas.

Savukārt erotiski izstrādājumi, kas satur kaņepes, pašreiz ir pieejami tikai šķidrā veidā un tie pārsvarā ir paredzēti sievietēm. Kāds pētījums, kas koncentrējās tikai uz sievietēm, atklāja, ka 30% sieviešu, kas lietoja kaņepju saturošus preperātus, sasniedza vairāk orgasmu nekā jebkad agrāk. Stenfordas universitāte savukārt pētīja 50 000 cilvēku, kuri arī apstiprināja kaņepju pozitīvo ietekmi uz seksu: vairāk seksa, vairāk prieka, apzināšanās un jutīguma. Hārvardas universitātes kaņepju pētnieks Jordan Tishler secina, ka kaņepes ir efektīvs palīglīdzeklis dzimumtieksmes palielināšanai un spēcīgāka orgasma iegūšanai.

Kaņepes ir viens no spēcīgākajiem seksuālā uzbudinājuma pastiprināšanas līdzekļiem, un amerikāņu ārsti izraksta kaņepju ārstēšanu tiem, kam tā nepieciešama. No otras puses, 5% pētījuma dalībnieku arī atklāja, ka kaņepes pilnībā sabojāja viņu seksuālo pieredzi. Protams, šis augs nav burvju nūjiņa visiem, bet lielākajai daļai kaņepes tomēr sniedz pozitīvu efektu.

Kaņepju produkti labākam seksam

Labākai seksuālai baudai Latvijā ir nopērkamas kaņepju eļļu saturošas smērvielas, kas palielina jutīgumu un baudu. Olimpya Sativa “šķidrais vibrators”, kas satur kaņepju eļļu, ir unisex gels, kas, uzklājot, rada sensacionālas sajūtas. Tas ir jālieto kā pilieni uz sievietes klitora, taču ir teikts, ka to var lietot arī vīrieši. Efekts ilgst līdz 45 minūtēm.

Sievietēm orgasma sasniegšana prasa vidēji 15 minūtes ilgāk nekā vīriešiem. Kaņepju eļļa palielina sievietes uzbudinājumu, jūtīgumu un padara orgasmus spēcīgākus. Kaņepes apvienojumā ar vibratoru ir īpaši efektīvas. NB! Kaņepju eļļa nav saderīga ar lateksa prezervatīviem.

Erekcija un kaņepes

Vīrieši bieži saskaras ar pārāk strauju erekcijas kritumu. Kaņepes neuzlabo erekciju, tomēr tās pastiprina sievietes prieka intensitāti un tādējādi, šķiet, kompensē vīrieša īslaicīgo sniegumu.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2400
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1279
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
605
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Aktualitātes  
4
62
NoFap: vai atteikšanās no masturbēšanas patiešām palielina testosterona līmeni?
Padomi  Aktualitātes  
4
235
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
413
20 dzimumlocekļu veidi – ko iesākt ar katru no tiem

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
154
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
360
Visaugstāk novērtētās erotiskās filmas ar izaicinošām seksa ainām
Padomi  Aktualitātes  
0
217
Mistiskais G punkts – kas tas ir un kur tas atrodas?
Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0