Aktualitātes  
0
62

Sveces – nepietiekami novērtētas seksa rotaļlietas

Tu, iespējams, jau zini, ka siltā, maigā sveču gaisma var palīdzēt veidot romantisku gaisotni, taču ir arī citi seksīgi veidi, kā tās izmantot. Izrādās, ka cilvēkiem sveču iekļaušana seksa spēlītēs patīk tieši tādēļ, ka to esamība pastiprina maņas un palielina uzbudinājumu. Sveces ir īpaši noderīgas cilvēkiem, kuri sūdzas par to, ka seksa laikā nespēj atslābināties…

Tu, iespējams, jau zini, ka siltā, maigā sveču gaisma var palīdzēt veidot romantisku gaisotni, taču ir arī citi seksīgi veidi, kā tās izmantot. Izrādās, ka cilvēkiem sveču iekļaušana seksa spēlītēs patīk tieši tādēļ, ka to esamība pastiprina maņas un palielina uzbudinājumu. Sveces ir īpaši noderīgas cilvēkiem, kuri sūdzas par to, ka seksa laikā nespēj atslābināties un koncentrēties un notiekošo. 

Apsver iespēju izmēģināt masāžas sveces, kuru šķidro vasku var izmantot arī kā masāžas eļļu. Vienkārši iededz masāžas sveci uz 15-30 minūtēm, nopūt to, ļauj tai mazliet atdzist, un masāžas “eļļa” ir gatava darbam. 

Masāžas sveces iekļaušana erotiskajā masāžā ir jautrs veids, kā relaksēties. Vienkārši pārliecinies, ka tiek izmantota īpaši šim nolūkam paredzēta masāžas svece. Parastās sveces ne vienmēr ir izgatavotas no ādai un ķermenim draudzīgiem materiāliem, nemaz nerunājot par to, ka ar tām var apdedzināties. Masāžas sveces parasti izgatavo no sojas vaska vai bišu vaska, kas kūst jau 38 grādu temperatūrā.

Masāžas sveču reibinošā smarža ir īpaši uzbudinoša 

Vēl viens papildu bonuss ir aromterapeitiskie ieguvumi. Ēteriskajām eļļām, piemēram, lavandai, muskata salvijai, sandalkokam, rozei, bergamotei un žeņšeņam ir afrodiziaka īpašības, kas palīdzēs ikvienam noskaņoties pirms seksa vai tā laikā.

Spēle, kuras laikā karsts sveču vasks tiek pilināts uz ādas, ir vēl viens veids, kā izmantot sveces seksuālajā dzīvē. Tas ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri ir mazliet azartiskāki un kuriem patīk nelielas sāpes apvienojumā ar baudu. Ja tu nekad iepriekš neesi iesaistījies šādā spēlē, ir vērts papētīt drošākos veidus, kā to darīt. Ja kopā ar partneri spēlējat kādas dominances un pakļaušanās seksa spēles, pārliecinieties, ka ir norunāts drošības vārds.

Jāņem vērā, ka šādām nodarbēm nederēs vecas mājsaimniecībā izmantojamās sveces. Visdrošākā svece, ko izmantot, ir tā, kuras sastāva pamatā ir sojas vasks. Karstākām sajūtām, nākamais labākais variants būs parafīna sveces.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2400
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1279
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
605
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Aktualitātes  
4
62
NoFap: vai atteikšanās no masturbēšanas patiešām palielina testosterona līmeni?
Padomi  Aktualitātes  
4
235
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
413
20 dzimumlocekļu veidi – ko iesākt ar katru no tiem

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
154
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
1
321
Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev noteikti jāizmēģina
Aktualitātes  
0
222
Kā kopt seksa rotaļlietas, lai tās sagādātu prieku nevis infekcijas
Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0