Stāstiņi  
0
1355

Ziemassvētki ir brīnumu laiks – svētku seksa orģija

Kopš skolas laikiem mēs visur devāmies kopā. Mēs bijām forša astoņu meiteņu grupiņa. Pat līdz šim brīdim esam saglabājušas savu draudzību, lai arī studiju gados vairākas no mums mācījās citās pilsētās, taču pat tās, kas tagad dzīvo tālāk, nekad nepalaiž garām iespēju reizi pa reizei satikties. Mums nekad nebūtu ienācis prātā, ka tas, ko mēs kādreiz kopā piedzīvosim, būs seksa orģija.

Tas notika tieši pirms pagājušajiem Ziemassvētkiem. Viena no draudzenēm, simpātiskā rudmate Anete, bija sastrīdējusies un izšķīrusies no sava drauga. Protams nekavējoties tika izsludināts ārkārtas stāvoklis, un mēs sapulcējāmies pie cietušās un metāmies viņu mierināt. Mēs viņai skaidrojām, ka nav ko uztraukties. Būs citi puiši, Gatis nu noteikti ir tālu no ideāla, un tamlīdzīgi. Galu galā mums gandrīz izdevās pārliecināt draudzeni, ka viņa noteikti atradīs citu, daudz foršāku un labāku, tādu, kas būs piemērots tieši viņai vienai.

Anete iztaisnojās, pasmaidīja, noslaucīja nedaudz apsārtušos plakstiņus, un mēs visas devāmies uz klubu atpūsties un mazliet izklaidēties. Apstaigājām piecas mūsu iecienītākās vietas, līdz beidzot atradām to, ko uzskatījām par piemērotu vietu draudzenes mierināšanai. Mazliet nosalušas no dzestrā decembra gaisa, ievēlāmies iekšā, izvēlējāmies galdu un pasūtījām dzērienus.

Ticiet man – astoņas koķetas un piesarkušas meitenes piesaistīja visu klubā esošo vīriešu uzmanību.

Man patīk flirtēt, kaut arī mīlu savu vīru

Kad pirms vairākiem gadiem savām draudzenēm paziņoju, ka grasos precēties, viņas uz mani skatījās ar aizdomīgu smīnu sejā. Tāpēc šovakar es nolēmu demonstratīvi pierādīt, ka mani neinteresē citi vīrieši. Kad tuvojās kāds vīrietis, kurš vēlējās ar mani uzsākt sarunu, es pārspīlēti tēloju, ka mani neinteresē vienas nakts sakari, un it kā nejauši vicināju viņam gar seju savu gredzenoto roku. Draudzenes ķiķināja, ka laulība mani ir izmainījusi līdz nepazīšanai, taču uz katru vīrieti, kurš man tuvojās, viņas skatījās ar neslēptu cerību – varbūt šis beidzot salauzīs manu spītību? Vēl jo vairāk, jo viņas pašas, acīmredzami, izbaudīja vīriešu izrādīto uzmanību.

Apmēram divos naktī trīs meitenes no mūsu kompānijas nolēma doties mājās. Mēs viņas pavadījām, iekāpām taksometrā un atgriezāmies, lai turpinātu vakara izklaides. Gandrīz visi kluba apmeklētāji ātri izklīda, bet mēs joprojām ballējāmies. Ap to laiku mums visām piecām jau bija uzradušies deju partneri. Tiesa, viņi sēdēja pie blakus galda, bet visu vakaru dejoja tikai ar mums.

Manu deju partneri sauca Toms

Simpātisks cilvēks. Ļoti elegants. Es pat nevaru iedomāties, kā viņš nonāca šajā klubā. Viņa ķermeņa pieskārieni bija maigi, vārdi, kurus viņš dejojot čukstēja man ausī, lika uz mirkli aizmirst par jūtām pret dzīvesbiedru. Un kas tur tik briesmīgs…?

Trijos naktī mēs jau bijām ne pa jokam iedzērušas.

Kad puiši piedāvāja aiziet pie viena no viņiem vēl nedaudz iedzert, mēs izsaucāmies, ka tā ir brīnišķīga ideja.

Vienpadsmit cilvēki (piecas meitenes un seši vīrieši) draudzīgi pārcēlās uz lielu istabu. Ļoti ātri un nemanāmi mēs atkal sadalījāmies pa divi (tādos pašos tandēmos, kā klubā).

Tagad katrā istabas stūrī atradās pāris, kas kaislīgi skūpstījās. Visvairāk paveicās Anetei – viņai bija divi pielūdzēji. Kad es nolēmu mazliet atpūsties no Toma kaislīgajiem skūpstiem un paskatīties apkārt, es sapratu, ka situācija iet no rokas: viena no manām draudzenēm glāstīja partnera locekli pie izrotātās egles – Sandras roka slīdēja pa vīrieša lepnumu augšup un lejup. Vita, tajā brīdī vilka nost kleitu. Viena no Anetes pielūdzēja rokām lēni slīdēja zem viņas svārkiem.

Ballīte kļuva par visneticamāko seksa orģiju!

Es paskatījos uz Tomu un teicu: – Mani netraucē tas, kas šeit notiek, bet es negribētu iet tik tālu. Esmu precējusies, vai zini? Viņš pasmaidīja un čukstēja man ausī: – Tas ir vienkārši brīnišķīgi. Es arī esmu attiecībās, tikai gribu šeit palikt un pavērot notiekošo.

Es paskatījos apkārt, lai uzzinātu, ko dara manas draudzenes. Anete, pilnīgi kaila, noliekusies, istabas vidū ar muti apmierināja kājās stāvošā partnera draudziņu. Otrs viņas partneris, daudz mazākas miesasbūves vīrietis, tikmēr cītīgi darbojās ap viņas aizmuguri, glāstot viņas gurnus un klitoru. Pēc brīža es vēroju, kā Anete mēģina iekārtoties uz lielākās miesasbūves pielūdzēja piebriedušā dzimumlocekļa tā, lai tas iekļūtu viņā pēc iespējas dziļāk.

Tieši manā priekšā atradās Vita. Viņas partneris ar mēli samīļoja viņas klitoru, kamēr draudzene vēroja Anetes izdarības. Labajā pusē Sandra un viņas partneris apmierināja viens otru ar roku. Viņai pa kreisi Māra gulēja zem ļoti liela vīrieša, kas mīlēja viņu ar patiesu entuziasmu (patiesībā es redzēju tikai viņas kājas).

Tā mēs mierinājām savu draudzeni

Es domāju, ka Anetes salauztā sirds ātri tika izārstēta. Vismaz daudz ātrāk nekā tā būtu sadzijusi bez mūsu leģendārās ballītes… Pēc kāda laika mēs visi izlēmām doties savās gaitās. Ārā jau bija gaišs. Visas piecas kopā izgājām ārā un, nesakot ne vārda, devāmies mājup. Es jutos laimīga, ka nepiederēju nevienam no sešiem puišiem, un Anetei, iespējams, patika piederēt visiem. Ko jūs padarīsit, Ziemassvētki patiesi ir brīnumu laiks!

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2541
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2303
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3538
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
598
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
374
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2303
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1078
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1575
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija