Padomi  
2
801

Erotiskā pēršana – pamācība dibenu mīļotājiem

Vai tev patīk pēcpuses, un tavas partneres mīkstais pakaļgals lūgtin lūdzas pēc skūpstiem, glāstiem un… pēriena? Dzīve ir īsa, tāpēc, aiziet, atskaņo bungu ritmus uz visām pēcpusēm, kuras vari sasniegt. Dari to, un skaties, kā tās dreb un maina krāsu kā vismīļākais hameleons pasaulē! Jā, erotiskā pēršana vai vēlme iepērt kādu nav nekas dīvains. Nav pat svarīgi ar kādu sēžamvietu viņa ir apveltīta. Pateicoties filmām un grāmatām, pēršanas tēma (un arī BDSM) mūsdienās tiek apspriesta visai bieži, tādējādi mazinot apmulsumu.

Bet tas, ka tavai partnerei ir sulīgs dibentiņš, nenozīmē, ka tev uzreiz vajadzētu ķerties klāt tā iepliķēšanai. Tev vajadzētu vismaz pajautāt, cik ļoti šī ideja viņu saista. Iesit viņas dibenam, kamēr viņa nezina par tavu nodomu, un viņai varētu šķist pienākums izsist tev dažus zobus! 

Pēriens ir tas, par ko lielākā daļa dāmu fantazē, vismaz saskaņā ar pētījumiem.

Highly erotic spanking story to fuel your mind with submissive pleasure

Ja erotiskā pēršana ir arī tavā prātā un nezini, ar ko sākt, rīkojieties šādi: 

Saņem viņas piekrišanu

Sniegt otram pērienu var būt patīkami. Tomēr tas, ka pēriens patīk tev, nenozīmē, ka tavai partnerei patiks saldās un maigās sāpes, kuras tu sagādāsi viņas dārgajam dibenam. Tas nozīmē, ka jums abiem iepriekš jāaprunājas un tev ir jāsaņem viņas piekrišana. Pēriens bez brīdinājuma viņai, visdrīzāk, nepatiks. Pastāsti viņai, kā tu gribi viņu iepērt, cik pēriens varētu būt spēcīgs, un izklāsti tik daudz detaļu, cik vien iespējams. Uzzini viņas robežas un apsoli tās nepārkāpt! 

Neaizmirsti priekšspēli 

Our Naughty Guide to Erotic Spanking - BDSM Guides | Fetish.com - Fetish.com

Priekšspēle nav kaut kas tāds, kas notiek tikai tad, kad taisies ievilkt savu simpātiju gultā. Arī priekšspēle pirms erotiskās pēršanas ietver skūpstīšanos un pieglaušanos. Tu pat vari sniegt savai sievietei relaksējošu masāžu, ja viņas ķermenis tā vien alkst sajust tavas rokas. Uzzini, kas jums abiem patīk, un pieturies pie tā.

Lēni un vienmērīgi

Jūs abi esat gatavi? Nu, tev jāsāk lēni un vienmērīgi, nerīkojies tā, it kā tev būtu jāsteidzas uz vilcienu. Nesteidzies un dari to pareizi. Čuksti nebeidzamus mīlestības apliecinājumus un glāsti viņas pēcpusi tā it kā tu būtu priekšnieks, kas atbild par tā uzturēšanu! Sāc ar dažiem viegliem glāstiem, pakāpeniski palielinot amplitūdu un pielietoto spēku.

Ideāls noskaņojums ideālam pērienam

A beginner's guide to spanking - Pandora Blake

Pirms partneres sēžamvietas pakļaušanas šķīstītavai, viena no vissvarīgākajām lietām, ko vari darīt, ir noteikt pareizo noskaņojumu visai aktivitātei. Tu vari izvēlēties to darīt, nogādājot viņu pagrabstāvā vai speciāli aprīkotā telpā jūsu mājā. Ja tas nav iespējams, liec viņai saģērbties nevainīgā, bezkaunīgā vai mīlīgā tērpā, piemēram, seksīgā skolas formā. Pēc tam tu vari pārtapt par neapmierinātu skolotāju un nopērt viņu, lai izārstētu viņas nekaunību. Ja doma par bezpalīdzīgas studentes pēršanu tevi neuzrunā, iekļauj spēlē savas un viņas iecienītākās fantāzijas

Drošības vārds ir obligāts!

Drošības vārds jāapspriež un par to ir jāvienojas PIRMS sāc iepļaukāt dupsi, kas nepieder tev. Drošības vārds ļauj tev uzzināt, kad tavai partnerei ir bijis pietiekami daudz, vai viņai jāaiziet uz tualeti, jāpiezvana mātei, jāpačīkst par vīriešu un sieviešu nevienlīdzību vai jādara vēl jebkas cits, ko viņa tajā brīdī vēlas. Esi gatavs atbrīvot savu partneri, tiklīdz viņa pateiks drošības vārdu. 

Rūpes par nopērto

Pēc pēršanas noteikti jāseko pēcaprūpei. Tas, ko tas nozīmē, katram pārim atšķirsies. Dažiem patīk skūpstīties un samīļoties klusumā. Citi dod priekšroku runāšanai par pēdējās stundas notikumiem vai šo un to. Pēcaprūpe seko jebkurai seksuālai aktivitātei, un jā, erotiska pēršana pilnīgi noteikti ir seksuāla aktivitāte! 

Pagaidām tas ir viss. Palieciet sveiki un noperiet viens otru!

2 komentāri

 • 29.04.2021 21:38
  Sinča
  0

  man patīk maigi pērieni seksa laikā, tas uzkurina… protams neesmu par to lai tas butu katru reizi, man vnk patiik dazadiba. 😛 😉

  • 11.08.2021 02:05
   Postremo
   0

   Kurai gan nepatīk.. 😉 😉

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7623
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5544
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4641
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
4051
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
977
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
634
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
844
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
333
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
775
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
3
5544
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
357
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1093
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas