Stāstiņi  Slavenības  Aktualitātes  
0
311

Sekss ar spoku un ātrais lidmašīnā

Vai esi kādreiz iztēlojies sevi kādas mega populāras amerikāņu slavenības ādā? Vai esi fantazējis par to, cik bieži, ar ko un kādās neordinārās vietās viņi TO dara? Varbūt arī tā sauktie ‘’superstāri’’ reālajā dzīvē ir tik kūtri kā mēs, latvieši, un par seksu nerunā nemaz? Šoreiz piedāvāsim ieskatīties vairāku plaši atpazīstamu ārzemju lēdiju neķītrajās atzīšanās,…

Vai esi kādreiz iztēlojies sevi kādas mega populāras amerikāņu slavenības ādā? Vai esi fantazējis par to, cik bieži, ar ko un kādās neordinārās vietās viņi TO dara? Varbūt arī tā sauktie ‘’superstāri’’ reālajā dzīvē ir tik kūtri kā mēs, latvieši, un par seksu nerunā nemaz? Šoreiz piedāvāsim ieskatīties vairāku plaši atpazīstamu ārzemju lēdiju neķītrajās atzīšanās, kuras noteikti Tevi pārsteigs, kā arī liks aizdomāties par to, cik daudzveidīgs var būt sekss. Sākam!

Kešai simpatizē ārpasaulīgas būtnes

Sekss ar spoku

Amerikāņu popmūzikas spīdekle Keša (KESHA) apgalvo, ka viņai ir bijis sekss ar spoku. Jā, Tu izlasīji pareizi! Šāds fakts pār daiļaviņas lūpām nāca Losandželosas pilsētas radio ‘’KIIS FM’’ viļņos. Lai gan Keša piebilda, ka ar precīzām detaļām par šo vienreizējo gadījumu savā dzīvē viņa nevēlas dalīties, sieviete atzina, ka šī pieredze ir bijusi itin maģiska, kā arī piebilda, ka viņa kam tādam būtu gatava labprāt nodoties vēlreiz.

33 gadus vecā dziedātāja par šo maģisko pieredzi ir sarakstījusi pat dziesmu ar nosaukumu ‘’Supernatural’’ jeb ‘’Pārdabisks’’.

Apetitelīgajai Riannai patīk būt vīrieša pakļautībā

Apetitelīgā Rianna

Senajā 2012.gadā pasauli pāršalca vīriešu aprindās iecienītā žurnāla ‘’GQ’’ jaunais decembra numurs, kurā viena no pasaules skaistākajām sievietēm ne tikai kāri izrādīja savu puspliko augumiņu, bet arī atzinās, ka gultā viņai patīk būt pilnībā pakļautai. Tā kā apetitelīgā daiļava ikdienā pieņem ļoti daudz svarīgu un bieži vien arī noteicošu lēmumu, atrodoties gultā, Rianna vēlas aizmirst smago atbildības nastu un ļauties dominējoša vīrieša iegribām.

Krisija Teigena TO dara lidmašīnā

Sekss

34 gadus vecā amerikāņu modele, aktrise un biznesmene Krisija Teigana 2014.gada intervijā žurnālam ‘’Cosmopolitan’’izklāstīja, ka viņa ar vīru Džonu Ledžendu vairākkārt ir mīlējušies lidmašīnā. Tveicīgākā no fiziskās tuvības sesijām pārim bijusi ceļā uz Taizemi, kad Krisija un Džons lidojuši apciemot sievietes vecākus.

Seksīgā biznesmene nav iegrimusi pārāk atklātās detaļās par šo atgadījumu, taču esot piebildusi, ka kopš šīs reizes viņas rokas bagāžā vienmēr ir kāda paprāvāka izmēra sedziņa, zem kuras paslēpties gadījumā, kad abu balodīšu prātus pārņem miesas kāre.

Kima Kardašjana mīlējas daudz un dikti

Sekss

Sekss 500 reizes dienā! Vai tas vispār ir iespējams? Visticamāk, ka amerikāņu realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana ar šo prāvo skaitli bija mēģinājusi norādīt uz to, ka seksa un dažnedažādu ātro intīmpiegājienu viņas dzīvē nudien netrūkst. Interesanti, ka šis sulīgais fakts nācis klajā laikā, kad Kima ar savu vīru Kanji Vestu ir mēģinājuši ieņemt vienu no pāra četriem bērniem. Pati sieviete to raksturojusi kā visai apzinātu neatlaidību.

Trakulīgā Mailija Sairusa ir gatava pilnīgi visam

Sekss

Viena no mūsdienu nebēdnīgākajām amerikāņu popzvaigznēm, proti, 27 gadus vecā Mailija Sairusa ir likusi sava talanta cienītājiem noprast, ka viņa seksā ir gatava uz visu. Šī ziņa dienas gaismu piedzīvojusi kādā no amerikāņu iecienītā žurnāla ‘’Paper’’ izdevumiem. Konkrētajā intervijā Mailija ir bijusi visai atklāta un piebildusi, ka viņa ir gatava pilnīgi visam, ar noteikumu, ka tas nav saistīts ar dzīvniekiem, kā arī partneriem, kas vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu.

– Ja tas ir legāli, esmu tam gatava, aiziet! – piebilda Mailija.

Lasītākie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1331
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
121
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
134
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
7
93
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
4
206
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Stāstiņi  
0
191
Biznesa darījumu afēras - Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē